I Serry Uitvaartverzorging voor een persoonlijk en waardig afscheid Lekker picknicken met Fietsklaar.nl Alfa Accountants en Adviseurs in nieuwe jas RegioBank blijft in dorpen en kleine steden Rectificatie Recreatiekaart HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 25 JUNI 2014 23 SriEM' Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Bergschenhoek - Uitvaartverzor ging Serry verzorgt de gehele uit vaart na een overlijden van een ge liefde. Zij zien het als een uitdaging om dit zo vlekkeloos en waardig mogelijk te doen. Eigenaar de heer Y.V. Serry heeft de ruim zeven jaar van zijn on dernemerschap veel waardering ondervonden van de families die door hem een uitvaart hebben la ten verzorgen. De heer Serry (42 jaar) is al sinds zijn 19e werkzaam in de uitvaart branche en heeft in die tijd gezien hoe het moet, maar ook hoe het niet moet. "Ik ben al op jonge leef tijd bij een grote uitvaartonderne ming begonnen. Na ruim zestien jaar ervaring te hebben opgedaan, besloot ik zeven jaar geleden een eigen uitvaartonderneming te star ten", vertelt hij. Serry weet als geen ander dat er tegenwoordig erg veel mogelijk is. "De mensen komen zelf steeds vaker met ideeën of wensen voor de uitvaart. Als uitvaartverzorger kun je je on derscheiden door een persoonlijke benadering en oprechte betrokken heid, maar ook door de uitvaart tot in de puntjes te verzorgen, hele maal naar wens. Door een persoon lijke en zeer secure aanpak hoop ik mensen de ruimte te bieden voor die eigen wensen en daar voldoen de tijd voor te nemen. Mensen een goed gevoel te geven. En dat kan ook, omdat je een kleine onderne ming bent." Bij Serry uitvaartverzorging zie je in de gehele periode naar de uit vaart toe één gezicht. "Dus één persoon waarmee alles besproken en geregeld wordt. Daarmee geven we de mensen het vertrouwen dat we er alles aan doen om de over ledene op gepaste en gewenste wijze naar de laatste rustplaats te brengen." Voor meer informatie: T:010-524 01 23, E:info@uitvaartverzor- gingserry.nl of www.uitvaartver- zorgingserry.nl Henhuizen - De zomervakantie breekt aan. kVot is dan leuker dan op een zonnige dag erop uit te trekken en onderweg gezellig te picknicken. Samen met het gezin, familie of vrienden naar een mooi plekje langs de Rotte en armet elkaar genieten van de omgeving en lekkere hapjes en drankjes. Bleiswijk - Na een periode van verbouwing is inmiddels ook de laatste hand gelegd aan de in richting van het vernieuwde kantoor van Alfa Accountants en Adviseurs. De aanpassing van de werkomgeving was hard nodig om zowel klanten als werkne mers een zo plezierig mogelijke werkomgeving te bieden. In deze nieuwe eigentijdse ruimte kunnen klanten optimaal worden ontvan gen. Om iedereen kennis te laten maken met de vernieuwde en ver beterde ruimte bestaat de moge lijkheid om op vrijdag 27 juni van 14.30 - 18.30 uur onder het ge not van een hapje en een drankje bij te praten met alle medewer kers. Ook kinderen zijn welkom, voor hen zijn diverse activiteiten georganiseerd. Alfa Accountants en Adviseurs nodigt iedereen na mens het hele team uit om met gepaste trots het eindresultaat te delen met alle klanten en ge- interesseerden. Meer info: Alfa Accountants en Adviseurs, Hoek- eindseweg 39, 2665 KA Bleiswijk, T 088 2531850 bleiswijk@alfa.nl let u ertegenop om alles zelf klaar maken? Dan heeft Fietsklaar. n voor u de oplossing: zij verhu ren speciale picknicktassen, gevuld met allerlei lekkers. Of u voor een voudig gaat met broodjes, vers fruit en koffie, thee en jus d'orange of juist luxe met bijvoorbeeld quiche of muffins en bubbels, Fietsklaar. nl zorgt dat de picknick een suc ces wordt. Natuurlijk zorgen zij ook voor een gezellig picknickkleed, servies en thermosflessen om de drankjes lekker koud of juist goed warm te houden. En alles wat u no dig heeft zit in een speciale pick nickfietstas. "De Bikenic is een handige fietspicknicktas die je makkelijk kan bevestigen aan iedere fiets. Flij is ook te gebruiken als rugzak", ver telt Tanja Schurink van Fietsklaar. nl. "Er zit servies in voor vier per sonen en is voorzien van een koel- gedeelte." Niet voldoende fietsen voor iedereen? Ook die kan u huren bij Fietsklaar.nl. Reserveren uiterlijk 24 uur van te voren, zowel voor de picknicktas als voor de fietsen. De picknicktassen zijn te reserveren tot en met september, of zolang het weer het toelaat. Floudt u van fietsen en wilt u ook graag zelf het onderhoud en klei ne reparaties kunnen doen? Aan het einde van het seizoen geeft Fietsklaar.nl workshops "Klein on derhoud aan de fiets". Iets voor u? Schrijf u dan in! Uiteraard doet Fietsklaar.nl ook graag het onder houd voor u. Voor meer informatie www.fietsklaar.nl Reserveringen: 06-30727212 of 0180-632150 Moordrecht - Rabobank sluit haar kantoor in Moordrecht. Dit, terwijl veel mensen graag een bank in de buurt willen behouden en waar ze gewoon even binnen kunnen lopen voor een vraag of advies. En waar klanten hun geldzaken kunnen regelen zoals zij dat willen. 'ledereen kan bij RegioBank bin nenlopen, het kantoor om de hoek. Geldzaken regelen zoals de klant het wil, op kantoor, thuis via in ternet of onderweg via de Mobiele App en zonder extra kosten. Ook niet voor papieren bankafschrif ten of overschrijfkaarten. Klan ten kunnen terecht voor betalen, sparen, alles, ook voor persoon lijke aandacht of gewoon voor een goed gesprek onder het genot van een kop koffie. Op deze manier kunnen we echt advies op maat geven,' zegt Arie Verhagen, zelf standig adviseur van RegioBank in Moordrecht. RegioBank kiest bewust voor kan toren in dorpen en kleine steden, want mensen verdienen een bank in de buurt. Zo kunnen klanten hun geldzaken regelen met ie mand die ze kennen en die weet wat er speelt in de omgeving. Bent u nieuwsgierig naar de per soonlijke bank bij u in de buurt en wilt u meer weten of vrijblijvend kennismaken? Loop dan binnen bij ACM Assurantiën en Flypotheken, Kerkplein 7 in Moordrecht. U kunt natuurlijk ook bellen via 0182 37 27 22. ACM Assurantiën en Flypotheken is als Zelfstandig Adviseur van Re gioBank een onafhankelijke tus senpersoon. Naast de producten van RegioBank adviseren en be middelen zij ook in producten van andere aanbieders, behalve voor spaar- en betaalproducten; daarin bemiddelen zij exclusief voor Re gioBank. Op de gevouwen editie van de Recreatiekaart, die los met deze krant is verspreid, staat bij het Café Het Wapen van Moerka- pelle (nr. 9) een foutief telefoonnummer vermeld. Dit moet zijn telefoonnummer 079 5933446. Op de gevouwen editie van de Recreatiekaart staat TAART Et kUNST (nr. 31) niet vermeld in de rubriek "Eten Et Drinken". TAART Et kUNST hoort hier wel in thuis omdat er een konditorei is gevestigd waar koffie en thee kan worden gedronken met een breed assortiment huisgemaakt gebak, vandaar.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23