Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 0 O 0 wisselkantoor buiibfcer^ Start fotocursus Marlonneke Willemsen Piraten op het kanaal tijdens Vlootschouw Ons Verleden zaterdag open www.goudwisselkantoor.nl HART VAN HOLLAND 5 27 AUGUSTUS 2014 25 Volg ons op Wie heeft Moos gezien? Koffietijd met Nan en Dinie Zevenhuizen - Historisch Centrum Ons Verleden en museum Ons Mo lenverleden zijn zaterdag 30 augus tus open van 13.30 tot 16.00 uur. Naast de permanente tentoonstel lingen zijn twee tijdelijke exposities te bezoeken, 'Gemeentelijke Monu menten in beeld' en 'Toen en Nu'. De bezoeker vindt er oud beeldmateriaal van de 28 gemeentelijke monumen ten van Moerkapelle, Oud Verlaat en Zevenhuizen. Toen en Nu' laat door middel van foto's zien wat er in de loop der tijd is veranderd. Aan deze tentoonstelling is een interactief element toegevoegd. Op de bovenverdieping van Ons Ver leden wordt gewerkt aan de nieuwe tentoonstelling over de molens in het Westland; het gaat om bijzon dere opnamen van molens die er al jaren niet meer zijn, maar er is ook aandacht voor de huidige situatie van de molens. De tentoonstelling wordt eind september geopend. In de filmzaal wordt een film ver toond van de onlangs overleden filmer Koos van Marle. Hij maakte de film over de Molenviergang in opdracht van de vereniging Molen vrienden in het Rottemerengebied. De musea aan de Tweemanspolder 15zijn zaterdag vrij toegankelijk. @bartvanholland SHART VAN HOLLAND Kruispunt Raadhuisstraat/Herenweg in 2014. Moerkapelle - De Moerkapelse Shama Kalpoe is haar oehoe kwijt. De drie maanden oude uil - luisterend naar de naam Moos - is vorige week ont snapt. Wie meer weet over de zestig centimeter grote vogel wordt ver zocht contact op te nemen via 06-15555633. Zuidpias - 'Naar het weekend met Nan en Dinie', het wekelijkse pro gramma op de vrijdagochtend bij Omroep Zuidpias verhuist en is vanaf 4 september onder de naam 'Koffietijd met Nan en Dinie' te beluisteren op de donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. De inhoud van het programma blijft ongewijzigd.601199 of www.dierencentrale.nl Oud Verlaat -De Nieuwerkerkse Marlonneke Willemsen start in het najaar nieuwe fotografiecursus sen in de Tuunter. In september op dinsdagavond en in oktober op donderdagavond start er een cursus digitale fotografie. De nadruk ligt op praktische tips. Mensen die de camera volledig handmatig willen leren bedienen, kunnen terecht bij de cursus 'Fo tograferen op de M-stand' die in oktober op dinsdagavond start. Voor gevorderde fotografen start in september op donderdagavond de cursus 'De M-stand vervolg'. De les sen bestaan uit theorie en het be spreken van de foto's die cursisten hebben gemaakt. Willemsen geeft 13 september een workshop 'Mooiere foto's in één dag', zaterdag 27 september 'De M- stand in één dag' en op 18 oktober een workshop macro-fotografie. Nieuwerkerk aan den IJssel - De jaarlijkse Vlootschouw in 'het ka naal' vindt plaats op zaterdag 20 september. Het evenement van Stichting Evene ment begint om 13.00 uur met een programma voor de jeugd. Gekozen is voor het thema 'Piraten op de Ringvaart'. Er is een lustrum te vieren, want de Vlootschouw wordt voor de tiende keer gehouden. Daarom zijn er prij zen te verdienen voor de meest ori ginele boot en voor het mooist ver sierde huis. Optredens van lokale artiesten en kraampjes met eten en drinken om lijsten het evenement, dat ook nu weer wordt gehouden in 't Wijde Gat, ter hoogte van de wijk Kleinpol- der en Veldewater. Kruispunt Raadhuisstraat/Herenweg in vroeger tijden. De Ruiter er ft ruim 25 jaar expertise! M eer dan 50 locaties door heet Mederiandi ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag) Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang C1000 Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25