tÊö® BB QÏÏB CGCB /2©@Qj Ü3OT m WtmWQ N GELUKKIGDIE Zuidpias winkelcentrum RAADSINFORMATIE H GEMEENTEPAGINA WEEK 24 Kruising Land voor Water met Middelweg in Moordrecht afgesloten vanaf dinsdag 10 juni Bent u op zoek naar vrijwilligerswerk? HART VAN HOLLAND GEMEENTENIEUWS 11 JUNI 2014 gemeente Dinsdag 10 juni 2014 start de herinrich ting van de Middelweg vanaf het Land voor Water tot aan de Ringvaart. De herinrichting is verdeeld in twee fases. Fase 1 In fase 1 wordt de kruising Middelweg met Land voor Water aangepakt. De kruising is vanaf dinsdag 10 juni ongeveer twee weken afgesloten. De aannemer vervangt dan het asfalt door klinkerbestrating en legt een verhoogd plateau aan. Borden geven de omleidin groutes voor het verkeer aan. Door de werkzaamheden rijdt de bus een alternatieve route. Richting Rotterdam rijdt de bus vanaf de Schielandse Hoge Zeedijk Oost via het Oosteinde, Oost Buurtstraat, Burg. Brandtstraat, Molenlaan en een stukje Kerklaan. Richting Gouda rijdt de bus vanaf de 0p de website van het vrijwilliger- sloket www.zuidplas.nl/vrijwilli- gersloket vindt u diverse vacatures bij verschillende organisaties in de vrijwilligersvacaturebank. Heeft u interesse in een bepaalde vacature? Dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende organisatie. Er zijn deze maand weer aantrek kelijke vacatures bijgekomen, waaronder een aantal bij Stichting Omroep Zuidpias. f - jb I Omroep Zuidpias "Atbt iets dichterbij' r Koningin Julianastraat via de Kerklaan, Kerkplein, Oost Buurtstraat en Oosteinde Haltes op het Land voor Water en de Oostpolderweg komen tijdens de werkzaamheden te vervallen. Op het Oosteinde ter hoogte van de Oostpolderweg plaatst Arriva een tijde lijke halte voor de halte Oostpolderweg. Op het Oosteinde ter hoogte van de Tulpstraat plaatst Arriva een tijdelijke halte voor de halte Kievithof Fase 2 Tijdens de tweede fase wordt de Middelweg vanaf het Land voor Water tot aan de Ringvaart afgesloten (gedurende circa 5 weken). Wij informeren u vooraf wanneer de tweede fase van start gaat. Kijk voor meer informatie over de herinrichting en het ontwerp op www. zuidplas.nl/middelweg. Besluitenlijst raadsvergadering 3 juni 2014 1. Rv Toelating nieuw benoemde gemeenteraadsleden De raad heeft conform het voorstel besloten mevrouw F.C. van Heeswijk en de heren J. Huson en B. Stalpers toe te laten als lid van de raad van de gemeente Zuidpias. 2. Rv Voorstel kindergemeenteraad: sponsoractie in het kader van duurzaamheid en milieu De raad heeft conform het voorstel besloten en een aan vullend bedrag van 5.000,- beschikbaar gesteld. 3. Rv Verklaring van geen bedenkingen Bredeweg 112- 116, te Zevenhuizen De raad heeft conform het voorstel besloten en de ver klaring van geen bedenkingen afgegeven. 4. Rv Verordening leerlingenvervoer De raad heeft conform het voorstel besloten en de veror dening vastgesteld. 5. Rv Benoeming leden van het presidium De raad heeft met inachtneming van een amendement besloten de heren J.M.P. Ambachtsheer, F. Klovert, M.D. Lansink en A. Slobbe te benoemen tot lid van het presi dium van de gemeente Zuidpias. 6. Motie vreemd aan de orde van de dag De raad heeft unaniem de motie over het politiebureau in Zuidpias aangenomen. De volledige raadsbesluiten, moties en amendementen kunt u op onze website raadplegen: www.zuidplas.nl -> raadsinformatiesysteem -> 24juni 2014). Voorvragen over deze besluitenlijst kunt u contact opnemen met de griffie van de gemeente Zuidpias ((0180) 330 313). Reigerhof am» tas®

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 5