Hulptroepen naar door watersnoodramp getroffen Bosnië Slechte vangst in Gouwe Everhard Zwart in Nieuwe Westerkerk We hebben een regeling getroffen voor de kinderen, maar hoe doen we dat nu financieel? Tour de France door Waddinxveen en Zuidpias Zomeravond hooien met IVN facebook g bwikker^ Riettrio in Goudse Sint-Jan de Scheidingsplanner Dan kun je financieel weer verder. Met het Scheidingsplan® weet u precies waar u aan toe bent. HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 6 AUGUSTUS 2014 27 Hengelsport Like ons op www.hvhonline.nl Volg ons op In een scheidingstraject vraagt u zich natuur lijk af hoe u nu financieel verder moet. Of het nu gaat om uw woonhuis, alimentatie of kinderkosten, het zijn allemaal aspecten die u onzeker maken. Met het Scheidingsplan® van De Schei dingsplanner weet u precies waar u aan toe bent: of u in uw huis kunt blijven wonen, wat de hoogte van de alimen tatie wordt, wat u na scheiding netto overhoudt om van te kunnen leven, etc. Alle benodigde informatie in één alles omvattend plan. Uw Scheidingsplanner regelt verder alles: het convenant, het ouderschapsplan en de afhandeling door de rechtbank. Alles in één hand. Uw Scheidingsplanner werkt uiterst efficiënt en zorgt snel voor duidelijkheid, zodat u en uw partner financieel weer verder kunnen. Een Scheidingsplanner werkt zowel in opdracht van beide partijen, als in opdracht van één van hen. Dus ook wanneer een scheiding niet in harmonie verloopt kan een Scheidingsplanner als financieel deskundige uw belangen behartigen. Meer weten? Bel ons gerust voor een kosteloos kennismakings gesprek of een gratis informatie pakket. De Scheidingsplanner Zuidplaspolder Filosofentuin 1, 2908 XA Capelle aan den IJssel Wij zijn gevestigd in het kantoorpand van NVO Verzekeringen Tel. (010) 30 20 101 rotterdam@scheidingsplanner.nl Hoofdkantoor: Kortekade 58, 3062 GT Rotterdam www.scheidingsplanner.nl Vraag ons gratis boekje aan: 'Help, ik ga scheiden!' Regio - Bosnië werd enige tijd ge leden getroffen door een waters noodramp. Ruim honderdduizend mensen raakten dakloos. Half juli vertrok een klusteam van vijf perso nen, afkomstig uit diverse plaatsen in het Groene Hart, om te helpen bij de wederopbouw van de stad Samac. Het team is bezig met de bouw van zeven huizen en van zes tien huizen wordt de benedenver dieping gerenoveerd. Plaatselijke aannemers werken samen met het klusteam. Naast deze praktische hulp heeft Stichting Proplan gezorgd voor twee transporten met in totaal 35 ton aan eten plus tal van an dere noodzakelijke materialen als kleding en schoolspullen voor de kinderen. Giften zijn welkom op Zevenhuizen/Moerkapelle - De elfde wedstrijd van het clubkampioen schap bij Hengelvereniging Zeven- huizen/Moerkapelle werd afgelopen zaterdag gevist in de Gouwe. In totaal wisten de acht deel nemers slechts 8.030 gram vis aan de haak te slaan. Regio - Everhard Zwart verzorgt sinds 1988 jaarlijks op de maan dagavonden in de maand augustus een concertserie op het orgel van de Nieuwe Westerkerk aan het Valeri- usrondeel in Capelle aan den IJssel. Traditiegetrouw kunnen de bezoe kers in de kerk via een groot scherm meekijken naar de verrichtingen van de organist. De concerten, op 11,18 en 25 augustus, beginnen om 20.00 uur. Deur open om 19.30 uur. De toegang bedraagt 5 euro. Voor meer informatie www.ever- hardzwart.nl. NL44INGB0004350357 van Stich ting Proplan te Gouda. Waddinxveen/Zuidplas - 's Werelds In de tweede etappe, op zondag 5 grootste wielerevenement, de Tour juli, doet de karavaan Waddinxveen, de France, start volgend jaar in Zevenhuizen en Nieuwerkerk aan Utrecht. den IJssel aan. Jacques Visser won met 3000 gram vis; tweede werd Adriaan van Erk met 2700 gram en Jan de Zwart eindigde op de derde plaats met 1620 gram vis. Ouderencompetitie De achttiende wedstrijd van deze competitie werd dinsdag 29 juli ge vist in de Rotte bij het Balkegat. De zes deelnemers waren er succesvol want in totaal werd 32.250 gram vis aan de haak geslagen. Jaap van Zeist werd eerste met 12.200 gram vis; tweede werd Jan de Zwart met 7.050 gram en Wim Berkelaar ein digde op de derde plaats met 6.650 gram vis. ©hartvanholland 3H ART VAN HOLLAND Regio - IVN IJssel en Gouwe vaart donderdag 14 en woensdag 20 augustus naar een eiland in het Reeuw ijkse Plassen gebied om te hooien. De groep Vrijwillig Landschaps beheer gaat met een riek op traditionele wijze het eerder ge maaide riet opruimen waardoor de bloeiende planten meer ruim te krijgen om te groeien. Hier door worden insecten aange trokken, waar diverse rietvogels dan weer van kunnen profiteren. Vooraf aanmelden is niet no dig. De boot vertrekt op beide dagen om 19.00 uur vanaf de hoek Zoetendijk en s'Gravenbroekseweg. Voor het donker is men terug op het vaste land en bij slechte weersomstan digheden wordt niet gevaren. Voor meer informatie: www.ivn. nl/afdeling/ijssel-en-gouwe. Gouda - Het Canja Ensemble ver zorgt op zaterdag 9 augustus een concert in de serie zaterdagmiddag- muziek in de Goudse Sint-Jan. De musici laten het publiek dan kennismaken met de muzikale we reld van een riettrio. Zo laten zij alle registers van een fagot horen, laten zij voelen hoe het is om als het ware omver geblazen te wor den door een hobo en ook hoe de zachte klanken van een klari net iemand kunnen meevoeren. Het repertoire varieert van werken van Wolfgang Amadeus Mozart tot muziek van de Nederlandse compo nist Rudolf Escher en van muziek uit de rimboe van Heitor Villa-Lobos tot tranentrekkers van Astor Piaz- zolla. Het concert duurt van 16.00 tot 17.00 uur. De toegang is vrij.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27