Tophoveniers combineren klantwensen met vakmanschap fa f Eigenhuis Keukens presen teert winnaar Facebook actie Laat de oranjekoorts niet te hoog oplopen... Unieke tentoonstelling 35 jaar BMW M historie HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 18 JUNI 2014 35 i BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Waddinxveen - Boskoop - Groengroep uit Boskoop en Wijsman Hove niers uit Waddinxveen behoren tot de Tophoveniers; een select gezel schap van negen gerenommeerde hoveniersbedrijven in Nederland. Deze Tophoveniers organiseren op zaterdag 21 en zondag 22 juni a.s. van 10.00 tot 16.00 uur de gratis toegankelijke TuinlnspiratieDagen. Wie ideeën wil opdoen is die dagen onder meer welkom aan de Reijerskoop 78 in Boskoop én aan de Tweede Bloksweg 42a in Waddinxveen. Dat twee Tophoveniers op minder dan 10 kilometer afstand van el kaar zijn gevestigd, is bijzonder te noemen. Zij zien elkaar dan ook niet als concurrenten maar als collega's die de samenwerking op regionaal niveau zoeken. De TuinlnspiratieDagen zijn daarvan een mooi voorbeeld. Tijdens die dagen kunnen belang stellenden kennismaken met de diverse stijlen waarin Groengroep en Wijsman Hoveniers van elkaar verschillen en op grond daarvan hun voorkeur bepalen. Op het pro gramma staan onder meer foto presentaties, lezingen over tuinen en trends, rondleidingen door de sfeertuinen, voorlichting over de biologische bestrijding van ziek ten, kunstgras, schaduwdoeken en overkappingen. Bezoekers maken kans op een unieke professionele luchtfoto van hun tuin. Elke tuin van een Tophovenier is bijzonder. Het is het resultaat van de specifieke wensen die klanten hiervoor hebben in combinatie met het vakmanschap van de ho venier. Vandaar dat de Tophoveniers Groengroep en Wijsman Hove- niers persoonlijke aandacht hoog in het vaandel hebben staan. Zij staan garant voor betaalbare kwaliteit en jarenlang tuinplezier. Tophoveniers onderwerpen zich vrijwillig maar niet vrijblijvend aan de strenge eisen en gede gen controles die eens in de drie jaar aan hun vakmanschap wor den gesteld. Daarnaast delen zij hun kennis met elkaar, bezoeken ze beurzen in binnen- en bui- Capelle aan den IJssel - Eigenhuis Keukens startte ruim een maand geleden de actie 'Je mooiste taart is een Quooker waard'. De actie was een groot succes en de mooi ste creaties werden ontvangen. Het was een nek-aan-nekrace maar uiteindelijk is Selda van Geene de gelukkige winnaar van de Quooker ter waarde van 1200 Euro geworden. Voor meer acties en activiteiten kan www.eigen- huiskeukens.nl worden bezocht of de Faceboopagina www.facebook. com/eigenhuiskeukens.nl Eigenhuis Keukens is gevestigd aan de Cornusbaan 59 in Capelle aan den IJssel T 010 2642424. Nieuwerkerk aan den IJssel - Geen zin om straks die belangrijke wed strijd te missen door een bezoek aan de eerste hulp? Laat de oran jekoorts niet oplopen tot de vlam in de pan slaat! Met het WK voetbal en de zomer voor de deur, maakt Cor Kraaijenhagen alias 'Brandweerman Cor' een rondje langs verschillende Hornbach-vestigingen voor een demonstratie over veilig omgaan met barbecues. Zijn belangrijkste boodschap: "Wees goed voorbe reid." Zaterdag 21 juni tussen 10.00 en 16.00 uur is hij in Nieuwerkerk. De brandpreventieshow staat in het teken van veilig omgaan met vuur buitenshuis. Van aandachtspunten bij het gebruik van aanmaakblokjes en opstoken van hout tot adviezen over het wegwerken van snoeren en verwisselen van gasflessen. Alvast enkele tips... Jaarlijks worden honderden mensen op de Spoedeisende Hulp behan deld na een ongeval met een bar becue. Oorzaak is vaak het onveilig tenland, kopen gezamenlijk in en geven prachtige tuinboeken uit. Kijk voor meer informatie over de TuinlnspiratieDagen en de Topho veniers op www.groengroep.nl en op www.wijsman-hoveniers.nl. aansteken van de buitenoven met bijvoorbeeld spiritus of brandgel. "Zet voor de zekerheid een emmer met zand of water neer, of leg een blusdeken klaar", geeft Cor alvast mee. "En zorg dat de barbecue of vuurkorf op een vlakke ondergrond staat. Gebruik nooit spiritus om de barbecue sneller te verwarmen en blijf geduldig. Scherm de barbecue af met een niet-brandbaar wind scherm en gebruik lange lucifers. En ga niet binnen of onder een afdak barbecueën. Laat het een feest zijn en wees goed voorbereid! Verbrandt iemand zich toch: dan meteen koe len met lauw leidingwater, of des noods met slootwater." Onder het motto 'Hornbach - ook voor kwaliteit in brandveiligheid' zet de bouwmarkt zich al jaren in voor brandpreventie. Niet alleen door een uitgebreid assortiment op het gebied van brandpreventie en brandbestrijding, maar ook door het geven van goede voorlichting. www.brandweermancor.nl. Rotterdam - De BMW Motor sportafdeling heeft in de afge lopen 35 jaar voor alle liefheb bers van puur rijplezier diverse bijzondere BMW M modellen ontwikkeld. Zonder uitzon dering volbloed sportwagens voor de openbare weg. Niet zelden werden deze modellen echte iconen. Modelnamen als Ml, M3 en M5 doen menig hart dan ook sneller kloppen. Ter ere van de introductie van de nieuwe BMW M4 Coupe heeft de Rotterdamse BMW dealer F. Breeman in het weekeinde van 21 en 22 juni een unieke tentoonstelling over 35 jaar BMW M historie georganiseerd. Hiervoor is een collectie van alle 50 ooit door BMW M geproduceerde modellen bijeen gebracht. Grotendeels particulier bezit, allen in uitmuntende staat. Naast de straatauto's van BMW M zijn er ook diverse race uitvoeringen te bewon deren. Een unieke collectie die niet snel meer in deze omvang en samenstelling bijeen zal komen en alleen door mede werking van vele troste parti culieren tot stand kon komen. Voor de liefhebber een niet te missen tentoonstelling. Meer info: http://www.fbree- man.bmw.nl/nl/fbreeman/nl/ T 010 4854473 of info@fbree- man.nl Plaats van handeling is de Driemanssteeweg 130 te Rot terdam en de toegang is gra tis. F. Breeman is BMW M dea ler van het jaar.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35