Architektenburo Houweling al veertig jaar begrip in de regio Scheidi Tuning Sunday bij Van der Linden Groep Waddinxveen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 27 AUGUSTUS 2014 29 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Bleiswijk - Architektenburo Hou weling in Bleiswijk bestaat eind augustus veertig jaar. Joop Houwe ling begon in 1974 in zijn woning aan de Kerkstraat met het bureau. Door de jaren heen groeide de on derneming uit tot een betrouwbaar begrip in de regio. In 2004 trad de volgende generatie aan in de per soon van Jan Houweling. Het architectenbureau houdt zich niet alleen bezig met het realise ren van woonwensen, maar ook bedrijven, winkels, zorginstellingen en kerken weten het kantoor, dat sinds 2010 aan de Hoekeindseweg gevestigd is, te vinden. Door de hoge kwaliteit van het werk, de stabiele bezetting van het kantoor en de veelgeroemde klant vriendelijkheid van het personeel komen bestaande klanten graag bij hen terug. In het afgelopen jaar kon een aantal vaste klanten in het zonnetje worden gezet vanwege een 25-, 30- of zelfs 35-jarige sa menwerking. Als hecht team van ervaren me dewerkers werkt Architektenburo Houweling nauw samen met de klant. Van het ontwerp tot aan de oplevering is de klant verzekerd van professionele, onafhankelijke advi sering en begeleiding, kwaliteit en maatwerk binnen het budget. Het resultaat is een perfecte, duurzame en onderhoudsvriendelijke woning of bedrijfspand met een unieke uit straling. De laatste jaren is duurzaamheid een nog belangrijkere rol gaan spe len bij de ontwerpen van het bu reau. Belangrijk hierbij is de keuze van duurzame materialen alsmede de energiezuinige maatregelen die genomen kunnen worden bij de bouw van een pand. Voorbeeld hiervan is het onlangs opgeleverde depotgebouw voor de gemeente Gouda. Architektenburo Houweling kijkt positief naar de toekomst. Klant tevredenheid staat bij hen voorop. De langdurige relaties en het te rugkomen van klanten voelt als een grote waardering voor het werk en geeft vertrouwen in de toekomst. Joop en Jan Houweling. Van Riessen Advi hetScheidingscai café in verschille ces is aeoraamsei surantiën), een kindertherapeut (Annette Griffioen van Villa Kakelbont Intergratieve Kindertherapie) en medewerkers van Kwadraad Maatschappelijk Werk en Stek Jeugdhulp aanwezig. Waddinxveen - Circa honderd 'gepimpte cars' zijn zondag 7 september van 11.00 tot 16.00 uur te bewonderen tijdens een grote happening rondom de showrooms van de Van der Linden Groep aan de Coenecoop 141. Zowel binnen als buiten het bedrijf kunnen bezoekers genieten van de vele klassiekers en andere modellen. Bij een aantal bedrijven dat gespecialiseerd is in het tunen van auto's kan men terecht voor informatie. Deze bedrijven nemen ook een aantal demonstratie-auto's mee, om te laten zien wat de mogelijkheden zijn. RCC Club Zoetermeer verzorgt op een klein circuit demonstraties van radiografisch bestuurbare wagens en Attractiecentrum Zoetermeer is aanwezig met een kart en bubble ball. Daarnaast zijn er twee Seat Tuning Clubs aanwezig die hun auto's showen en er alles over kunnen vertellen. DJ Plaza zorgt voor bijpassende muziek. Tijdens het spektakel geeft de Van der Linden Groep extra leuke kortingen op demo-auto's en occasions. Het event is bestemd voor jong en oud, vrouw of man, in het bezit van een originele of gepimpte auto. De kinderen kunnen zich vermaken op een springkussen. Trotse autobezitters die hun auto deze dag willen showen kunnen con tact opnemen via 0182-632100 of via www.vanderlindengroep.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29