77S t M VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 Jan GerritValk - Jan - Lilian Sourastri Ean Kouwenberg - Nyèssen Als het om vertrouwen en eerbied gaat! 0800 - 337 24 33 Uitvaartcentrum Van der Spek Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Haar uitvaart heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden in crematorium IJsselhof te Gouda. Correspondentieadres: Boslaan 40, 2912 PA Nieuwerkerk a/d IJssel H.E. van der Hammen Jacob Dirk Visser Uitvaartverzorging Tvan den Bogera Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Prinsenhof is heel rustig ingeslapen Waddinxveen, 4 april 1937 Gouda, 18 juni 2014 Wico en Elvin Koen Eva Edwin en Carola Prescilla en Rick Shanon Correspondentieadres: Burgemeester Trooststraat 38 2741 TT Waddinxveen Er is kort gelegenheid tot afscheid nemen van hem voorafgaand aan de crematieplechtigheid op woensdag 25 juni om 14.00 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda, waarna de crematieplechtigheid zal aanvangen. HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICH 25 JUNI 2014 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Verbleven in vele verre landen, nu op weg naar haar laatste bestemming.... Verdrietig, maar ook wetend dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat onverwacht is overleden mijn lieve vrouw en onze mama en oma Tananarive, Madagascar, Nieuwerkerk a d IJssel, 19 juni 2014 Bram Kouwenberg Hans Kouwenberg Ingrid en René de Bruijn - Kouwenberg Siebe en Anna Meike Thera en William Schapendonk - Kouwenberg Lisarrne Eline Wij bedanken iedereen die Lilian de afgelopen tijd liefdevol heeft verzorgd. 31 juli 1937 Albert Arie Klik Wilsbeschikking Nazorg Dag en nacht bereikbaar Uitvaarten in de gehele regio Meer dan AO jaar uitvaartverzorging Vakkundigheid in thuis opbaren Postbus 67 www. •3$;#"* UITVAART UITVAARTVERZORGING Het geloof nu is de zekerheid der dingen, die men hoopt, en het bewijs der dingen, die men niet ziet. Hebreeën 11:1 Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorg zame vader, schoonvader en opa Zevenhuizen, 6 augustus 1920 t Zevenhuizen, 20 juni 2014 weduwnaar van Lena Maria Schotte t 17 augustus 2006 Marleen en Bart Gerretsen - Visser Ellen en Robert Pieter en Lucie Janneke en Leo den Toom - Visser Linda De uitvaart heeft woensdag 25 juni plaatsgevonden. Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk www.uitvaartverzorgingvandenbogerd.i Met fijne herinneringen aan de vele mooie jaren die wij samen met hem hebben gehad, nemen we afscheid van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Bert Lid in de Orde van Oranje Nassau. Velzen, 1 december 1927 Boskoop, 18 juni 2014 Dorothé Annette en Dick Merel en Luca Mirjam Liesbeth en Ton Tom Margot en Frank Wesley en Mandy Nino Correspondentie-adres: Clusiuserf 21 2771 ST Boskoop De crematie heeft plaatsgevonden op dinsdag 24 juni.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 55