Mooier, voordeliger én ruimer wonen in Zuidpl de Al meer dan 100 verkocht www.dejongeveenen.nl Sfi&efts (vei? je de ruiwvte! U Ouderwets voordelige woningen in een nieuwe groene wij Royale herenhuizen in groene omgeving Vraag naar de aantrekkelijke starterslening Comfortabele vloerverwarming Openslaande deuren naar zonnige tuin Sfeervolle jaren '30 erker en dakkapel niGOUWESTAD HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 18 JUNI 2014 Maart dit jaar is de verkoop gestart van de nieuwe wijk De Jonge Veenen, landelijk gelegen in het Groene Hart aan de rand van Moerkapelle. De belangstelling was overweldigend. Inmiddels zijn de eerste twee fases zo goed als verkocht. Daardoor kon veel eerder dan verwacht, worden gestart met de verkoop van de laatste fase. Standaard inclusief: L£|s! Wie de eerste fases heeft gemist, kan nog steeds kans maken op een royale woning in deze bijzondere wijk. Aantrekkelijk gevarieerd en ontworpen in de populaire jaren dertig stijl. Met royale herenhuizen, nog een paar twee-onder-een-kappers en een enkele vrijstaande woning. Achter de sfeervolle gevels vindt u gloednieuwe woningen met al het moderne comfort, zelfs standaard met vloerverwarming. En ze zijn verras send betaalbaar. Zo heeft u ook financieel nog alle ruimte. Royale eengezinswoningen 126 m2 plus berging Een royale breedte van 5,4 meter 3 slaapkamers en grote zolder Koopsom 186.500 v.o.n. Riant wonen aan het park 1 32 m2 plus berging en balkon Een royale breedte van 5,7 meter 3 slaapkamers en grote zolder Koopsom 21 5.000 v.o.n. MAKELAARDIJ Schrijf je in via de website of neem contact op met een van de makelaars. Gouwestad Makelaardij Waddinxveen 0182 - 63 60 21 Perdijk ERA Makelaardij Zevenhuizen 0180 - 63 16 55 makelaars De makelaars Zoetermeer 079 - 323 88 38

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 8