GLOBAL Moerdregt Open dag brandweerkazerne Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt The making of 'Mozart op wereldreis' KERKDIENSTEN SLAPEN IN EIGEN STIJL HART VAN HOLLAND 25 JUNI 2014 Bezoek aan huis De juiste matras Beter en voordeliger Complete slaapkamers ZONDAG 29 JUNI In winkelcentrum Dorrestein was zaterdag 21 juni een compilatie te horen en te zien van deze minivoorste/ling. Zuid plas - 'Mozart op wereldreis' is een project van Stichting Moz-Art mor en door kinderen. Ook bij het maken van de decors werden de kin deren betrokken. Donderdag 3 en vrijdag 4 juli zijn worden zes voorstellingen van het miniproject gegeven. De middag voorstellingen zijn bestemd voor circa driehonderd leerlingen van de basisscholen. De twee avondvoor stellingen zijn voor ouders, familie en andere belangstellenden. Het kinderorkest Piceola Musica onder leiding van Monique van Leeuwen en de AMV-leerlingen van Corry de Klepper hebben een belangrijke rol in dit project. Daarnaast werken er ook leerlingen van andere docenten mee, zoals een cello- een piano- en een saxofoonleerling. Het verhaal gaat over de jonge Mozart die met zijn zusje door Europa (voor hem de grote wereld) reist om zijn grote muzikale talenten te laten horen. Voor meer informatie: www.moz- art-zuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Brandweer Hollands Midden or ganiseert voor zaterdag 28 juni een Open Dag in de kazerne aan de Prins Alexanderlaan 2-8. Jong en oud kunnen tussen 10.00 en 16.00 uur kennismaken met het werk van de brandweer. Er staan diverse demonstraties op het pro gramma en ook de technische kant van de hulpverlening komt aan bod. Gedemonstreerd wordt onder meer boe een bekneld persoon uit een gehavende auto wordt geknipt. Ook de jeugdbrandweer komt deze dag 'n actie en bezoekers kunnen zelf ervaren hoe zij een brand moeten blussen. Hiervoor is een speciale bluscontainer aanwezig. Daarnaast kan men adviezen krijgen over het brandveilig(er) maken van de wo ning. Voor de kleintjes is er een spuithuisje en uiteraard staat een ritje met de brandweerauto ook deze keer op het programma. De dag wordt afgesloten met een grote einddemonstratie. Werving vrijwilligers en leden jeugdbrandweer Tijdens de Open Dag werft de brandweer nieuwe vrijwilligers en jeugdleden in de leeftijd van twaalf tot vijftien jaar. Mensen bij wie het hulpverlenen in het bloed zit zijn welkom om zich aan te melden. Moordrecht - In de week van maandag 30 juni tot en met vrijdag 4 juli vinden in Moerdregt de vol gende activiteiten plaats: Maandag 30 juni 10.30 uur Koersbal; van 13.30-16.30 uur biljarten; Entree 1,25 euro. Dinsdag 1 juli 10.30 uur Denksport; Entree 1,25 euro. Om !4.30 uur Meer bewegen voor ouderen, stoelgymnastiek; En- tfee 1,25 euro. Woensdag 2 juli 14.30 uur Dingo; Entree 3 euro. Donderdag 3 juli 10.30 uur Geheugentraining; 13.30 Biljar ten, Entree 1,25 euro.. Vrijdag 4 juli 10.00 uur Creatief kaarten maken met ver schillende technieken; Entree 2,50 euro; 14.30 uur Quizmid dag, met een lekkere versnape ring, Entree 3 euro. ledereen is welkom. Nadere infor matie is op te vragen bij de receptie van Moerdregt aan Land voor Wa ter 3, via moedregt@zorgpartners. nl of via 0182-373844 op werkda gen tussen 8.30 en 15.00 uur. Moerkapelle Herst. Herv. Gem.: 9.30 uur ds. WJ.C. van Blijderveen en 18.30 uurds. H. Verheul. Herv. Gem. Moe.: 9.30 uur kand. P.D. Teeuw en 18.30 uur ds. M.B. van den Akker. Ger. Gemeente Moe.: 9.30 en 18.30 uur leesdienst. Moordrecht Herv. Bethel. Gem.: 10.00 uur ds. J. Blom en 18.30 uur ds. G. van Wijk. V.E.G. in 't Goudse: geen dienst Prot.Gem. De Stroom: 10.00 uur (Overstapdienst) en 18.30 uur ds. R.P. van der Plicht. RK Geloofsgem. St. Johannes Onthoofding: 9.00 uur Eucharistieviering met pater K. Deku. De kerk is elke woensdag open vanaf 11.30 uur; om 12.00 uur vindt het middaggebed plaats. Volle Evangelie Gem. Effata: 11.00 uur PieterSupusepa. Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School): 10.00 uur Bart Star- reveld en 19.30 uur Praise-avond. St. Josephparochie (zie Nieuwerkerk) Nieuwerkerk aan den IJssel St. Josephparochie: 10.30 uur viering in Caecilia. Veg Het Kruispunt: 10.00 uur Ronald Ram. Prot. Gem. De Bron: 12.15 uur kinderleerhuisviering met mw.ds. M. Verschoor. Prot. Gem. Ontmoetingscentrum: 9.30 uur mw.ds. E.A. van Halsema (mmv OCcantorij). De Lichtkring: 9.30 uur leesdienst en 16.30 uur ds. C. van Dijk. Herv.Gem. Oude Kerk: 9.30 uur ds. M.B. van den Akker en 18.30 uur ds. A.L.A. den Besten. Herv. Gem. Nieuwe Kerk: 9.30 uur ds. H.C. Marchand en 17.00 uur ds. P.L. de Jong. Ger.Gem. in Nederland ('s-Gravenweg 71): 9.30 en 18.30 uur leesdienst. Zevenhuizen ABC Gemeente Zuidpias: 10.30 uur Co van de Voorde. Herv. Gem. Dorpskerk: 10.00 uur ds. D. van Vreeswijk (grote stapdienst) en 19.00 uur ds. J. Reijm. Herv. Gem. Kapel Oud Verlaat: 10.00 uur ds. E. Van Rooijen. Ger. Kerk Zev/Moe: 9.30 uur mw. W.J. Bettenhausen-Baak. Vrijz.Prot.Kerk: geen dienst R.K. Gem. Moerkapelle/Zevenhuizen: 10.15 uur Woord en Communieviering in dorpshuis Swanla (laatste vie ring van het seizoen; nieuwe seizoen start op zondag 7 september). Bart Hofman Rutger Hofman kasten op maat Rutger: "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." Global Bedden Et Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 uitgebreide showroom, productie en atelier: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht di. t/m za. 10.00 - 17.00 koopavond do. tot 21.00 uur www.slapenineigenstijl.nl ZORGPARTNERS MIDDEN-HOLLAND uitgebreid programma "Naast de vaste collectie maken we bedden voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart. "Dat kan zijn als er sprake is van Parkin son of in geval van rug- of nekklachten. Wat de vraag ook is, we vinden met onze mensen altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat is al heel goed moge lijk voor 710,-," benadrukt Bart. "Door eigen productie zijn we veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstelbare modellen met verborgen hoog/laag functie Het fijne voor de mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." persoonlijke vormgeving: "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak," vertelt Rutger Hofman van Global. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41