■■■■■Mi Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 Bier drinken zit er niet meer in www.goudwisselkantoor.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 6 AUGUSTUS 2014 verenigingsleven en reguliere competities liggen stil, vele extra uren vrije tijd vullen de agenda's. Profs en amateurs; wat doen en laten ze deze zomer en welke uitdagingen liggen er in het verschiet? 25 JV Ben je er bang voor dat je het niveau niet aankan? ■IP Nieuwerkerk aan den IJssel - Hij speelde pas een seizoen bij CKV Nieuwerkerk en toen kreeg korfballer Peter Scheek al het aanbod om bij Blauw-Wit te gaan spe len. Het eerste team van die Amsterdamse club speelt Korfbal League, het hoog ste korfbalniveau van Nederland. De 22-jarige Scheek hoopt stiekem ooit op dat niveau actief te zijn. Door Job van der Plicht Het korfbalseizoen ligt nu stil. Hoe zorg je dat je fit blijft in de zomervakantie? "Ik zit iedere dag in de sportschool om sterker te worden. Ook let ik goed op mijn voeding, door veel eiwitten te eten en shakes te drinken. En ik kan geen patat meer eten, haha. Bij Nieuwerkerk leek het na de training wel eens op een wedstrijd bier drinken, maar dat zit er nu niet meer in." Een jaar geleden kuvam je van KOAG uit Krimpen aan den IJssel naar Nieuwerkerk om hogerop te spelen. Nu maak je alweer een stap omhoog. Had je dat verwacht? "Nee, het kwam als een verrassing. Dat ik zou vertrekken verwachtte ik niet meer. Ik had ook min of meer mijn woord al aan Nieuwerkerk gegeven. Maar ik denk dat ik vorig seizoen een goede indruk heb achtergelaten bij Blauw-Wit toen we tegen ze speelden. Ze hebben mij gevraagd omdat er onverwachts een speler bij Blauw-Wit vertrok. Natuurlijk vond Nieuwerkerk het jammer, maar ze gunden me deze stap wel." Je begint in Amsterdam in het tweede, maar hoop je stiekem op meer? "Ik moet eerst nog mijn best doen om in het tweede te komen, maar ik ben natuurlijk niet voor niets gevraagd. Binnen een aantal jaar hoop ik in de Korfbal League te spelen. Het is een droom van me om ooit de zaalfinale in Ahoy te spelen." "Ik vind het wel spannend. Bij Blauw-Wit spelen alleen maar toppers en ik moet natuurlijk weer helemaal onderaan beginnen. Maar ik verwacht wel dat ik me snel optrek aan het niveau. Ik ga keihard mijn best doen om er in het begin niet gelijk af te gaan." Korfballer Peter Scheek: "Nieuwerkerk vindt het jammer, maar gunt me deze stap." Meer dan 50 locaties door heel Nederland! ■"«wisselkantoor - eigendom van De Ruiter en ft ruim 25 jaar expertise! ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed L, goudwisselkantoor Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang C1000 Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@qoudwisselkantoor.nl O* Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25