Voor elke woonwens een woning in Nieuw Centrum Waddinxveen Rondleidingen over de bouwplaats Lekker shoppen, genieten en beleven Meer informatie HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 18 JUNI 2014 "Wonen in het nieuwe centrum, met alle gemakken binnen handbereik. De woningen en appartementen beschikken over een privéparkeerplaats in de parkeergarage en het trein station bevindt zich op loopafstand. Er is een compleet winkelaanbod op de begane grond en elke vrijdag wordt een gezellige vrijdagmarkt gehouden. U kunt kiezen uit (gelijkvloerse) appartementen en (dek)woningen, te koop en te huur. Ook zijn er prachtige gezamenlijke daktuinen, privéterrassen en ruime balkons, met uitzicht over het park of de gezelligheid van het winkelcentrum. Genoeg redenen om gauw te komen kijken in Nieuw Centrum Waddinxveen", meent verkoopmakelaar Peter de Pater. Modelwoning bezoeken Ruim duizend mensen gingen u al voor, tijdens Open Dagen en de Dag van de Bouw. "Een groot succes. Ik hoorde veel enthousiaste geluiden, ook van sceptici, en naar aanleiding van de rondleidingen zijn we met verschillende geïnteresseerden in gesprek." Wilt u de modelwoning bezoeken dan is dat mogelijk op afspraak. Samen met de makelaar bezichtigt u twee uiteenlo pende appartementen, die qua afmeting, uitzicht, terras(sen) en indeling duidelijk verschillen. Van buiten tot binnen divers "Met vijf architecten is gewerkt aan het centrum en dat ziet u terug in de verschillende bouw stijlen, kleuren, gevels en voegen. De woningen zijn voorzien van een warmte- en koudeop- slag (wko) installatie die verwarmt en ook koelt. U kunt kiezen voor eensgezinswoningen met meerdere etages, dekwoningen met twee woonlagen en gelijkvloerse appartementen. Omdat er sprake is van een ruim woningaanbod en veel verschillende woningtypen is een woonwen seninventarisatie van een kandidaat-koper van groot belang. De verkoopmakelaars van De Pater Makelaardij en Lafeber Ma kelaardij zijn goed bekend met de verschil lende woningtypen en daardoor prima in staat om voor u op zoek te gaan naar een passende woning in het nieuwe centrum." Kopen of huren? U kunt zowel kopen als huren in Nieuw Centrum Waddinxveen. Of u beter kunt kopen of huren is volgens Peter een keuze die u zelf moet maken. "Maar gezien de historisch lage rente, aantrekkelijke wo ningprijzen en de ruime keuze is kopen momenteel een goede optie." Zicht op blok 7, appartementen en dekwoningen - U kunt het straks allemaal vinden in Nieuw Centrum Waddinxveen; deze winkels en voorzieningen zijn nu al gecontracteerd en heten u vanaf het 4e kwartaal van harte welkom! Lokale/regionale winkels Wim Jansen Bloe men, Club Kappers, Stomerij Perfect, Mulder Mannenmode, Juwelier Robert den Haag, Verhage, Bakker Ammerlaan, Banketbakkerij De Vlaam, La Mer, Greenfield, Tims Shoes en De Kaashakker. Landelijke ketens die zich in het centrum zullen vestigen zijn HEMA, C&A, Albert Heijn, Gall&Gall, Jumbo, Zeeman, Etos, Beter Horen, ICI Paris XL, Lidl, Kruidvat, Primera, Blokker, Intertoys, Xenos, Big Bazar, Eyewish, Pearle en Rabobank Gouwestreek. De website www.centrumwaddinxveen. nl biedt veel informatie, daar kunt u ook brochures aanvragen of downloaden. Verkoopinformatie woningen: Makelaarskantoor De Pater in Waddinxveen T. 0182-61 38 22 en Makelaarskantoor Lafeber in Gouda T. 0182-53 68 88. Voor informatie over winkelverhuur: a.s.r. vastgoed ontwikkeling, afdeling winkelverhuur, Bianca Renema-van de Meent, T. 06 - 22 79 10 02, E. bianca.renema@asr.nl jjj twitter.com/waddinxveen www.centrumwaddinxveen.nl Deze maand worden er weer groepsrondleidingen georganiseerd op de bouwplaats. Tijdens de rondleiding brengt u ook een bezoek aan de modelwoningen. U kunt deelnemen aan een van de rondleidingen die plaatsvinden op woensdag 25 juni en vrijdag 27 juni. Beide rondleidingen starten om 16.00 uur. Meedoen? Meld u zich dan aan via de website: www.centrumwaddinxveen.nl/agenda.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33