sLakkero aMMerlaan Indisch broodje Multikoren zonnebloempitten Wilhelmientj es 200 gram Aardbeienschnitte Onderlinge wedstrijden bij Tumo Titels en medailles voor Rolling'90 op NK HART VAN HOLLAND SPORi 9 JULI 2014 41 Taart bestellen? zie www.bakkerammerlaan.nl 4 twee onder één kap woningen: vanaf 345.000,- v.o.n. Turnen kVMBM egge aanbiedingen gelden van donderdag 10 t/m woensdag 16 juli Rolschaatsen POORT VAN STOLWIJK KOOPSOMMEN 5 rijwoningen: vanaf 210.000,- v.o.n. 6 seniorenwoningen: vanaf 270.000,-v.o.n. Geïnteresseerd? Schrijf u nu in via www.poortvanstolwijk.nl of neem contact op met verkoopmanager Huib Berkhout tel: 06-28901605 Moordrecht - Bij gymnastiekver eniging Tumo werden onlangs de jaarlijkse onderlinge wedstrijden gehouden. In sporthal De Zuidpias ging de strijd om de beste turner, beste recreatie turnster en selectie turnster en om het winnen van de Co Six beker. Clubkampioen en daarmee winnaar van de Co-Six beker bij de jongens werd Stijn Schiebroek, 2e werd Jent Imelman en op de derde plaats ein digde Emiel Antonisse. Recreatie meisjes 6/7 jaar niveau R 3: 1. Annemieke Lourens; 2. Carlijne Vervoort; 3. Maya Rook. 8/9 jarigen niveau R2: 1: Is- sabelle Wassenaar; 2. Marit van Duinen; 3. Paola Philipsen. 10/11 jarigen, niveau R1: 1. Pum de Wit; 2. Amber van der Kaa; 3. Noa de Bruijn. 12 jaar en ouder, niveau R1/jeugd D3: 1Vivian Spoor; 2. Femke de Vroom. Clubkampioen bij de recreatie turn sters werd Vivian Spoor; ook zij mocht de Co Six beker in ontvangst nemen. De deelnemers bij de jong talenten en selectie instap, pupil 1, pupil 2, jeugd en junioren trainen weke lijks gemiddeld vier tot zes uur. Jongtalenten D2L: 1. Noor Lug- thart; 2. Iris Quak; 3. Jente Visser. Jongtalenten D1: 1. Britt van Tui nen; 2. Jesca van Grieken; 3. Kim- berley Veulings. M-4 Een Tumo turnster, blij met prijs. Onderbouw D2: 1. Gitta Posthumus; 2. Evi Dijkstra; 3. Britt de Haas. Onderbouw D11. Yana van Grieken; 2. Anouk Bakker; 3. Suus Jongsma. Bovenbouw supplement G: 1. Tara Graafland. Bovenbouw supplement F: 1. Laura Hamminga. Bovenbouw jeugd E: 1. Nada de Clonie en Mac Lennan Bovenbouw junior E: 1. Sa- cha McPherson; 2. Julia Kuijper. De winnares van de Co Six beker werd Yana van Grieken. Moerkapelle - Rolling'90 had zich goed voorbereid op het Nederlands Kam pioenschap. Bij de Mini's eindigden Kaya Bonnet en Yentle Felter respectie velijk op de tweede en eerste plaats. Indy Kleyn verraste iedereen met een super verreden wals en klom naar plaats 5. Ook Noortje van Eendenburg, de jongste Rolling'90 deelnemer, deed goed mee en wist de zesde plaats te bemachtigen. Bij de Espoirs was het spannend. Anne-lin Polder was een van de vier titelkandidaten. Ze nam een ruime voorsprong met de verplichte dansen en ondanks geduchte tegenstand danste Anne-lin zelfverzekerd naar de eerste plaats en werd hiermee nationaal kampioen in de Espoirs. Anne Jongejan werd vijfde. Dylan Stekelenburg en Daimy Stormbroek eindigden beiden in de middenmoot. Bij de jeugd nam Kelly Stekelen burg direct ruim afstand van de concurrentie die voornamelijk uit de eigen club kwam en werd over tuigend nationaal kampioen. Dewi Termeulen werd tweede en Laura Pak eindigde op de derde plaats. Bij de junioren reed Daphne Storm broek vol overtuiging naar een ster ke eerste plaats en werd nationaal kampioen dames junioren. Esmee Drost werd tweede. Bij de heren danste Tyler Termeulen zijn beste dansen van het seizoen en werd met verve kampioen van Nederland bij de junioren. Ter afsluiting reden de senioren, waar Nicky Boer en Chelsie Rupke de spannende onderlinge strijd van dit seizoen wederom op een sportieve manier uit vochten. Deze verliep in het voordeel van Nicky Boer die met een mooie vrije dans het pleit defini tief in haar voordeel wist te beslech ten en twede werd voor Chelsie die als derde eindigde. Nationaal kampi oen Iris Dijkema wist haar titel ook in 2014 onbetwist te behouden. Rolling'90 kampioenen Iris Dijkema, Daphne Stormbroek, Anne-lin Polder en Kelly Stekelenburg. Wilt u graag in Stolwijk wonen? Of woont u er al en bent u op zoek naar een nieuwe fraaie, moderne en ruime woning? Dan is er nu de Poort van Stolwijk, een karakteristiek nieuwbouwplan aan de rand van Stolwijk, ontwikkeld door Burgland Projectontwikkeling. Hier worden de komende jaren ongeveer 40 woningen gerealiseerd meteen grote diversiteit. BURGLAND Projectontwikkeling

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41