Ontdek je droomstudie Derde Care for Kids rally in Braziliaanse sfeer Mannenkoor Gouwestem bij Nederland Zingt Moordrechtse vissers vangen redelijk Groene vingers beloond in tuinenwedstrijd KERKDIENSTEN ZONDAG 22 JUNI HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 18 JUNI 2014 Hengelsport Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij De Jonge Krijger vindt van maandag 30 juni tot en met donderdag 3 juli de 'Krijger Academie Zomereditie' plaats; een vierdagen durende intensieve training die jongeren inzicht geeft in hun passies en talenten. Deze worden vervolgens vertaald naar een studie die perfect bij de jongere zou moeten passen. Als uitvoerder van het 'regionaal meld- en coördinatiepunt voortij dig schoolverlaten' heeft De Jon ge Krijger een opmerkelijke ver laging van het aantal voortijdig schoolverlaters kunnen realise ren. Dit succes wil zij voortzetten door professionele studiekeuze- testen af te nemen bij jongeren. De Jonge Krijger constateert dat jongeren na het doen van een dergelijke test en training tevre den zijn met hun studiekeuze en heel goed weten wat zij willen. De Jonge Krijger neemt de testen af zonder winstoogmerk. Jongeren kunnen zich tot maan dag 30 juni aanmelden via mne- ven@jongekrijger.nl. Moerkapelle Herst. Herv. Gem.: 9.30 uur kand. J. Kooij en 18.30 uur ds. J.W. van Estrik. Herv. Gem. Moe.: 9.30 uur nnb en 18.30 uur ds. A.J. Mensink. Ger. Gemeente Moe.: 9.30 en 18.30 uur ds. W. Harinck. Moordrecht Herv. Bethel. Gem.: 10.00 uur ds. D.C. Floor en 18.30 uur ds. H. Schipaanboord. V.E.G. in 't Goudse: 10.30 uur mw. T. Annotee. Prot.Gem. De Stroom: 10.00 uur mw.ds. D.D. Schwager in Dorps kerk. RK Geloofsgem. St. Johannes Onthoofding: 10.00 uur gez. eucharistieviering in Boskoop; 16.00 uur vesper met diaken Vrijburg. De kerk is elke woens dag open vanaf 11.30 uur; om 12.00 uurvindt het middaggebed plaats. Volle Evangelie Gem. Effata: 11.00 uur Joop Risamasu (HA). Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School): 10.00 uur Gert van den Bos. St. Josephparochie (zie Nieuwer kerk) Nieuwerkerk aan den IJssel St. Josephparochie: 10.30 uur Eucharistieviering met W. Be- kedam (viering voor Groot en Klein). Veg Het Kruispunt: 10.00 uur Leen Koster. Prot. Gem. Ontmoetingscentrum: 9.30 uur mw.ds. M. Verschoor. De Lichtkring: 9.30 uur ds. A.J. van Zuijlekom en 16.30 uur ds. A.S. de Vries. Herv.Gem. Oude Kerk: 9.30 uur ds. E.F. Vergunst en 18.30 uur ds. H.J. Lam. Herv. Gem. Nieuwe Kerk: 9.30 uur ds. LJ. Geluk en 17.00 uur ds. H.C. Marchand. Ger.Gem. in Nederland ('s-Gra- venweg 71): 9.30 en 18.30 uur leesdienst. Zevenhuizen ABC Gemeente Zuidpias: 10.30 uur Kees Slootweg. Herv. Gem. Dorpskerk: 10.00 uur ds. A. Markus en 19.00 uur ds. D. van Vreeswijk. Herv. Gem. Kapel Oud Verlaat: 10.00 uur ds. J. Reijm. Ger. Kerk Zev/Moe: 9.30 uur ds. J.Chr. Donner (HA). Vrijz.Prot.Kerk: 10.30 uur drs. M.S. Kloppenburg. R.K. Gem. Moerkapelle/Zeven- huizen: geen dienst for Kids in 2009 oprichtte - de deelnemers toe. Ze gaf aanwijzin gen en vertelde dat het werk van de stichting nu meer dan ooit nodig is, omdat het aantal aanmeldingen van kinderen die voor ondersteuning in aanmerking komen inmiddels is ver dubbeld. De route ging door een bijzonder mooi landschap langs Zevenhuizen, Waddinxveen, Bodegraven, Zeven hoven en Kockengen naar Haarzui- lens. De terugweg voerde langs Mont- foort, Benschop, Oudewater en Moordrecht naar de 's-Gravenweg in Nieuwerkerk, waar tijdens het eindfeest met barbecue de prijsuit reiking plaatsvond. Caroline Michels spreekt de deelnemers, waaronder dit 'Braziliaanse' stel, voor aanvang nog even toe. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een van de vele activiteiten van de Stichting Care for Kids is de jaarlijkse Care for Kids rally. De derde editie werd zaterdag gehouden, de leden van automobielclub The Skymasters tekenden mede voor de organisatie en startplaats was ditmaal het Van der Valk Hotel. Zesender tig equipes schreven zich in. arme kinderen tóch te kunnen laten sporten of van leuke uitstapjes of vakanties te laten genieten." Peter Michels, echtgenoot van oprichter Caroline Michels, bevestigt dit. "De stichting richt zich primair op on dersteuning van kinderen bij sport en hobby's. Zo is er bijvoorbeeld een ponykamp geweest. Ik verwacht ook ditmaal een opbrengst van ongeveer 20.000 euro." Alvorens het startsein te geven, sprak Caroline Michels - die Care verse koren mee, waaronder Christe lijk Mannenkoor De Gouwestem, dat onder leiding staat van Martin Mans. Delen van de opnames zijn het hele jaar door te zien in de uitzendingen van Nederland Zingt; iedere zater dagavond om 19.00 uur op Neder land 2. Voor meer informatie: www.neder- landzingt.nl. Door Cees Visser Thema was 'Brasil, het WK voetbal'. Uitermate creatief brachten veel deelnemende equipes dit thema bij zichzelf of hun voertuig tot uitdruk king. Zoals bijvoorbeeld Léon Stam, die zijn kever uit 1979 versierde met de WK-pluimen van een supermarkt. Stam: "Ik doe voor de derde keer mee aan deze puzzelrit met hinder nissen, waarbij leuke prijzen te win nen zijn. Het hoofddoel is natuurlijk geld bij elkaar brengen om kans- Waddinxveen - De Evangelische Omroep neemt op dinsdag 24 juni het televisieprogramma 'Nederland Zingt' op in de Grote Kerk in Naar- den. Aan deze opnames werken di- Moordrecht - De leden van hengel- Zwammerdam. van den Heuvel 3.650 gram. B- sportvereniging Moordrecht visten De vangst was redelijk. Uitslag A- korps: 1. Willem van Veen 1.800 zaterdag 14 juni de zevende com- Korps: 1. Aad Morien 5.900 gram, gram, 2. Henk Multem 1.730 gram, petitiewedstrijd in de Oude Rijn bij 2. Erik Faas 4.800 gram, 3. Kees 3. Dennis Holthuyzen 1.570 gram. - Mevrouw Jansen en de heer Simons - winnaars van de eerste en de tweede prijs - bekijken de foto's van de tuinen, (foto: Oscar van der Wijk) Zevenhuizen - Aan het Hogeland Zevenhuizen ligt volgens de jury van de tuinenwedstrijd van Woon- Pertners een van de mooiste tuinen Vo" het dorp. Mevrouw Jansen kreeg vrijdagavond de eerste prijs uitge reikt. De heer Simons (links) ontvangt de tweede prijs. Naast hem Piet van den Berg en Jaap Zweere van de bewonerscommissie. Rechts het jurylid van Intratuin. (foto: Oscar van der Wijk) tweede prijs was voor de fami- ''e Simons uit de Schoolstraat, de derde voor de familie Heykoop uit Rozenstraat. Alle overige deel- nemers kregen een cadeaubon en eer> plant. De jurering werd gedaan d°°r een medewerker van Intratuin ln Zevenhuizen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29