hair beauty Pashion oplopen tot wel €400,- Uw voordeel kan Winnaar 'Werelds' schilderij Montmartre Gezocht: maatschappelijke organisaties voor deelname aan Nlgeeft Kamperende kleuters korting op de gehele collectie Clltb HART VAN HOLLAND |9 JULI 2014 23 Bieb dag gesloten Opbrengst collecte handicap.nl Dieren Centrale 10%* CASHBACK ACTIE. Exclusief voor leden van LTO Noord, ZLTO en LLTB, bij aankoop van een professionele Karcher koud- of warmwater hogedrukreiniger tijdens de actieperiode van 15 juni t/m 31 augustus 2014. TAV Moordrecht - In verband met onderhoud aan het gebouw is de vestiging van bibliotheek de Groene Venen aan de Sportlaan 3b gesloten op maandag 21 juli. Dorpsstraat 35-37, 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel, www.gente.nl telefoonnummer: 0180 314 301 twitter: @Gente_styleclub email: in1 Uw Karcher dealer - LTO CASHBACK ACTIE yan den Broek Mechanisatie en Machinebouw Middelweg 16a L 2841 LA Moordrecht Te'. 0182-372899 makes a difference www.djvdbroek.nl Moerkapelle - De onlangs gehou den collecte voor handicap.nl heeft in Moerkapelle 1103,07 euro opge haald. De organisatie bedankt gevers en collectanten voor hun bijdrage. Een deel van de opbrengst gaat naar gymvereniging voor gehandicapten De Dolfijn in Moerkapelle. Gevonden Kat, zwart, met veel wit, kit ten; Bredeweg, Moerkapelle. Kat, cypers, witte bef en buik; Middelweg, Moordrecht. Kater, rood, lichte kleur, witte borst en voeten, geringde staart, is gechipt; Schielands Hoge Zeedijk, Moordrecht. Poes, lapje; Wollefoppenweg, Zevenhuizen. Kat, cypers, zonder wit; Bre deweg, Zevenhuizen. Konijn, zwart, flink formaat; Crocusstraat, Moordrecht. Voor meer informatie: 0186- 601199 of www.dierencen- trale.nl. voordeel ommerce Kijk voor de actievoorwaarden op www.ltocommerce.nl/karcher Een lange wandeling van school naar de camping. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens Montmartre, op vrijdag Tl juni in het Oude Dorp, konden de be zoekers middels het zetten van ge kleurde stippen meewerken aan het ontstaan van een 'Werelds' schilde rij. Emmy Verkerke maakte de opzet voor het schilderij met als thema 'Aboriginal Art'. Uit de deelnemers werd onlangs de zevenjarige Wim Borsten getrokken, die het schilderij thuis een mooi plaatsje mag geven. Zuidpias - Het Oranje Fonds merkt dat het voor maatschappelijke or ganisaties steeds moeilijker is om aan geld te komen. Daarom start het fonds samen met hen een nieuwe, jaarlijks terugkerende actie: NLgeeft. Het fonds zoekt maatschappelijke organisaties in Zuidpias die van 20 tot en met 25 oktober willen collec teren. De helft van het opgehaalde bedrag maakt het Oranje Fonds di rect over naar de organisatie zelf. De andere helft gaat naar sociale initia tieven in de provincie Zuid-Holland. Al het geld wordt zo besteed in de regio. Organisaties kunnen zich aan melden tot 14 juli via www.oranje- fonds.nl/collecte. Het is voor het eerst dat het Oranje Fonds in deze regio gaat collecteren. Ronald van der Giessen, directeur van het Oranje Fonds, licht toe: "Veel sociale organisaties hebben dringend behoefte aan extra geld. Voor grote dingen of voor kleinere wensen. Met deze collecte kunnen zij daar nu eenvoudig geld voor ophalen. Wij nemen de algehele coördinatie van de collecte op ons, want dat blijkt voor kleine organisaties vaak lastig en kostbaar. Verder lopen alle geld stromen via het Oranje Fonds, wat maximale veiligheid oplevert voor donateurs. We hopen dat zo veel mogelijk organisaties deze kans grij pen om met ons hun dromen te ver wezenlijken." Zevenhuizen - De kleuters van De Eendragt hebben een dag doorge bracht op camping De Koornmolen. De kleuters vermaakten zich in de speeltuin, op het voetbalveld of lazen een boekje of maakten een kleurplaat in een tentje. Natuurlijk werd er genoten van de door ouders gebakken pannenkoeken en was er een spannende speurtocht.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23