—Garden Life Style NU VOLOP VOORDEEL Kanaaldijk 44 ZONDAG OPEN 12.00-17.00 uur TUINMEUBELEN Voorstelling Mozart op Wereldreis trekt volle zaal Veertigste zwemvierdaagse Open middag hospice IJsselThuis Rembrandtweekend in Gouda Tour door Zuidpias mmÊmm Tegenover bedrijventerrein Gouwe Park Aya lounge white sand (www.9ardenlifestyle.nl) 1 Caribean dining HART VAN HOLLAND |9 JULI 2014 Limited edition in de kleur white sand. Bestaat uit de hoekbank met koffietafel. Ind. All Weather zit- en rugkussens, excl. decokussens Aya stoel van 413,- voor 299, mmrar Zuidpias - De zes voorstellingen van Mozart op Wereldreis, een miniprojeet van Stichting MOZ-Art, werden op donderdag 3 en vrijdag 4 juli bezocht door ruim vijfhonderd belangstel lenden. Op beide middagen kwamen leerlingen van basisscholen de Terp, Elim, Rehoboth, Gideon en Wingerd naar de kindervoorstelling in de aula van MOZ-Art aan de Schubertstraat. Het verhaal ging over de jonge Mozart die met zijn zusje door Europa reist om zijn grote muzikale talenten te laten horen. De twee avondvoor stellingen waren bestemd voor ouders, familie en andere belangstellenden. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het Polderbad wordt van maandag 21 tot en met vrijdag 25 juli de veertigste zwemvierdaagse gehouden. De deelnemers zwemmen vier dagen lang 500 meter per dag. De jongere zwemmers onder de tien jaar zwemmen 250 meter per dag. Elke dag kan er gezwommen worden tussen 18.00 tot 20.30 uur. Er wordt gezwommen in blokken van twintig minuten. Op woensdagavond wordt er niet gezwommen, ledereen die in het bezit is van een A-diploma kan meedoen. De kosten bij voorinschrijving bedragen 7 euro per persoon. De voorinschrijving vindt plaats op donderdag 17 juli op basisschool De Wingerd (locatie Beethovenlaan) van 14.30 tot 15.30 uur en van 18.00 tot 20.30 uur in de hal van het Polderbad. Op zaterdag 19 juli kan van 9.15 tot 16.00 uur ook in win kelcentrum Reigerhof worden ingeschreven. Tijdens de eerste twee avonden van de zwem vierdaagse kan vanaf 17.30 uur worden in geschreven in het Polderbad. De kosten van deelname bedragen dan 8 euro per persoon. In verband met het 40-jarig jubileum van de zwemvierdaagsebetalendeelnemersdiein1974 geboren zijn 3 euro; de entreeprijs van 'toen'. Voor meer informatie: www.vanvlietbarra- cuda.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Door het houden van open middagen biedt Hospice IJsselThuis de inwoners van Zuidpias en omgeving de mogelijkheid om het hospice beter te leren kennen. Belangstellenden zijn welkom op elke eerste dinsdag en derde donderdag van de maand tussen 14.00 en 16.00 uur in het tuin huisvan het hospice aan de Batavierenlaan 8. Open middagen staan gepland voor donder dag 17 juli, dinsdag 5 en donderdag 21 augus tus en dinsdag 2 en donderdag 18 september. Voor meer informatie: info@ijsselthuis.nl of 0180-391306. Regio - Rembrandt van Rijn werd 408 jaar geleden op 15 juli geboren. Om zijn geboor tedag te vieren, organiseert Museum Gouda een Rembrandtweekend voor zaterdag 12 en zondag 13 juli. Op diverse plekken in het centrum staan op 12 juli tussen 12.00 en 16.00 uur schilders ezels met materialen klaar voor het maken van 'een echte Rembrandt'. De beste tekening wordt door de directeur van Museum Gouda, Gerard de Kleijn, uitgezocht en beloond: het kunstwerk mag een week lang in Museum Gouda staan. Voor meer informatie: www.museumgouda.nl. Zuidpias - De onlangs verreden eerste editie van 'Bravo! on Tour' vond plaats op initiatief v°n Sport en Bewegen Zuidpias. Het evene- "W vormde het slot van het Bravol-seizoen. Oirca zestig deelnemers fietsten een route van 35 kilometer langs alle dorpen en karak- teristieke plekken in Zuidpias. Onderweg pas seerden men daarbij onder meer korenmolen Windlust in Nieuwerkerk aan den IJssel, reed men rond de Zevenhuizerplas, langs de Wil- lem-Alexander Baan en het Koornmolengat alsmede langs kersenkwekerij Jomajole en de gevechtskoepel boven Moordrecht. Onderweg werden meerdere stops gemaakt voor koffie en thee. 40 Weothet tugkussens in 6 tiar&i ljupe 'Ml Dattignp Musgnp Zwji boer, Een 'Mozart in de dop'. WADDINXVEEN 6 Caribean stoelen met old brown wicker en cappuccino aluminium poten, incl. taupe All Weather zitkussens. Met de aluminium Juwel tafel 220x90 cm.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 17