O 0 0 O Uw kostbaarheden zijn goud waard! goud wisselkantoor BCN strijdt voor regiotitels Troost op stoom Rookies winnen Streetball Masters Volleybaltoernooi TFC Janse en Van Olst www.goudwisselkantoor.nl f»l»gtndom van GoudwIsseJltantoor Badminton HART VAN HOLLAND 11 JUNI 2014 43 Jeu de Boules Basketbal familie De Ruiter en heeft ruim 2S j expertise! Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Nieuwerkerk aan den IJssel - Het badmintonseizoen zit er nog niet helemaal op. De zes jeugd kampi oenteams van BCN strijden zater dag 14 juni voor de regiotitels in sporthal de Lijster in Capelle aan den IJssel. Publiek is welkom. Jeugd tot twaalf jaar is in juni ook welkom op dinsdag om 17.30 uur in de Parkzoomhal en mag een keer meedoen. Jeugd vanaf twaalf jaar kan om 18.45 uur langskomen. Een berichtje naar keertjemeedoen@ bcnieuwerkerk.nl kan ook. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met opnieuw een overwinning in de clubcompetitie blijft Peter Troost op kop in de clubcompetitie van JBC. Met een score van drie winst partijen en een saldo van plus twin tig punten gaf hij zijn concurrenten het nakijken. Nummer twee Niek Kruysifix bleef steken op twee winstpartijen en een saldo van negentien punten. Direct gevolgd door Cees Hoogen- doorn die een puntje minder had. De laatste plaats was voor Conny Smithuis. Ter voorbereiding op de finale spelen 'The Rookies' ook de Streetball Masters in Amsterdam, Woudrichem en Rotterdam. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieuwerkerkers Baue terDoest, Milan Verkaik, Thomas van Leeuwen en de in Rotterdam wonende Giovanni Tapessur heb ben zaterdag 7 juni de Streetball Masters in Barneveld gewonnen. De bij Rotterdam Basketbal spe lende jongens wonnen alle wed strijden, zodat ze in de finale voor de beker mochten spelen. De finale was spannend. Er kon geen afstand genomen wor den van de tegenstander. Na twaalf minuten was de wedstrijd afgelo pen en hadden 'The Rookies' een punt meer gescoord. Op 20 juli mogen de jongens deelnemen aan de landelijke finale, die wordt ge speeld bij het Olympisch Stadion in Amsterdam. Moerkapelle/Zevenhuizen - Voor de tiende keer werd zaterdag 7 juni het jaarlijkse volleybaltoernooi gehou den door de thuisfrontcommissies van de families Janse en Van Olst. Beide families zijn vanuit de gere formeerde gemeente van Moerka- pelle uitgezonden en werken voor de zending, de familie Janse als pi loot bij MAF in Papua en de familie Van Olst als evangelist in Equador. Het jaarlijkse volleybaltoernooi is een goed moment om hun werk on der de aandacht te brengen. Dank zij sponsoren konden elf teams hun krachten meten in sporthal Swanla. Na spannende potjes ging uiteinde lijk het team De Rooij Autotechniek met de wisselbeker en een twintig- persoonstaart naar huis. ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang C1000 Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nleuwerkerkaandenijssel®goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43