Nog 2 weken lEuroweken! Vraag niet hoe vhet kan maar 1 l L37 .vTJv jrofiteer ervan Tissum sluit Z-Uitmarkt af Terlouw blijft winnen Meer kans bij solliciteren met Sport4Work Hoofdrol voor koffie bij Vrouwen van Nu Het zijn weer euroweken! AAN6f BOINQBN HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 27 AUGUSTUS 2014 Duivensport VOOR EUR0 CIOOO Kraan Reigerhof 113 2914 KE Nieuwerkerk Aan Den IJssel Telefoon: 0180-391000 Zevenhuizen - De Moerkapelse rockband Tis sum sluit zaterdag 30 augustus de Z-Uitmarkt af. Van 22.00 tot 23.00 uur staat de band op het buitenpodium bij dorpshuis Swanla in Ze venhuizen. De muzikanten van Tissum denken met num mers van onder andere Herman Brood, Frank Boeijen, Walter Trout en ZZTop een afwisse lend programma te brengen met voor ieder wat wils. Bij slecht weer wordt het optreden verplaatst naar de sporthal van Swanla. Van links naar rechts Pepijn Schakel, Michiel Burger, Nico Heesterman, Patrick van Schaik en Roy Pragt. Moordrecht - Voor de postduivenhouders van de Gevleugelde Vrienden stonden zaterdag 23 augustus twee wedvluchten op het program ma. Een Natour vlucht vanuit Quievrain over 188 kilometer en een jonge duivenvlucht vanuit Nanteuil over 344 kilometer. Beide vluchten werden gewonnen door M. Terlouw, die daar mee de concurrentie tot sportieve wanhoop drijft. Hij lijkt rechtstreeks op zijn eerste ge neraal kampioenschap af te gaan De eerste twintig uit Quievrain: M Ter louw 1,4,10,11,13,14,15,18; J. Speksnijder 2,3,6,7,9,19,20; C. Starreveld en Zn. 4,8,16,17; P. en J. Heikoop 12. De eerste twintig uit Nanteuil: M Terlouw 1,3,13,14,17; C. Starreveld en Zn. 2,5,6,7,18; P. en J. Heikoop 4,8,19; A Dekker 9,10; J. Spek snijder 11,12,16,20; H. Beider 15. Zuidpias-Jongeren tussen achttien en 27 jaar die op zoek zijn naar werk, kunnen zich aan melden voor Sport4Work; een project waarbij zij extra ondersteuning krijgen bij het vinden van een baan. Door een unieke combinatie van coaching, sport en een werkervaringsplek krij- 9en de deelnemers allerlei handvatten aange dikt bij het zoeken naar de juiste baan. Sport4Work is een samenwerkingsproject van Rotaryclub Nieuwerkerk aan den IJssel, SportEtBewegen Zuidpias, De Jonge Krijger en Stichting Jeugdwerk Zuidpias. Voorwaarde voor deelname is dat de jongere geen oplei ding volgt en geen regulier werk heeft of een ander (uitkerings)traject volgt. Sport4Work omvat een programma van tien voken. In de eerste zes weken worden drie dagen per week diverse trainingen gevolgd, waaronder presentatie- en sollicitatietech nieken. Voor de middag staan sportieve acti visten op het programma, zoals een fittest, een bootcamp en diverse team- en individuele sporten. Hierna volgt een periode van vier weken waarin werkervaring opgedaan kan worden bij een van de tien bedrijven in de regio die meewerken aan het project. Er is een geva rieerd aanbod van werk in op het gebied van bijvoorbeeld horeca, techniek, groenvoorzie ning, verfproductie en administratie. Wanneer het traject goed doorlopen is, ont vangt de deelnemer een certificaat alsmede een financiële vergoeding voor de inzet op de werkervaringsplek. Belangrijker is echter dat de deelnemers na afloop een duidelijk beeld hebben gekregen van hun talenten en hier door meer kans maken op het vinden van een baan. Het project start op maandag 15 september. Voor meer informatie en aanmelden: marije@ jeugdwerkzuidplas.nl of www.jeugdwerkzuid- plas.nl/Sport4Work. Nieuwerkerk aan den IJssel - De afdeling 'euwerkerk aan den IJssel van de Vrouwen ^an Nu start het nieuwe seizoen op donder- a9 4 september om 10.00 in Dorpshuis de atavier met een koffieochtend die geheel in net teken van koffie staat. '00r de Ruiter van Master's Tea and Coffee uit Zevenhuizen komt die ochtend vertellen hoe kleurrijk zwarte koffie kan zijn, er wordt koffie geproefd en men kan meedoen aan een prijsvraag. Ook niet-leden zijn welkom. Voor meer informatie: jeanne.hohenstein@ upcmail.nl of www.vrouwenvannu.nl/nieu- werkerk-ad-ijssel. MAXIMAAL 4 DEZELFDE AANBIEDINGEN PER KLANT, OP=OP

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 13