30% KORTING Zuidpias Herdenking bij Indiëmonument op 14 augustus Groot onderhoud Bredeweg Moerkapelle Geheimhouding verstrekking persoonsgegevens OP ALLE BOXSPRINGS, HOOFD- EN VOETBORDEN WEEK 32 Bent u op zoek naar vrijwilligerswerk? SERTA.NL Serta Store Droomvlucht Slaapcomfort WE MAKE THE WORLD'S BEST MATTRESS.™ BIJ SERTA LOOPT NIET ALLEEN DE TEMPERATUUR OP... HART VAN HOLLAND I S I 6 AUGUSTUS 2014 gemeente Rotterdamseweg 6A 2921 AP Krimpen aan den IJssel 0180 - 51 65 63 Kijk voor meer informatie op wwuv.droomvluchtslaapcomfort.nl ïn wilt ging is? ncipe- ente irlijk uren groep neente :re- ildt ■ek- het 305'. of den 20U s niet k- og ;r het en. Ook ntie in es uit Zodra ordt ;nte- de loge- nen. Op donderdag 14 augustus vindt de jaarlijkse Indiëherdenking plaats bij het Indiëmonument aan de Kerklaan ter hoogte van nummer 42. We geden ken dan de militairen en burgers, die inde periode 1941-1951 zijn omgeko men in voormalig Nederlands-lndië. De herdenking begint om 20.00 uur. In Zuidpias vindt de herdenking één dag voor de officiële landelijke herden king op 15 augustus plaats. Op verzoek van het gemeentebestuur wordt de herdenking traditiegetrouw georga niseerd door de Stichting Evenement. Een deputatie van (oud-)militairen en de Indische naoorlogse generaties verlenen hierbij hun medewerking. Locoburgemeester Jan Hordijk is namens de gemeente aanwezig voor de traditionele kranslegging en toespraak. Net als in de voorgaande jaren vertrekt de herdenkingsstoet bij het gemeen tehuis aan het Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Een ieder die aan de herdenking wil deelnemen, kan vanaf het gemeentehuis meelopen naar het monument. Het vertrek vanaf het gemeentehuis staat gepland rond 19.50 uur. Vlagprotocol Omdat de Indiëherdenking in Zuidpias een dag eerder plaats vindt dan de landelijke herden king, wijkt de gemeente af van de landelijke norm voor het vlaggen. Op woensdagavond 14 augustus wordt de vlag halfstok gehesen. Op donderdag 15 augustus wordt de vlag in top gehesen. Op de webpagina van het vrijwilligersloket 'www. zuidplas.nl/vrijwilligerslo- ket' vindt u in de vrijwil- ligersvacaturebank diverse vacatures bij verschil lende organisaties. Als u interesse heeft voor een bepaalde vacature, dan kunt u rechtstreeks con tact opnemen met de des- betreffende organisatie. Van maandag 4 t/m vrijdag 29 augustus vindt groot onderhoud plaats aan de Bredeweg, vanaf de kruising met de Ambachtstraat tot aan de rotonde bij de N219. Dit groot onderhoud wordt ook benut om de weginrichting aan te passen vanaf de Ambachtstraat tot aan de Intratuin. In overleg met bewoners en ondernemers is hiervoor een planning gemaakt. Planning en afsluitingen Tijdens de werkzaamheden is de Bredeweg afgesloten voor door gaand verkeer. Bestemmingsverkeer wordt 24 uur per dag doorgelaten onder begeleiding van verkeersre gelaars. De Bredeweg wordt enkele nachten gedeeltelijk afgesloten voor het aanbrengen van plateaus en geheet afgesloten voor het aan brengen van asfalt. Kijk op www. zuidplas.nl voor de planning en de exacte datums. Lichtkranten en Bouwapp Om aan te geven waar er op de Bredeweg wordt gewerkt, plaatst de gemeente lichtkranten ter hoogte van de rotonde A12 en de Ambachtsstraat lichtkranten. Ook kunt u de Bouwapp downloaden van Axendo (gele helm), die u op de hoogte brengt van de meest recente werkzaamheden en eventuele wijzigingen in de planning. U vindt de Bouwapp in de Appstore, Playstore en de Windows store. Eind juli is het project Bredeweg actief. De basisregistratie personen (BRP) is de officiële benaming voor de Nederlandse bevolkingsadministra tie. Hierin zijn de gegevens opge nomen van iedereen die binnen de gemeente woonachtig is. Het gaat hierbij om uw adresgegevens, gege vens over een eventueel huwelijk of geregistreerd partnerschap, uw nati onaliteit, ouders en kinderen. Deze gegevens worden veelal automatisch verstrekt aan overheidsinstellingen en enkele bijzondere maatschap pelijke instellingen, zoals pensioen fondsen, voor zover dat noodzakelijk is voor hun wettelijke taken. Verplichte verstrekking Deze gegevensverstrekking aan de hiervoor genoemde instellingen is voor de gemeente verplicht. In enkele gevallen kunnen ook andere instanties gegevens uit de basisadministratie opvragen. Soms kunt u dan vragen om geheimhouding van uw gegevens. Het gaat hierbij om verstrekkingen aan zogenoemde derden. Dit is/zijn bijvoorbeeld: Advocaten die uw gegevens nodig hebben om uw echtscheiding, ver zoek om alimentatie, of omgangsre geling met uw kinderen wettelijk te kunnen regelen; De stichting interkerkelijke ledenad ministratie, die in beginsel voor alle kerkgenootschappen in Nederland de ledenadministratie bijhoudt; Zogenoemde 'vrije derden'. In deze laatste groep vallen niet- commerciële instellingen, zoals sport- en muziekverenigingen of particulieren. De wet verbiedt verstrekking van uw gegevens aan instellingen en parti culieren met een commercieel doel. Hiervoor hoeft u dus geen verzoek in te dienen. Hoe regelt u geheimhouding? Bij de gemeente kunt u een ver zoek indienen om aan derden, zoals hierboven beschreven, geen gege vens over uit de basisadministratie te verstrekken. Dit kunt u doen via de gemeentelijke website: www. zuidplas.nl -> Loket (rood blokl -> Aanvraagformulieren -> Leven en reizen -> Verzoek geheimhouding persoonsgegevens. U kunt het ook schriftelijk regelen bij de afdeling Publiekszaken. Overzicht Wilt u weten aan wie uw gegevens uit de basisadministratie in het afgelopen jaar zijn verstrekt? U kunt daarvan schriftelijk, samen met een kopie van uw geldige legitimatiebewijs, een overzicht opvragen bij Publiekszaken. Binnen vier weken krijgt u het overzicht thuisgestuurd. Het is van groot belang dat de over u in de basisadministratie opgenomen gegevens juist en actueel zijn. Twijfelt u daaraan, neem dan contact op met de gemeente. Kijk op www.zuidplas.nl, of bel met de afdeling Publiekszaken via 101801 330 300. ■bQE 'Actievoorwaarden De actie is niet geldig in combinatie met andere lopende Serta acties. Actieperiode 14 juli t/m 9 augustus 2014. 30% voordeel geldt uitsluitend voor Serta hoofdbord, boxsprings en potensets (dus niet op matrassen/toppers/textiel) voor eel wordt uitsluitend verleend bij aanschaf van de complete combinatie bestaande uit Serta hoofdbord, matrassen en boxsprings (en eventueel topper). Uitsluitend een combinatie waarbij alle onderdelen dezelfde maat hebben komen voor het actievoordeel in aanmerking

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 5