Kanaaldijk: 44 ZONDAG OPEN 12.00-17.00 uur NU VOLOP VOORDEEL Garden Life Style CULTUUR AGENDA In cel voor niet betalen boete Wie doet er mee aan de klompenloop? Dubbelslag voor gebroeders Kool Thuisblijversbingo Zevenster Sperwer in tuin Tegenover bedrijventerrein Gouwe Park (Voor alle aanbiedingen en openingstijden: www.gafdenlifestyle.nl} Optimaal comfort KevwelalMinge j18 Cultureel erfgoed www.scnz.nl - info@scnz.nl HART VAN HOLLAND Duivensport Zomerbridge ZUIDPLAS I 23 JULI 2014 13 Keywest stoel Keywest voetenbank van 149,-voor 110,- Moerkapelle - Een vijftigjarige inwoner van Bij niet betalen diende de man, zo had de Moerkapelle is door de politie in zijn woning rechter bepaald, een gevangenisstraf van aangehouden omdat hij nog een geldboete vier dagen uit te zitten. Aan deze uitspraak is open had staan. nu uitvoering gegeven. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tweeënvijftig door hun tweede duif, daarmee werd het een Nieuwerkerkse duiven werden zaterdag 19 dubbelslag. Ju'i. onder tropische omstandigheden, om e-45 uur gelost in Vierzon. Na 558 kilometer Uitslag: Gebroeders Kool 1, 2, 6, 9; J.L Bol 3; vliegen arriveerde de eerste duif om 14.34 uur A. Baas 4; L. van Erk 5, 8, 11, 13; Kasper Kool 'i de gebroeders Kool, zes minuten gevolgd 7, 10, 12. Nieuwerkerk aan den IJssel - De zomerbrid- gers speelden maandag 21 juli de zevende ronde. Ruud Rijks en Ton Vissers eindig den op de eerste plaats met een score van 60,76%. De tweede plaats was voor Elisa beth Tump en Lucy Wijnen met 59,02%. Op de derde plaats eindigden Martha Boers en Joke van 't Hoen met 57,63%. De zomerbridge is iedere maandag in zorg centrum de Meander (ingang J.A Beije- rinckstraat). Aanvang 19.45 uur. Inschrij ving is mogelijk (ook voor niet-leden) tot 19.30 uur. Zevenhuizen - Een van de vaste onderdelen van het jaarlijkse Oogstfeest is de klompen- ioop. De acht kilometer lange wandeltocht start zaterdag 6 september om 10.00 uur en is bedoeld voor een ieder die op de originele oud-Hollandse klompen loopt. Voor meer in formatie en aanmelding kunnen belangstel lenden terecht op: www.oogstfeestzevenhui- zen.nl of stuur een briefje naar Oogstfeest Zevenhuizen, Postbus 80, 2760 AB Zevenhui zen. Gezellige bedoening, de klompenloop. Zevenhuizen - Zodra de schooldeuren sluiten lopen de dorpen leeg; veel mensen zoeken hun heil elders en trekken erop uit. Veel senioren zijn in deze periode vaak 'ge woon' thuis. Voor hen organiseert De Zeven ster een thuisblijversbingo. Alle senioren zijn zaterdag 2 augustus vanaf 14.00 uur welkom in De Zevenster aan de Le liestraat. Er worden drie ronden gespeeld, de kosten voor deelname bedragen 2,50 euro per boekje. Voor vervoer kan gezorgd worden. Bel voor 31 juli: 0180-637111. De kosten voorver- voer bedragen 2,50 per rit. Zevenhuizen - Brenda Tiel, wonend op De Bonk, goed aan zijn prooi. Ook een opmerkelijke foto spotte vorige week deze sperwer in haar tuin. gemaakt? Stuur de foto, met een korte tekst De roofvogel deed zich daar op zijn gemak te naar: redactie@hart-van-holland.nl Zaterdag 26 juli - 14.00 uur Historisch Centrum 'Ons Verleden' open Tweemanspolder 15, Zevenhuizen WADDINXVEEN Heerlijk zitten met voetensteun JÜMHÜf van 329,- voor 25( Hoekbank met hoge koffietafel. Incl. taupe All Weather zit- en rugkussens 2 ultieme relaxstoeien met uitklapbaar voetenbankje en bijzettafel, incl. taupe All Weather kussens.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 13