Bezoek de waterschappen tijdens de Wereldhavendagen Informatiebijeenkomst verkiezingen www.hhsk.nl Q @hhsenk 32 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 27 AUGUSTUS 2014 Wereldhavendagen 2014 Al onze bekendmakingen vindt u op en op www.officielebekendmakingen.nl, Deze advertentie is een uitgave van: Hooeheemraadsrhar» vsn «ïrhinlanit Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Postbus 4059,3006 AB Rotterdam, 010 45 37 200, Hou jij droge voeten? Tijdens de Wereldhavendagen op 5,6 en 7 september staat het hoogheemraad schap samen met Waterschap Hollandse Delta met een waterinformatietent op de Wilhelminakadein Rotterdam. Pompen of verzuipen? We dagen je uit: zorg jij het snelst voor droge voeten? Ca de strijd aan in het spel Pompen of verzuipen. Racetegen elkaar en wordt winnaar van de dag en win een survivalkit! Selfie met Droppie Water Kom naarde Wilhelminakadeen laatje van je beste kant zien. Maak een selfie met Droppie Wateren deel hem. De origineelste selfie wint voor twee personen een vaartocht met de Pannenkoekenboot. Cain gesprek met de waterbestuurders Wil jij weten hoe wij zorgen voor stevige dijken? Of wat we doen met zwemwater? Waterschapsbestuurders discussiëren over waarwaterjou raakt. Op 18 maart 2015 vinden de waterschaps verkiezingen plaats. Wilt u meer informatie over de taken van het waterschap, de ver kiezingen en kandidaatstelling? Kom dan naarde informatieavond op donderdag 18 september in het kantoor van het hoog heemraadschap aan de Maasboulevard 123 in Rotterdam. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Laat even weten als u komt door u voor 12 september aan te melden via verkiezingen@hhsk.nl o.v.v. aanmelding informatiebijeenkomst verkiezingen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 32