fcwifcfcerj#- www.odonhoogendoorn.nl Vernieuwing viaduct over Middelweg voltooid Nieuwerkerker krast ton Moerkapelse supermarkt tegen de grond fS www.dezuidplas.nl Opening Leontienhuis in Zevenhuizen uitgesteld facebook v.a. 5,- p/m2 de Haij van derWende advocaten Bedrijfsruimte Opslagruimte Stalling TE KOOP: v.a. 32.900,- TE HUUR: HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 6 AUGUSTUS 2014 3 Odon Hoogendoorn Lfce ons op www.hvhonline.nl Volg ons op Thuis in de regio. Hoveniersbedrijf Oud viaduct eruit, nieuw viaduct erin. (foto: Hans Korbee) oordrecht - Onderhoud aan de A20, waardoor de weg de Middelweg te vervangen. In april werd in de rijbaan oc dicht moest, werd afgelopen weekend aangegre- van Gouda naar Rotterdam al een nieuwe stuk wegdek pen om het tweede deel van het viaduct in de A20 over geplaatst, nu was de andere rijbaan aan de beurt. ©hartvanholland 3HARTVAN HOLLAND Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d Ussel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 ontwerp aanleg renovatie onderhoud E-maii: info@odonhoogendoorn.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 50-jarige inwoner van Nieuwer kerk kocht bij Primera de Film freak een kraslot. Onderweg naar huis kraste hij het lot open. Hij bleek 100.000 euro te hebben gewonnen. "Hon derdduizend euro, ongelooflijk! Ik ga lekker op vakantie en los een deel van de hypotheek af," aldus de gelukkige winnaar. Vervolgens permitteerde hij zich de luxe zich door een taxi naar huis te laten brengen. Knibbelweg 42, 2761 JE Zevenhuizen Telefoon: 06-51257148 Op de hoek Dorpsstraat/Moerdijkstraat komen extra parkeerplaatsen. Moerkapelle - Deze week begon de sloop van de oude supermarkt op de hoek van de Dorpsstraat en de Moerdijkstraat. "Vergane glorie", zegt een voorbij ganger als hij dinsdagochtend toekijkt hoe het pand stukje voor stukje in een container verdwijnt. De sloop is onderdeel van wat de revitalisering van de Moerkapelse dorpskern heet. Met de opening van een nieuwe supermarkt even verder op in de Dorpsstraat en de bouw van winkelunits en huurappartementen daartegenover, is de afgelopen ja ren geprobeerd het centrum van het dorp nieuw leven in te blazen. Ook is de straat onlangs opnieuw bestraat. Op de plek van de supermarkt komen 19 parkeerplaatsen. Op dit moment is er een tekort aan parkeerplekken in de Dorpsstraat. Met de bouw van de nieuwe woonwijk De Jonge Vee- nen zal de behoefte daaraan alleen maar toenemen. TElf DOEN - SAMEN DOEN LATEN OOEN Sanitiem Arbeco B.V. Ringvaartlaan la 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180) 31 41 12 info@arbeco.nl Zevenhuizen - Het eerste Leontienhuis voor jongeren met een eetstoornis van de Nieuwerkerkse ervaringsdeskundige Leontien van MoorseI wordt later geopend dan gepland. De monumentale boerderij in Zevenhuizen waarin het inloophuis wordt gevestigd, moet in de laatste maanden van dit jaar nog worden verbouwd. Het eerste Leontienhuis in Neder land zou in de loop van 2014 wor den geopend. Over de verbouwing van het gemeentelijk monument aan de Zevenhuizense Zuidplasweg maakten de gemeente Zuidpias en de Leontien Foundation vorig jaar afspraken. gemaakt, wat voor ons uiteindelijk leidt een lagere huur en dus ex ploitatiekosten. Daardoor kunnen we het geld zo veel mogelijk op de goede plek terecht laten komen, namelijk bij de hulp aan jongeren met een eet stoornis en hun naasten." De gemeente zou voor een kwart miljoen euro de renovatie van de buitenkant voor zijn rekening ne men, de Leontien Foundation de binnenzijde. Tot nu toe is er geen bouwactiviteit te bespeuren. Een woordvoerder van de Leontien Foundation legt uit dat vertraging is opgelopen door een wijziging van de huurovereenkomst. "Wij krijgen veel hulp uit de bouw sector, waardoor wij de verbou wing van de buitenkant op een goedkopere manier kunnen gaan uitvoeren dan de gemeente. Daarover hebben we met de gemeente Tot de opening van het Leontien huis, waarvan niet zeker is of die dit jaar nog zal plaatsvinden, ontplooit de Leontien Foun dation haar activiteiten op kleine schaal in De Batavier in Nieuwerkerk. nieuwe afspra ken

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 3