^HART AN HOLLAND Deze folders HETHOUT HOOIT OP! Ni Inct0o Verduijn Tweede plaats voor Carlo van der Bergh Tarzan sluit seizoen af op vliegend tapijt Derde plaats voor Leo van der Eijk Bart Brinkman en Daphne Braaksma clubkampioenen TCN yANRUK f advies en maatwerk! i Voor aannemer, klussenier, tuinier, particulier REIDihq Wilt u ook gebruik maken van het bezorgcorps van Van Rijk verspreiding en uw folder mee laten verspreiden in Hart van Holland? Neem voor een offerte op maat contact op met: Dion Huijbregts Mobiel: 06-22223459 -mail: infof9vanrijkverspreiding.nl 'er vergroting van de attentiewaarde en controle op de bezorging zorqen wij voor een afdruk van de folder in de krant. 28. *740 fTirn ALlTElTi Schuttingpalen, vlonder planken en gordingen: geschaafd of fijnbezaagd Beschoeiingschotten Bevestigingsmaterialen Gronddoek ZEVENHUIZEN HART VAN HOLLAND SPORT 16 JULI 2014 Triatlon Gymnastiek Autosport Tennis i Zuidelijke Dwarsweg 13a T 0180-632159 info@houthandelverduijn.nl Nesselande/Nieuwerkerk aan den IJssel - Triatleten Carlo van der Bergh uit Nesselande en Nieuwer- kerker Eric Smits namen afgelopen zondag deel aan de triatlon van Utrecht. Vanuit de Veilinghaven vertrokken 180 atleten voor de 1500 meter zwemmen. Van der Bergh nestelde zich in de kopgroep en kwam in een tijd van 21:53 uit het water. Smits volgde op anderhalve minuut en kwam als negende uit het wa ter. Tijdens het fietsen vergrootte Van der Bergh zijn voorsprong. Met een gemiddelde van 39 km per uur rondde hij het fietsonderdeel af. Smits moest genoegen nemen met een gemiddelde van 36,5 km per uur. Beide veertigers liepen de af sluitende 10 kilometer onder de 40 minuten. Van der Bergh werd twee de in het eindklassement en Smits eindigde op de 8e plaats. Moerkapelle - Bij gymvereniging de jongensgroepen werd het jaar Tarzan vonden afgelopen week afgesloten met een vrije les, waarbij de laatste lessen van het seizoen een hoofdrol was weggelegd voor plaats. Zowel bij de meisjes- als bij het 'vliegend tapijt'. sten r! 533 !500! eren. :pm). larkl 3en- met iv.nl Juli kr. aam. Nieuwerkerk aan den IJssel - De GTC Rally rond het Brabantse Etten- Leur vormt traditioneel één van de hoogtepunten op de Nederlandse rallykalender. De Nacht van Achtmaal, de beruch te klassementsproef 'De Hel' en de vele kilometers in het donker, maken deze rallyklassieker niet alleen tot een van de mooiste, maar ook tot een van de zwaarste van Nederland. Leo van der Eijk kwam in het week- Nieuwerkerk aan den IJssel - Bart Brinkman bleek vorige week de sterkste heer, Daphne Braaksma de sterkste dame van tennisclub Nieuwerkerk. Die conclusie werd getrokken na de wedstrijden in het kader van het clubkampi oenschappen voor senioren. Het echtpaar Wil ma en Arjen van 't Kruijs wer den in het gemengd dubbel 2/3 eerste. "Door de late schoolvakanties in de regio en de beslissing van de KNLTB om de herfstcompetitie een week eerder te starten zagen wij ons genoodzaakt om de clubkampioen schappen te splitsen", laat Tineke Sigmond, voorzitter van de techni sche commissie, weten. "De singles en mixen nu en de dubbels in sep tember. Helaas zien we dat daar door de hogere categorieën minder vertegenwoordigd zijn. Veel van deze spelers nemen in deze periode deel aan open toernooien en ge ven daaraan blijkbaar de voorkeur. Volgend jaar zijn de vakanties weer vroeg en hebben we, naar verwach ting, dit probleem niet." end van 4 en 5 juli uit in de Fie sta R2 categorie. In eerst instantie pakte de Nieuwerkerker de leiding, maar viel door een technisch pro bleem terug naar plaats vijf. Hij wist zich echter terug te vechten en ver overde uiteindelijk de derde plaats. Daphne Braaksma. Wil ma en Arjen van 't Kruijs. Bart Brinkman.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41