Voorspellen uitslagen Oranje geen kinnesinne Bungalows type Da Vinei www.hollandsgoedwonen.nl 1 22 HART VAN HOLLAND DVERTEN1 9 JULI 2014 Informatiebijeenkomst donderdagavond 17 juli van 18.00 tot 19.30 uur, Kurt Schwitterstraat 29 in Rotterdam-Nesselande Woonoppervlakte vanaf circa 130 m2 Ruime voor- en diepe zonnige achtertuin Woningbreedte ruim 7 meter Slaapkamer met badkamer op de begane grond óf zeer royale woonkamer/keuken Eerste verdieping met de mogelijkheid voor twee slaapkamers en een badkamer Opties, onder meer: indeling verdieping, uitbouw, loungeberging en veranda Koopsommen vanaf 289.500,- v.o.n. 4' bouwfonds (010) 258 29 00 ontwikkeling (015) 276 04 00 Negatief wordt positief Maar hoe kan het ook anders? Nederland werd door alles en iedereen neergezet als een mid delmatig team met, te veel jonge en onervaren spelers die het dan ook nog eens zonder Kevin Strootman moesten stellen. Kansloos, dat was de algemene gedachte bij menig voetbal liefhebber, maar een uitmuntende teamgeest samen met een ongebreidelde wilskracht doen echter wonderen. Dit in combinatie met de bijzondere benadering van de technische staf, met van Gaal als roerganger, doet de rest. Het optimisme lijkt onstuitbaar. nooi? Of waar na een spectaculaire keepers wissel een onbekende doelman van Haagse komaf, spelend in Engelse premier league, met veel bravour twee van de vier genomen straf schoppen stopte, om zo de halve finale tegen Argentinië te bereiken, smullen, smullen en nog eens smullen. Zevenhuizen - Hart van Holland biedt vaste klanten vanaf het eerste voetbalduel tijdens het WK in Brazilië de mogelijkheid om per wedstrijd de juiste wedstrijduitslag te voor spellen. In de achterliggende periode heb ben de lezers kennis kunnen nemen van het voetbalinzicht van onze trouwe Oranjefans. Terugblikkend kan worden vastgesteld dat het voorwaar geen eenvoudige opgave is geweest gezien het feit dat tot nu toe voor geen en kele wedstrijd de juiste uitslag is voorspeld. Verrassend Hieruit kan worden afgeleid hoe onbereken baar voetbal kan zijn is, want eerlijk is eerlijk wie had een 5-1 overwinning op wereldkampi oen Spanje kunnen voorzien of de ommekeer in de eindfase tegen Mexico nog verwacht? Of die bijna dodelijke 0-0 tegen Costa Rica? De vele verrassingen komt de amusementswaarde van dit WK toernooi absoluut ten goede, maar wie had ooit verwacht Dirk Kuyt als linksachter te zien opereren op het hoogste voetbaltoer- De onoverwinnelijke uitstraling met een enorm zelfvertrouwen zullen in elk geval zorgen voor een spectaculair einde van een prachtig voetbal toernooi. Volg de uitslagen van onze vaste adverteerders in de krant en help ze hun zelfvertrouwen terug te winnen na hun tot nu toe desastreus verlopen voor spellingsdebacle. Kijk voor de toekomstige uitslagronde van de wedstrijd Argentinië - Nederland elders in deze krant of volg het via www.hvhonline.nl ledereen succes namens Hart van Holland.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 22