F. Breeman O ZOMERVOORDEEL OPLOPEND TOT WEL 15% i hain beauty Pashion "Reken maar dat ballroomdansen topsport is www.bmwvoorraadactie.nl korting op de gehele collectie HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 13 AUGUSTUS 2014 21 Verenigingsleven en reguliere competities liggen stil, vele extra uren vrije tijd vullen de agenda's. Profs en amateurs; vuat doen en laten ze deze zomer en welke uitdagingen liggen er in het verschiet? Keukens Glasweefsel behang Toilet renovatie Tegelwerk Onderhoud Kitwerk Laminaat vloeren Badkamer renovatie Electra Timmerwerk Schilderwerk Keuken renovatie Stucwerk Verbouwingen Leidingwerk Sanitair Email: ajsmontage@planet.nl Tel. 06-51282366 Moordrecht Profiteer nu van de BTW verlaging op de arbeid Met het oog op de komst van het nieuwe modeljaar (september) zijn onze voorraad modellen nu spectaculair in prijs verlaagd. Zie ons spectaculaire aanbod op Zevenhuizen - Negen jaar geleden begon Tanja Overduin (35) met lessen ballroomdans bij een club. Haar leraar zei dat ze er beter mee op kon houden. Dit jaar werd ze dubbel Nederlands kampioen met haar danspartner Floris van Wilgenburg. "Ik heb wel eens de neiging om mijn oude leraar op te bellen om zijn reactie te horen", zegt de Zevenhuizense lachend. Door Pepijn de Groot Dansen of dutten deze zomer? "Hoewel het seizoen in Nederland afgelopen is, dansen Floris en ik door. We hebben deze zomer wedstrijden in Engeland en Duitsland en gaan op danskamp. Een heel weekend dan sen, dansen, dansen!" Oh, Floris...? "In tegenstelling tot veel danskoppels zijn Floris en ik buiten het dansen geen koppel. Dat bemoeilijkt de communicatie, die vrij es sentieel is. Wij zien elkaar niet bij het ontbijt, bijvoorbeeld. Toch zijn we een sterk duo. Hij is een fantastische danspartner." Is er veel training nodig voor dan sen op jullie niveau? "Reken maar dat ballroomdansen op ons ni veau topsport is. Het gaat niet alleen om con centratie en conditie, maar ook om uiterlijk en uitstraling - je moet in de eerste seconde de aandacht pakken en die niet meer loslaten." Moet je er dingen voor laten? "Qua uiterlijk moet ik er vooral veel voor doen: mijn huid wordt gebruind, mijn haar opgestoken, er worden glimmende steentjes op geplakt. Ik moet er ook dingen voor laten. Danskleding is erg duur - mijn nieuwe jurk kost 1650 euro dus voor mij geen vakantie deze zomer." Hoe zou je het afgelopen dansjaar beschrijven? "Onverwacht - Floris en ik zijn anderhalf jaar een koppel en dan al dubbel Nederlands kam pioen worden, bij twee dansbonden, is bijzon der." En hoe hoop je, over een jaar, op komend dansjaar terug te kijken? "Weer Nederlands kampioen worden! In de cember doen we mee aan het WK. De we reldtitel? Dat is niet realistisch. Een leerling kok wint het niet van zijn chef. Ik hoop dat we bij de beste tachtig komen. Ook hoop ik dat er meer mogelijkheden voor dansen komen. Gemeenten mogen best werk maken van dansfaciliteiten." AJS MONTAGE Tanja Overduin en Floris van Wilgenburg in actie, (foto: Rob Ronda) u sale 50% Dorpsstraat 35-37, 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel, www.gente.nl telefoonnummer: 0180 314 301 twitter: @Gente_styleclub email: info@gente.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 21