r SERRY "DAME Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 Trijntje (Tiny) de Vos - Clazing %,„Jf VAN DER SPEK Uitvaartcentrum Van der Spek Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel HART VAN HOLLAND FAMILi BERK 9 JULI 2014 35 Jan Willem van Kralingen Willem Cornelis Hartog Monuta Puravida Voor een uitvaart op uw manier! Persoonlijk Vertrouwd NATUURSTEEN Wij helpen u graag ij het kiezen van een passend grafmonument Luwkje van Est - van der Pol Gerda van Wageningen-van Elswijk ■TUf-:#"' UITVAART www.vanderspekuitvaart.nl hebbende begeerte, om ontbonden te worden en met Christus te zijn; want dat is zeer verre het beste. Filippenzen 1 23 De HEERE heeft tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Jan de Vos in de leeftijd van 83 jaar. Moerkapelle: Zevenhuizen: J. de Vos Anja en Koos Hoogendoorn Rozemarijn Geert Jan en Marieke, Anna Hannah en Johan, Eva, Tim Elizah en Bas, Liz, Max Harm Reinier en Irene Sarah Ochten: Marjan de Vos Jeanine en Bert, Sem, Nienke Geijan en Marina, Annejet Lucas Jonathan Moerkapelle: Eleonora en Piet Evers Annelies en Johan, Luuk, Tijn, Noor Jos en Martineke Leonie en Jaco Peter en Jacqueline Thomas en Nicole Levi Ruben Jan Willem en Irma de Vos Janmarc Willemarthe Matthijs Rozanne Rutger Thiemen 30 juni 2014 Noordeinde 113 2752 BG Moerkapelle De begrafenis heeft zaterdag 5 juli, na een rouwdienst in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Moerkapele, plaatsgehad op begraafplaats Westhage in Moerkapelle. Moerkapelle: Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa, zorgzame schoonvader en trotse opie De overweldigende belangstelling, de woorden van troost en de vele schriftelijke blijken van medeleven, maken de leegte en het gemis niet minder maar geven het gevoel dat wij dit verlies niet alleen behoeven te dragen. Hennie van Kralingen - Zijderhand Kinderen en kleinkinderen Zevenhuizen, juli 2014 UITVAARTVERZORGING persoonlijken betrokken www.uitvaartverzorgingsbrry.nl Gespecialiseerd in thuis opbaren Uitvaarten in de gehele regio Ongeacht waar u verzekerd bent DIRECT CONTACT 010 - 524 01 23 dag en nacht bereikbaar Gij hebt mijn weeklacht en geschrei veranderd in een blijde rei! Mijn rouwkleed hebt Gij weggedaan, Uw vreugdekleed deedt Gij mij aan, dat ik zou zingen tot Uw ere in eeuwigheid mijn God, mijn Here Psalm 30: 5 Bedroefd, maar dankbaar voor al de goede jaren van ons huwelijk, geef ik u kennis dat God tot Zich genomen heeft mijn lieve, zorgzame man Waddinxveen, 6 april 1927 Waddinxveen, 4 juli 2014 C.M. Hartog-Haak Zuidplaslaan 439 2743 KC Waddinxveen Met dank aan het verplegend personeel en alle vrijwilligers van zorgcentrum "Souburgh" voor de liefdevolle verpleging en verzorging! De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Postbus 79 2660 AB Bergschenhoek Monuta Puravida Yvette van Dorp Marnix Gijsenstraat 10, Berkel en Rodenrijs Telefoon: 06 - 20 98 78 91 puravida@monuta.nl www.monutapuravida.nl Slikslootstraat 7c Krimpen aan den IJssel 0180 51 69 75 - danenatuursteen.nl De tijd valt lang voor hen die waken. Maar God zal samen wakker maken, Die Hij gescheiden tot zich riep. "...Ik heb een heel fijn leven gehad en de Here is heel erg goed voor mij geweest..." Loes van Est Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan haar, geven wij kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder 27 februari 1925 t 4 juli 2014 weduwe van Teunis van Est Marianne en Kees Bukman - van Est Eveline en Tim Stijn Marloes en Marcel Malou Milan Maaike Johan en Marissa Susanne en Michael Henk t en Janny Theo t en Miep en verdere familie Correspondentieadres Familie Bukman - van Est Herenweg lb 2751 DE Moerkapelle De Dankdienst voor haar leven zal gehouden worden vrijdag 11 juli om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106 te Zevenhuizen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten. Om 13.30 uur zullen wij haar in besloten kring begeleiden naar Begraafplaats "Westduin" te Den Haag waar zij zal worden bijgezet m het familiegraf. Tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw ondervond ik hartverwarmend veel steun. Dit medeleven heeft mij goed gedaan. Hiervoor zeg ik u, mede namens mijn familie, hartelijk dank. G. van Wageningen Waddinxveen, juli 2014

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35