4.80 RegioBank Amazones Zuidplasruiters kringkampioen Van Blerkum wint Open Moerkapelle Midzomeravond loop MPWMtjPgL GRATIS Schnitzels Magere runderlappen Tartaar 3 95 Tortilla's Hamlappen 95 Slavinken Schouderkarbonade Shoarma Alles voor uw barbeque HART VAN HOLLAND SPOT 25 JUNI 2014 57 Paardensport Biljarten Atletiek Fijne vleeswaren 4 haien 3 betaleii 4haien 3 betalen 5 45 Rundenrinken Cordon bleu roganoffburgers 3 Men 2 betalen Grote gehaktballen 390 Hierbij 5 shoarmabroodjes :m Assurantiën en Hypotheken Verzekeringen Hypotheken Bankzaken Moordrecht - het dressuurkampi oenschap voor ponyruiters 'Kring 4 Het Groene Hart' werd zaterdag 21 juni verreden bij paardensport vereniging De Zuidplasruiters. Twee amazones van de vereniging wer den Kringkampioen. De Moordrechtse Songül Post reed met haar pony Bandit naar twee eerste plaatsen in de klasse B en de Nieuwerkerkse Nina van Gelderen werd met haar Bonny eerst in de klasse L1. Kring 4 Het Groene Hart bestaat uit de paardrijverenigingen in het gebied Alphen aan den Rijn-Bodegraven- Lopik-Moordrecht. Zondag 22 juni werd een KNHS- wedstrijd gehouden, waarbij door 40 ruiters en amazones op paarden en pony's in de dressuurrubrieken B tot en met Z1 twee proeven wer den gereden. Vijftien leden van De Zuidplasruiters sleepten in totaal vijf podiumplaatsen in de wacht. Uitschieters met eerste plaatsen waren Dionne Groen (Nieuwer- kerk aan den IJssel) op Darius in de klasse M1 en PriseiIla Wiemans (Moordrecht) met Brainstorm in de klasse L2. Patricia Stofbergen (Nieuwerkerk aan den IJssel) reed op haar paard Zonder Fons naar een verdienstelijke tweede plaats. De Nieuwerkerkse Britt Blok startte voor het eerst in een officiële wed strijd met haar pony Sunday L en I Moerkapelle - Tijdens de fina leavond van het Open Biljart Kampioenschap van Moerka pelle was het gezellig druk in Het Wapen van Moerkapelle, de thuishaven van de biljartver eniging. De eerste halve finale ging tussen Marcel Drost en Ro berto van Blerkum. Na een sterk begin van Drost verzandde de partij in een foutenfestival van beide kanten. Uiteindelijk was het Van Blerkum die de par tij als winnaar kon beëindigen. De andere halve finale ging tus sen Hans de Vreede en Diek van Voorst. Ook deze partij was niet hoogstaand, maar dat zal aan de spanning hebben gelegen. Het was Van Voorst die de zege naar zich toe trok. In de strijd om de derde plaats liep Drost vanaf het begin achter de feiten aan en was het De Vreede die de partij in de achttiende beurt op zijn naam schreef en zo het brons pakte. De strijd om de eerste plaats ging tussen Zevenhuize- naren Van Voorst en Van Bler kum. Ook in deze partij was het vanaf het begin duidelijk wie het meeste aanspraak mocht maken op de winst. Van Voorst startte dramatisch waardoor de subliem spelende Van Blerkum de par tij in de veertiende beurt kon uitmaken. Daarmee schreef hij voor het eerst in zijn carriere Het Open BiljartlKampioenschap van Moerkapelle op zijn naam. reed meteen een winstpunt. Na een lange revalidatieperiode van haar paard kon Yvonne den Ou- Songül Post den (Moordrecht) eindelijk weer starten en werd ze derde met een winstpunt. Bieiswijk - Atletiek- en wandelver eniging De Kieviten houdt woensdag 2 juli de jaarlijkse Midzomeravond- loop, een prestatieloop door het re creatiegebied Rottemeren. De start is vanaf 19.00 uur bij het Sport- en Recreatiecentrum Rottemeren aan de Kooi laan la in Bieiswijk. Het parcours gaat door het recrea tiegebied Bleiswijkse Zoom en langs de Rotte. De afstanden zijn: 1.500 meter voor pupillen en junioren (start 19.00 uur), 5 kilometer voor junioren en senioren (start 19.30 uur) en 15 kilometer voor senioren (start 19.45 uur). Voorinschrijven kan tot en met vrijdag 27 juni via www.inschrijven.nl. Inschrijven kan ook op de dag zelf vanaf 17.45 uur tot 15 minuten voor de start, de kosten zijn dan 2 euro hoger. Voor meer informatie: www.midzo- meravondloop.nl. 500 gram Keuze uit het hele assortiment. 400 gram halen 300 gram betalen Goedkoopste 100 gr. Gratis 500 gram 500 gram 500 gram Ba 500 gram m 3 Men 2 betalen per stuk 17® 2 voor 37° 4 voor 6.°° 6 voor 87° ^haien 3 betalen B-Hamburgers, B-worstjes, varkenssaté, kipsaté, spekfakkels, biefstuksaté, golfsticks, shaslicks, french-garden spies, beenham spies, hawaiispies, drumstick, schouderfilet steak, gemarineerde speklapjes, gemarineerde haasfiletlapjes WADDINXVEEN, lEPLAAN 81-83, TELEFOON (0182) 616738 De AMBACHTELIJKE slager waar goed en goedkoop IN ÉÉN ADEM GENOEMD KUNNEN WORDEN! www.slagerij-wvanderpijl.nl Rabobank stapt op. Wij blijven. ACM Assurantiën en Hypotheken Kerkplein 7 2841 XK MOORDRECHT T 0182 - 37 27 22 E acm@acmadvies.nl I www.acmadvies.nl Zelfstandig Adviseur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 57