hain beauty Pashion Moordrechtse pikt lokfiets Wat maak je menu? korting op de gehele collectie wklassetuinen.nl JULI 2014 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 23 Klasse Tuinen René Meijer Leliestraat 32 2761 HE Zevenhuizen T 06 27094771 E info@klassetuinen.nl sae 40% Dorpsstraat 35-37, 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel, www.gente.nl telefoonnummer: 0180 314 301 twitter: @Gente_styleclub email: info@gente.nl Moerkapelle - De leerlingen van groep 8 van de Rehobothschool stalen vorige week de show met het opvoeren van de musical 'Wat maak je menu?' De leerlingen van de groepen 5 tot en met 7 waren getuige van het vele oefenen tijdens de generale repeti tie, ouders en grootouders genoten ervan tijdens de afscheidsavond in dorpshuis Op Moer. De musical was het sluitstuk van een week vol af- scheidsactiviteiten, waarvan een vossenjacht voor de hele school een van de onderdelen was. Gouda/Moordrecht - De politie heeft zondag 20 juli om 3.00 uur een 26-jarige vrouw uit Moordrecht aan gehouden op verdenking van diefstal van de lokfiets van de politie. De politie kreeg een sein dat de fiets vanaf de Markt in beweging was. Het signaal gaf aan dat de fiets bij de Julianasluizen was. Op de Oostpolderweg in Moordrecht werden de vrouw en haar vriend met de fiets aangetroffen. De vrouw reed met de fiets en verklaarde het rijwiel vanaf het centrum te heb ben weggenomen. Fietsendiefstal is de meest voorkomende vorm van criminaliteit in Nederland. Bij de aanpak van fietsendiefstal zet de politie het middel lokfiets in. Dat is een op het oog gewone fiets, maar met een GPS-volgsysteem. Zodra de fiets verplaatst wordt, krijgt de poli tie een seintje. Agenten kunnen zien waar de lokfiets zich bevindt. Met deze methode kunnen verdachten van diefstal of heling van fietsen worden aangehouden. Naar het vakantiehuisje op de Veluwe gaan verder wat Baantjers mee -"Lekker als je in een dag je boek uit wil hebben" - en thrillers van Colin For bes: "Een beetje voorspelbaar, maar toch ook wel spannend." Tussen het lezen door neemt Muller afhankelijk van het weer met zoon Bram van vijf een duik in meer en/of binnenzwembad. "Hij zou graag willen kam peren, maar wij vinden een huisje toch comforta beler. Een weekendje met mijn zoon weg met de tent, staat op de planning voor een andere keer." Naast de koffer met kleding en boeken, en wat so- japroducten in verband met melkallergie in het ge zin, gaat ook de mountainbike mee op vakantie. "Ik vind het geweldig om er alleen op uit te gaan, even niemand om me heen." Hij is wel aan vakantie toe, de kersverse wethou der. Verkiezingstijd, college-onderhandelingen en het schrijven van het collegeprogramma zijn hem niet in de koude kleren gaan zitten. "Het was tien maanden volle kracht vooruit. Nu de raad het pro gramma voor de komende vier jaar heeft goedge keurd, begint de rust een beetje te komen." Waar de voormalig fractievoorzitter van de SP vorige zo mer vanaf zijn vakantieadres nog raadsvragen zat te stellen, laat hij de iPad deze keer dicht. "Ik denk dat ik nu minder met de politiek bezig ben dan vo rig jaar. Daar zal mijn vrouw ook blij mee zijn." "Boeken." Over het antwoord heeft André Muller niet lang hoeven nadenken. "Ik heb 'Lisa's adem' van Karei Glastra van Loon nog liggen. Ooit, voor verkiezingstijd, ben ik erin begonnen. Het is nog steeds niet uit." André en Bram Muller kijken uit naar hun vakantie op de Veluwe.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 7