Van der Spek bouwt hard aan nieuw voordeeltuincentrum Van rompertje tot luxe tas Nieuwe winkel in reigerhof biedt alles onder één dak M Day Spa houdt Open Dag en introduceert dermatocosmetica HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 27 AUGUSTUS 2014 33 1 1 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO gelijke blijft zoals hij is, behalve dat de bloemen en planten verhuizen naar de nieuwe kas. De ruimte die daardoor beschikbaar komt wordt mogelijk ingevuld met een afdeling biologische groente en fruit. Met de nieuwbouw kan de klant, net als al tijd, lekker rondsnuffelen over het terrein met de beide winkelruimten. "Een perfecte combinatie van vers, gezond en gezellig voor huis en tuin", aldus Van der Spek. Hij heeft alle vertrouwen in zijn enthousiaste team om er een succes van te maken en het serviceni veau van zijn bedrijf, tegen scherpe prijzen, naar een hoger plan te brengen. Vele passanten vragen inmiddels al veelvuldig naar de status en de invul ling van de nieuwe ruimte, maar men dient nog even geduld te hebben totdat de deuren op 8 okto ber open gaan voor beter en voordeliger winkelen bij Van der Spek aan de Bredeweg in Zevenhuizen. Zevenhuizen - De bouwkranen zijn volop in bedrijf en achter de schermen zijn de voorbereidingen in volle gang, want de openingsdatum, woensdag 8 oktober, komt snel naderbij. Jaren van voorbereiding liggen ten grondslag aan de realisatie van de sobere, stevige nieuwbouw. "Eén ding staat vast, het karakter van mijn bedrijf zal de bekende eigenzinnige uitstraling en voorde lige prijzen behouden", aldus een rustig ogende Martien van der Spek. "Door de nieuwe kas kunnen we efficiënter werken, kunnen wij ook tijdens de winterperiode onze klanten op een comfortabele manier van dienst zijn en kunnen de potten en ka merplanten veel beter met elkaar worden gepre senteerd", vervolgt Van der Spek, die ondanks alle hectiek de rust en het overzicht weet te behouden. De nieuwe kas is alleen bedoeld voor de tuinafde- ling die nu verspreid is over het hele terrein. De winkel met groente, fruit, kaas, koek snoep en der- Nieuwerkerk aan den IJssel - De nieuwe winkel Dresscode opent vrijdag 29 augustus haar deuren in het voormalige pand van schoe nenwinkel Shoe Traffic. Modeon dernemer Esli Verhaaff vindt de term 'van rompertje tot luxe tas' misschien wel de beste omschrij ving voor deze nieuwe winkel bin nen winkelcentrum Reigerhof. Esli Verhaaff zegt: "De rode draad is trendy, maar vooral betaalbare kleding voor dames en kinderen. Wekelijks wordt de kleding met nieuwe collectie aangevuld. Door gaans kost een kledingstuk maxi maal 35 euro. Ook in de wat grotere maten voorzien we, broeken soms tot maat 50. Verder veel jeans van onder andere het label LTB." Naast de vertrouwde merken als Tamaris en SPM zal er ook een ruime col lectie damesschoenen van rond de 30 euro verkocht worden. Verhaaff, van oorsprong een tas- senman, grapt:Vrouwen met hun liefde voor tassen kunnen bij ons hun hart ophalen." Dit vanwege de zeer grote collectie tassen, van een handig klein tasje tot een lederen 'fashion bag'. Een baby- en kin derkledingwinkel miste nog binnen het ruime aanbod winkels in Rei gerhof. Voor de kids zijn onder an dere het leuke merk Dirkje en Bleu Seven in de collectie opgenomen. "We starten tevens met ons eigen label Kidzz Company wat staat voor betaalbare kinderkleding." Leuk ingepakte cadeaubonnen ont breken ook niet. "We willen met ons team vooral een leuke en ongedwongen sfeer neerzetten in de winkel, net als in onze andere winkel in Capelle 's-Gravenland. Tijdens de feeste lijke opening op 29 en 30 augustus verwelkomen we de klanten met iets lekkers en een leuk geschenk bij aankoop." Al met al de moeite waard van een bezoekje aan Dres scode. Dresscode, Reigerhof 62 (naast de boekhandel) T:0180-313725 Nieuwerkerk aan den IJssel - Ma- rielle Kloeg van schoonheidssalon M Day Spa en haar Wellness con cept maakt bekend recentelijk te zijn gestart met Clephar dermato cosmetica. Dermatocosmetica ligt op de grens van 'cosmetica' en 'dermatologie' en is gericht op huidverbetering op topniveau met farmaceutische precisie. Clephar is het enige, in Nederland beschikbare, huidver zorgingsproduct dat verder gaat dan alleen de huid verzorgen. M Day Spa is Clephar als hoofdmerk gaan voeren omdat deze produc ten Hypo-Allergenic zijn en volle dig vrij zijn van minerale oliën, pa rabenen, propyleen glycol, parfum of overige chemische toevoegin gen wat wordt gegarandeerd door leverancier en M Day Spa. Boven dien is er van hetzelfde merk voor de meest gevoelige huidtypes ook nog de Essential lijn. Om deze nieuwe behandelingen in combinatie met de Wellness faciliteiten bij nieuwe klanten onder de aandacht te brengen organiseert M Day Spa op zater dag 30 augustus een 'Open Dag'. Vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur kunnen gasten langskomen om de nieuwe producten te leren ken nen en uit te proberen. Er worden gratis huidanalyses gemaakt met de 'skin-analyser' en Paul Goosens van Clephar zal de gehele dag aanwezig zijn om samen met Ma- rielle Kloeg het beste persoonlijke advies te bieden. Om de perfecte combinatie van Clephar en Well ness te ervaren kan men tijdens de 'Open Dag' door de salons en de beachtuin lopen en de sfeer ervaren. Voor iedere gast ligt een cadeau voucher ter waarde van 75,- klaar voor twee uur gratis en privé gebruik van het Wellness gedeelte bij boeking van een Clep har behandeling. Een introducee is welkom. Tijdens de 'Open Dag' gelden aantrekkelijke kortingen van 10 tot 20°/o op alle producten en ook Malu Wilz minerale make up. Meer info: www.mdayspa.nl Van links naar rechts: Nancy, Pamela, Astrid en Sabrina.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33