Zuidpias WEEK 30 Sociaal wijkteam Dorresteiri breidt uit naar heel Nieuwerkerk I Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht RAADSINFORMATIE WE MAKE THE WORLD'S BEST MATTRESS.™ SERTA.NL BIJ SERTA LOOPT NIET ALLEEN DE TEMPERATUUR OP. Serta Store Droomvlucht Slaapcomfort gemeente HART VAN HOLLAND GEMEENTENIEUWS 23 JULI 2014 Rotterdamseweg 64 2921 AP Krimpen aan den IJssel 0180 - 51 65 63 kijk voor meer informatie op www.droomvluchtslaapcomfort.nl MdJ Na ruim zeven maanden breidt het Isociaal] wijkteam Dorrestein uit naar Nieuwerkerk aan den I Jssel. Het Isociaal] wijkteam is voortaan bereikbaarvia het telefoonnum mervan de gemeente Zuidpias. 'Hiermee verbeteren we de bereik baarheid van het wijkteam,' vertelt de projectleider van het wijkteam. 'We hebben pas een evaluatie gemaakt en dit was één van de verbeterpunten.' Wat biedt het (sociaal) wijkteam? Het is niet altijd duidelijk waar de schoen wringt. Het wijkteam zet samen met u op een rij waar u tegenaan loopt, of waar u mee worstelt. Soms bent u al geholpen met informatie. In andere situa ties kunt u met één of meerdere gesprekken weer grip krijgen op uw situatie. U kunt dan zelf weer verder. Sommige problemen vragen meer tijd en meer gesprekken om er achter te komen hoe u het pro bleem kunt aanpakken. Als andere vormen van hulp- of dienstverle ning beter bij u passen, bespreken we dit met u en helpen we u bij het aanmelden. Bij alle vragen kijkt u samen met het wijkteam welke aanpak het best bij u en uw moge lijkheden past. Waarom is er een (sociaal) wijkteam? De hulp en ondersteuning gaan veranderen. In Nederland willen we dat iedereen meedoet in de samenleving. De gemeente krijgt per 1 januari 2015 extra taken van het Rijk en/of Provincie op het terrein van langdurige zorg, jeugd en werk. De ondersteuning die u, uw kind of ouder nodig heeft, zult u blijven krijgen, maar we gaan het wel anders organiseren. We gaan uit van wat mensen wel kunnen (organiseren) in plaats van niet. Eerst kijken in eigen kring voor hulp. Lukt dat niet, dan krijgt u ondersteuning van de gemeente. De gemeente organiseert de hulp en ondersteuning dichter bij u. Een sociaal team kan u hierbij ondersteunen. Wijkteam Dorrestein Met de pilot Dorrestein doet de gemeente Zuidpias alvast ervaring op met een sociaal wijkteam. Eerst Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaarop gave, IB60-formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Sportlaan 36 2-kamerwoning(galerijflat zonder lift op de begane grond) Beschikbaar: per 13 augustus 2014 Bruto huur: €460,72 Voorwaarden: Leeftijd tot 27 jaar Maximaal 2 personen Maximaal bruto verzameljaarinkomen: 34.678,- Doorstromers vanuit een huurwoning hebben voorrang Leliestraat 56 2-kamerwoning (galerijflat met lift) Beschikbaar: per 5 september 2014 Bruto huur: 514,23 (inclusief voorschot stookkosten: 68,53) Voorwaarden: Maximaal 2 personen Vanaf 55 jaar Maximaal bruto verzameljaarin komen: 34.678,- Doorstromers vanuit een huur woning hebben voorrang Drost IJsermansingel 12 2-kamerwoning [duplex begane grond) Beschikbaar: per 3 september 2014 (onder voorbehoud) Bruto huur: 325,95 Voorwaarden: Maximaal 2 personen Vanaf 65 jaar Maximaal bruto verzameljaarinkomen: 29.400,- Doorstromers vanuit een huurwoning hebben voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraag de gemeente naar het inschrijfformulier voor een huurwoning of woonwagenstandplaats [per woning 1 formulier). Bel hiervoor (0180) 330 300, of download het via www.zuidplas.nl. Uw inschrijving moet 28 juli 2014 vóór 12.00 uur bij ons binnen zijn. Wees volledig! Voeg bij iedere inschrijving een in de wijk Dorrestein en nu ook in Nieuwerkerk aan den IJssel. Deze ervaringen gebruikt de gemeente om volgend jaar een of twee soci ale teams op te zetten voor de hele gemeente Zuidpias. Contact Wijkteam Dorrestein Boslaan 1, 2912 PA Nieuwerkerk aan den IJssel Tel. (0180) 330 300 (nummer gemeente, het wijkteam neemt binnen 1 werkdag contact met u op) E-mail: nfo0wijkteamdorrestein.nl Let op: gewijzigde openingstijden Inloopspreekuur: dinsdag van 10.00-12.00 uur en woensdag van 15.00-17.00 uur. kopie van de meest recente inkomensverklaring (was IB60-formulier) toe van alle volwassenen in het huishouden. Dit kunt u telefonisch aanvragen via de Belastingdienst. Wijkt uw inkomen af van de inkomensverklaring? Vermeld dit dan op het inschrijfformulier en stuur bewijsstukken (jaaroverzicht) mee van het afwijkende inkomen. Afgeven of opsturen Het inschrijfformulier en de gevraagde gegevens kunt u in de brievenbus doen van het gemeentehuis, t.a.v. VROM/ Huisvestingszaken. Opsturen kan ook: Gemeente Zuidpias, t.a.v. VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Besluitenlijst raadsvergadering 15 juli 2014 1. Rv Collegeprogramma 2014-2018 en Perspectiefnota incl. uitgangspunten begro ting 2015 De raad heeft met inachtneming van amen dementen conform het voorstel besloten en met de uitgangspunten voor de begroting 2015 ingestemd. 2. Rv Programma-indeling begroting De raad heeft conform het voorstel besloten de programma-indeling voor de begroting vast te stellen en een aantal paragrafen toe te voegen. 3. Rv De Nieuwe Regio, van regio-organisatie naar het organiseren van de regio De raad heeft conform het voorstel besloten en de uitgangspunten als fundament voor het orga niseren van de regio Midden-Holland vastgesteld. 4. Rv Ontwerpverklaring van geen bedenkingen dijkversterking Oosteinde Moordrecht De raad heeft conform het voorstel besloten en de ontwerp verklaring van geen bedenkingen afgegeven. 5. Rv Verklaring van geen bedenkingen oprich ten schuur Westringdijk to 110, Moordrecht De raad heeft conform het voorstel besloten en de verklaring van geen bedenkingen afgegeven. 6. Rv Vaststelling bestemmingsplan Noordeinde 71b Zevenhuizen De raad heeft conform het voorstel het bestem mingsplan vastgesteld. 7. Rv Vaststelling bestemmingsplan Slangekruid 1 Nieuwerkerk aan den IJssel De raad heeft conform het voorstel het bestem mingsplan vastgesteld. 8. Rv Vaststelling bestemmingsplan Julianastraat 53-55 Moerkapelle De raad heeft conform het voorstel het bestem mingsplan vastgesteld. 'Actievoorwaarden De actie is niet geldig in combinatie met andere lopende Serta acties. Actieperiode 14 juli t/m 9 augustus 2014.30% voordeel geldt uitsluitend voor Serta hoofdbord, boxsprings en potensets (dus niet op matrassen/toppers/textiel) voordeel wordt uitsluitend verleend bij aanschaf van de complete combinatie bestaande uit Serta hoofdbord, matrassen en boxsprings (en eventueel topper). Uitsluitend een combinatie waarbij alle onderdelen dezelfde maat hebben komen voor het actievoordeel in aanmerking

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 5