kostbaarheden zijn goud waard! G O 0 0 O goudwisselkantoor Motorhuis levert Opel Corsa aan Wiema Rijschool Met Personeelsrecht staat een werknemer sterk i www.goudwisselkantoor.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 16 JULI 2014 25 WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊIÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊm ^5a BEDRI7VICHEID IN DE RECIO Zevenhuizen /Gouda - Wiebe Wiersma, rijin- structeur en eigenaar van Wiema Rijschool in Zevenhuizen, kreeg op 10 juli uit handen van Jeroen van den Heuvel van Motorhuis Gouda de sleutel van de nieuwe Opel Corsa lesauto. Alles staat in de startblokken om te kunnen beginnen met het geven van rijlessen en met de nieuwe lesauto is het plaatje nu compleet", aldus Wiebe Wiersma. Bij Wiema Rijschool staat kwaliteit hoog in het vaandel. "Kwaliteit uit zich op verschillende manieren. Natuurlijk moet de verstrekte infor matie in folders en op de website juist en dui delijk zijn. Maar wij zijn ook lid van de BOVAG, een branchevereniging voor rijschoolhouders, die hoge kwaliteitseisen stelt aan de rijscholen en hun instructeurs. Op die manier blijven wij scherp zodat we de kwaliteit blijven bieden die van ons verwacht mag worden." Omdat iedereen een eigen manier van leren heeft, stemt Wiema de aanpak af op de be hoefte en wensen van de cursist: speciale begeleiding voor cursisten met rijangst, ADHD of autisme, maar ook voor cursisten met faal angst. Wiersma: "Zo hoef je bij ons niemand op te halen of thuis te brengen waardoor alle tijd en aandacht aan de cursist besteed kan worden." De keuze om in een nieuwe Opel Corsa les te gaan geven is een bewuste keuze geweest die precies past in dit plaatje. Bij de afweging om tot deze keuze te komen hebben verschillende factoren meegespeeld. Naast het uitrustings niveau van de Opel Corsa heeft zeker ook de service en het onderhoud bij Motorhuis een belangrijke rol gespeeld in deze keuze. Voor meer informatie: www.wiemarijschool.nl www.motorhuis.nl Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. REEUWIJK - Dreigend ont slag, problemen op het werk, langdurig ziek of het gevoel dat de werkgever je liever kwijt dan rijk is. In deze crisistijd komt dat voor velen akelig dichtbij. Onzekerheid heerst op de werkvloer en die wordt groter bij lastige arbeids situaties. Een werknemer kan bij problemen op de werkvloer het gevoel krij gen alleen te staan tegen over het machtsblok van de werkgever: de indruk kan ontstaan dat bedrijfsarts, de afdeling PEtO, leidinggeven den en zelfs collega's allemaal ten diensten staan van de baas. Personeelsrecht voor werknemers bestaat nu 6 jaar en is heeft sinds 1 juli 2014 een nieuw kantoor in Verzamelgebouw Reeuwijk op het bedrijventerrein Zout man. Caroline Besseling uit Gouda biedt met haar bedrijf Personeelsrecht juist de bedreigde werknemer ondersteuning ge durende het gehele traject stelt corres pondentie op, ondersteunt de werknemer tijdens gesprekken met de werkgever en -indien nodig- voert zij de onderhandelin gen bij dreigend ontslag. Kortom per- «KlMl tocfttvMTdlg soonlijke en oplossingsge richte begeleiding van het begin tot het eind van het arbeidsprobleem. Besse ling heeft hiervoor 20 jaar als Personeelsadviseur ge werkt in zowel de profit als nonprofitsector. Besseling adviseert men sen om, zodra het op het werk mis gaat, Perso neelsrecht in te schake len, want dan heb je de meeste mogelijkheden om bij te sturen. Zorg ook op tijd dat je de spullen voor elkaar te hebt. „Je contract, de verslagen van je functioneringsgesprek ken. En als er iets in staat, wat niet klopt, meldt dat en zet dat op papier, zodat er geen eenzijdig dossier wordt opgebouwd. Werkgevers bieden in deze tijd een werk nemer een zogenaamde vaststellingsover eenkomst aan. Het is zeker aan te raden om deze vaststellingsovereenkomst goed na te laten kijken en zo nodig hierover te onderhandelen of aan te vechten. Personeelsrecht Leegwaterstraat 25, 2741 LA Reeuwijk Tel. 06 - 20 77 44 94 www.personeelsrecht.nl Goudwisselkantoor ls e'9*ndoin van famiiie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise! ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Nieuwerkerk aan den I Jssel Bij ingang C1000 Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@>goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur f Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25