fr* www.derooijautotechniek.nl BCN pakt regiotitels onder 11 en 19 ■f Heren Love 70 toch kampioen Podiumplaatsen voor Rolling '90 OPEN HUIS ZAT. 21 JUNI A.S.! Vraagprijs 199. Meer auto's op onze website HART VAN HOLLAND I 18 JUNI 2014 Badminton €3.250,- Tennis Rolschaatsen OPEN HUIS Zaterdag 21 juni a.s. van 11.00 - 14.00 uur! BMP Akkerweg 7 te Moerkapelle woning-Sbedrijfsmakelaardij Uw adres voor onderhoud, reparatie, APK, banden, aircoservice, schadeherstel, diagnose, automaat spoelen en Bearlock beveiliging Citroën C3 1.4 Dynamique rinof?'» r~o Carrosserievorm: Hatchback bouwjaar: 02/2011 Kilometerstand: 35.854 km brandstof: Benzine Kleur: Zwart Metallic Peugeot 107 1.0 -12V XS Carrosserievorm: Hatchback Bouwjaar: 03/2003 Kilometerstand: 169.707 km Brandstof: Benzine Kleur: Grijs Metallic Carrosserievorm: Hatchback Bouwjaar: 10/2011 Kilometerstand:75.360 km Brandstof: Benzine Kleur: Zwart Metallic het team op te breken doordat BCN met 2-3 verloor van wat later de kampioen in de U15 bleek. J04 had het in de U17-11 moeilijk. Van de drie partijen werden de eerste twee met 0-5 verloren. De slotpartij te gen The Flyings Shuttle ging beter en werd met 2-3 verloren. Het eerste jeugdteam, dat in de hoogste jeugdklasse U19-1 speelt, won met 5-0 van Boomgaardse- hoek. Tegen het op papier sterker geachte Vridos ging het moeizamer. Beide heren en de eerste dame van Fridos kwamen al uit in de landelijke bondseompetitie. Met een 21-18 overwinning in de derde set van de laatste wedstrijd werd op het nippertje de titel Zuid west Nederland binnengehaald. Ko mend weekend speelt BCN J01 om de landstitel in Zutphen. Nissan Micra 1.4 Acenta te delen. De mixpartij werd verlo ren. De tweede tegenstander was te sterk: 5-0. In de U15 werd J07 met 0-5 door BC Astrix aan de kant ge zet. De tweede wedstrijd tegen BC Cross Smash ging beter met een 3-2 overwinning. J06 lootte ongelukkig en had het sterke BC Flair in de poule. Dit bleek Nieuwerkerk aan den IJssel - De zes kampioensteam bij de jeugd van BCN speelden zaterdag 14 juni in Ca pel Ie om de regio-Zuidwesttiteis. Team J12 ging voortvarend van start. De eerste wedstrijd tegen Schollevaar werd overtuigend ge wonnen: 4-1. Daarna werd gewon nen van Tab Fly Over J4 met 4-1 en van Tab Fly Over J5 met 4-1de titel was binnen. Team J11 dat onder 13 speelt begon gelijkwaardig tegen Dropshot door de dubbels en enkels De jongste talenten van BCN, Terence Hau, Chioë Li, Manon Ouds hoorn, Melanie de Haan en Marylse Hijmans, werden regiokampioen. De Nationale Rooij Autotechniek I Zuidplasstraat ia I 2751 GL Moerkapelle T. 079 - 593 60 28 Dorpsstraat 9 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel Telefoon: 0180 - 33 22 22 Fax: 0180 - 32 34 49 E-mail: info@vdpanne.nl Website: www.vdpanne.nl Moerkapelle - Tijdens een selec tiewedstrijd in Mierlo veroverden roldansers van Rolling '90 een podi umplek. Bij de aspiranten veroverde Anne-lin Polder de tweede plaats. Anne Jongejan presteerde goed, maar moest genoegen nemen met een klassering in de middenmoot. Bij de mini's eindigde Yentle Felter op de eerste plaats en ging het zilver naar Kaya Bonnet. Indy Kleyn en Noortje van Eendenburg verbeterden zich ten opzichte van de vorige wedstrijd en werden achtste en negende. De cadetten Daimy en Dylan pres teerden goed en eindigden in de middenmoot. Bij de jeugd nam Kelly Stekelenburg met de verplichte dansen direct af stand van de concurrentie en ver grootte haar voorsprong met de vrije dans naar de eerste plaats. Laura Pak werd tweede, voor Dewi Termeulen Daphne Stormbroek. die de concurrentie uit het zuiden nipt voorbleef. Bij de junioren werd Daphne Stormbroek eerste en Esmee Drost tweede. Junior heer Tyler Ter meulen streed een eenzame strijd maar wist zichzelf te verbeteren ten opzichte van de vorige wedstrijd met een succesvolle vrije dans. In afwezigheid van senior kampioen Iris Dijkema streden Nicky Boer en Chelsie Rupke een spannende strijd die een eerste plek opleverde voor Boer. Drie roldansers van Rolling '90 heb ben zich op basis van prestaties in het voorseizoen gekwalificeerd voor de Europacup en voor de Wereld kampioenschappen in het Spaanse Reus. Kelly Stekelenburg plaatste zich in de klasse jeugd; bij de juni oren wist Daphne Stormbroek zich, evenals Iris Dijkema bij de senioren, te plaatsen voor zowel de Europacup als voor de Wereldkampioenschap pen. In Reus komt ook de showgroep met het nummer Icarus in actie. Moerkapelle - Bij tennisclub Love 10 werd vorige week het Ottevanger Open Dubbeltoernooi gehouden. De winnaars in de verschillende categorieën waren: HD5Marco van der Loos en Guy Martienus, DD5: Iris van der Brugge en Renate Rütgrink, HD6: Henk Huisman en Zwieb Vermeulen, DD7: Gera Kre- der en Nel van Vliet, GD7: Gera en Frans Kreder, HD7: Nick Feather en Michel Tamerus, GD8: Lizzy Quick en René van Baren, HD8: Henny Both/ Sander vander Meer of Hen ry Wieleman/Kees Dekker (nog niet bekend). Bij de prijsuitreiking konden niet alleen deze winnaars gefeliciteerd worden, maar ook het herenteam 35+ dat na invoering van alle stan den van de competitie toch kam pioen bleek te zijn geworden en speelt volgend jaar in de tweede klasse. Leuke en prijsvriendelijke eengezinswoning met maar liefst 5 slaapkamers, een moderne keuken, een gezellige woonkamer met vrij uitzicht en een heerlijke zonnige tuin in een rustige, kindvriendelijke wijk. De living beschikt over een tuingerichte keuken. De 5 ruime slaapkamers en de moderne badkamer maken het geheel compleet. Uiteraard beschikt de woning over een zonnige achtertuin met achterom en een stenen berging. Boven de slaapkamers op de 2everdieping is een bergzolder gecreëerd. Ten behoeve van enige schaduw is er een zonnescherm op de begane grond en sereens op de 1ste en de 2de verdieping gemonteerd. Kortom een compleet huis voor een scherpe prijs. Het 35+ competitieteam met van links naar rechts Henk Huisman, Erik Broers, Hennie van der Linde, Jan Achterhof en Wim Koolhoven.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 31