Start verkoop acht bungalows Hollands Goed in Rotterdam-Nesselande Bremmer Schoenen en Lederwaren huurt in Nieuw Centrum Waddinxveen Brasserie 't Graanhuys nieuwkomer in Terras Top 100 van Nederland Rabo kantoor Moordrecht sluit deuren, maar blijft dichtbij HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 23 JULI 2014 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO V.l.n.r.: Mevrouw van Loon - van Jeveren en mevrouw Buitelaar - Neven Gouda - Rabobank Gou westreek wil graag een eigentijdse bank blijven en heeft daarom per 30 juni 2014 haar dienstverlening aange past. De deuren van het kantoor in Moordrecht zijn gesloten maar de Rabobank is nog steeds dichtbij. De manieren waarop u met de bank in contact kunt komen, zijn de laatste jaren in een snel tempo uitgebreid. Om klanten te infor meren over de manier waarop zij met de bank in contact kunnen komen, is op maandagochtend 14 juli een informatiebijeenkomst gehouden in verenigingsgebouw 'De Zespunt'. Alle geïnteresseer den waren welkom. Vooral klanten uit Moordrecht waren aanwezig en hadden vra gen over de nieuwe vormen van bankieren. Één van de vragen was bijvoorbeeld 'Hoe kan ik voortaan mijn betalingen doen?' en 'waar kan ik nu terecht voor advies?'. Na afloop stonden de adviseurs van Rabobank Gouwestreek klaar om de klanten van persoonlijk advies te voorzien. Vragen? Rabobank Gouwestreek T 0182 695555. Rotterdam Nesselande - Deze maand startte Bouwfonds Ontwik keling met de verkoop van acht bungalows van het type Da Vinei 'n het project Hollands Goed, het Project in het Tuinstaddeel in wijk Rotterdam Nesselande. Tijdens de 1"formatiebijeenkomst wonnen zo n 40 belangstellenden informa tie in over deze woning. bungalow type Da Vinci is een Oeheel nieuw woningtype in Nes- plande Kenmerkend voor deze bungalows zijn de woningbreedte van ruim zeven meter en de roy ale woonoppervlakte van 130 m2, verdeeld over begane grond en eer ste verdieping. Standaard zijn de woonkamer, slaapkamer en badka mer op de begane grond gesitueerd. Daarbij is er een optie om de bun galow traditioneel in te delen met beneden de woonkamer en -keuken en op de bovenverdieping één of meer slaapkamers en badkamers. Er is veel vraag is naar het zogenoem de levensloopbestendig wonen. Omdat ook de slaap- en badkamer op de begane grond zijn gesitueerd, is dit een huis waar bewoners in kunnen blijven wonen, óók als zij minder goed ter been worden. Een huis voor het leven dus. De woningen type Da Vinei liggen in het zeer rustige gebied achter de Laan van Avant-Garde en de Laan van Dada en hebben een royale achtertuin van circa 90 m2 en een voortuin van zo'n 27 m2. De koop sommen van de bungalows begin nen bij 289.500,- v.o.n. inclusief keuken, sanitair en tegelwerk. In schrijven kan nog tot en met 23 juli. Aansluitend worden de woningen toegewezen en vinden de verkoop gesprekken plaats. Meer info: www. hollandsgoedwonen.nl. Zevenhuizen - Brasserie 't Graan huys heeft een 46e plaats behaald in de Misset Horeca Terras Top 100. Dit is een jaarlijks terugke rende competitie waarbij 1400 terrassen door het hele land wor den bezocht door verschillende 'mystery guests'. Het terras behoort met deze no tering tot de beste terrassen van de regio. De jury sprak de potentie uit om door te groeien in de top 100 met de komst van de medi terrane borreltuin met grote bui tenkeuken.Eigenaar Dennis Steke lenburg is trots op de 46e plaats. "De terrassen worden beoordeeld op uitstraling, ligging, sfeer, kwa liteit en personeel. Een restau rantbezoek gaat om de complete beleving en een mooi terras hoort hier natuurlijk bij. Het is fijn dat dit niet onopgemerkt blijft", aldus de eigenaar. Dit seizoen is er een gedeelte van het terras omgebouwd tot zoge noemde 'borreltuin'. Deze was nog niet af tijdens de bezoeken van de 'mystery guests' en biedt daarmee nog kans om te stijgen in de top 100. In de pas geopende borreltuin met dak platanen en een oude druivenboom waan je jezelf in de Méditerranée. In het zomersei zoen worden er elke zondag a la minute bereide borrel bites klaar gemaakt. De buitenkeuken is voorzien van een Zuid-Afrikaanse braai, een rookkast en een Big Green Egg. De borreltuin is geschikt voor ge zelschappen van 2 personen tot een privégelegenheid tot 50 per sonen. Je kunt hierbij denken aan walking dinners, borrels en com plete barbecue-avonden inclusief privé-kok. Meer informatie op www.graanhuys.nl. nieuwe centrum hebben gekozen. Nieuw Centrum Waddinxveen Het nieuwe centrum, dat in no vember van dit jaar officieel wordt geopend, is straks het kloppend hart van het dorp. Een ontmoe tingsplaats voor jong en oud. Om lekker te shoppen, een terrasje te pakken, te werken en te wonen. Het plan bestaat in totaal uit meer dan 19.000 m2 winkelruimte, ho reca en dienstverlening. Altera Vastgoed is de belegger van het winkelcentrum. Naast de winkels realiseert a.s.r. vastgoed ontwikkeling circa 260 woningen en bevat het centrum plan ook het sociaal cultureel centrum. Hierin komt Bibliotheek de Groene Venen, kunst- en cul tuurorganisatie Vonk, Stichting Vrijwilligerswerk Waddinxveen en een theaterzaal. Een belangrijk deel van de woningen is aange kocht door Woonpartners Mid den-Holland. Het centrum is een gezamenlijk ontwerp van Soeters van Eldonk Architecten, 01-10 Architecten, RPHS Architecten, Dittmar Architecten BNA, Rijn- boutt Stedenbouw en Landschap Architecten. Waddinxveen - a.s.r. vastgoed ont wikkeling heeft in korte tijd op nieuw overeenstemming bereikt over de verhuur van een winkelunit in het nieuwe centrum van Wad dinxveen. Bremmer Schoenen en Lederwaren huurt circa 87 m2 voor een winkel met aanbod van lede ren accessoires, (reis)tassen en een klein assortiment schoenen. Op dit moment zijn er 34 toekom stige winkeliers bekend. Hierbij gaat het om de lokale/regionale winkels Wim Jansen Bloemen, Club Kappers, Stomerij Perfect, Mulder Mannenmode, Juwelier Robert den Haag, Verhage, Bak ker Ammerlaan, Banketbakkerij De Vlaam, La Mer, Greenfield, Tims Shoes en De Kaashakker. Landelijke ketens die zich in het centrum zullen vestigen zijn D- reizen, HEMA, CEtA, Albert Heijn, GallEtGall, Jumbo, Zeeman, Etos, Beter Horen, ICI Paris XL, Nelson Schoenen, Lidl, Kruidvat, Primera, Blokker, Intertoys, Xenos, Big Ba zar, Eyewish, Pearle en Rabobank Gouwestreek. Binnenkort worden nieuwe namen bekend gemaakt van ondernemers die voor het

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25