Ronduit de goedkoopste! mmo (3 GRATIS HOOGULiET jf„ miv idev$>upcr Vocaal Ensemble op zoek naar versterking DG Sound Live 2014 Zomeropeningstijden bibliotheek Nieuwerkerk Boeken- en inboedelverkoop streekarchief Warsteiner oma BBQ TANG Bewezen de goedkoopste HART VAN HOLLAND UIDPLAS 23 JULI 2014 35 Por liter 0.92 'UM&' •*3r*aV*c2 Scan deze code om te zien hoe eenvoudig het werkt! Kijk snel op www.hoogvliet.com Optreden van het Vocaal Ensemble in de Rotonde in Gouda. Waddinxveen/Zevenhuizen - Dertien bands geven zaterdag 6 september acte de présence tijdens de derde editie van DG Sound Live. Op twee podia brengen de regionale bands een diversiteit aan muziek; van rock, soul en disco tot pop, latin en reggae. Op het festivalterrein tegenover het ge bouw van KLPD, onderaan de A12, wordt non-stop opgetreden tussen 14.00 en 23.00 uur. De kinderen kunnen zich in tussen vermaken op springkussens en er zijn diverse consumpties verkrijgbaar. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid. Voor meer informatie: www.dgsound.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een achttal zan gers en zangeressen houdt zich sinds vijfjaar bezig met het zingen van meerstemmige oude muziek. Onder leiding van Tineke van Geuns repeteert het dubbelkwartet op maandagmid dag in muziekschool Moz-Art aan de Schuber- straat. Het repertoire omvat niet alleen drie- en vierstemmige muziekstukken uit de periode van Middeleeuwen tot en met Barok, er wor den ook uitstapjes gemaakt naar later werk van onder andere Mozart, Mendelssohn en Brahms. Soms doet zich de gelegenheid voor om voor publiek op te treden, dit is echter niet het hoofddoel. In verband met het vertrek van enkele le den is het dubbelkwartet op zoek naar versterking. Er is plaats voor een so praan, een alt, een tenor en een bas. Voor meer informatie: 0180-313745, 06- 31526316 ofj.f.sluijs@wxs.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de Openbare Bibliotheek aan het Raad huisplein gelden in de vakantieperiode van maandag 21 juli tot en met vrijdag 22 augustus gewijzigde openingstijden. Op maandag is de bibliotheek gesloten; °P dinsdag kan men boeken lenen van 10.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 aar; op woensdag en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur en van 18.30 tot 20.30 uur. Op zaterdag is de bibliotheek gesloten. Voor de periode van vrijdag 11 juli tot en met zaterdag 16 augustus geldt voor boeken een uitleentermijn van zes weken. Materialen kunnen verlengd worden via www.biblio- theeknieuwerkerkaandenijssel.nl mits ze niet gereserveerd zijn of te vaak verlengd of als er openstaande bedragen op de pas staan. Tip voor de vakantiekoffer: in de bibliotheek zijn volop afgeschreven boeken te koop. Gouda - Streekarchief Midden-Holland houdt zoterdag 26 juli van 10.00 tot 14.00 uur een inboedel- en boekenverkoop in het pand aan de Groeneweg 30 in Gouda. De verhuizing van ode archieven en collecties naar het nieuwe Gouwedepot is dan bijna afgerond. Ie koop zijn onder andere computerschermen, bureautafels, ladeblokken, stoelen, kasten en no9 een grote voorraad afgeschreven boeken. Ie opbrengst van de verkoop komt geheel ten 9°ede aan de Stichting Vrienden van Archief en librije en wordt gebruikt om de restauratie van orchiefstukken en librijeboeken te finan cieren. Belangstellenden - ook zij die niets willen ko- Pen - die het hele pand nog eens willen zien, Acties zijn geldig van woensdag 23 t/m dinsdag 29 juli 2014. Zet- en drukfouten voorbehouden. Maximaal 4 keer de aanbieding per klant. rb) Ook online te bestellen op onze websuper www.hoogvliet.com 0 Galia of Cantaloupe meloen b) Per stuk Warsteiner of Palm |i) Krat met 24 flesjes van 0.25 of 0.3 liter Per krat Bij aankoop van 4x 1,5L Coca-Cola zijn van harte welkom. Vanaf augustus wordt het gebouw gedeeltelijk verbouwd voor een van de Goudse basisscholen. Coca-Cola Alle pakken met 4 flessen van 1.5 liter Per pak jïï&fT

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35