GLOBAL Muntjes sparen voor sponsorbedrag Korenmolen Windlust open op Monumentendag Oogstfeestacties Wereldwinkel HART VAN HOLLAND WADDINXVEEN 3 SEPTEMBER 2014 15 Cursusaanbod Com puterleercentrum Passagevrouwen verdie pen zich in Prinsjesdag nkemnil Complete slaapkamers SLAPEN IN EIGEN STIJL De juiste matras Nieuwerkerk aan den IJssel - Ko renmolen Windlust aan het Kor- tenoord is op Open Monumenten dag, op zaterdag 13 september, geopend van 12.00 tot 16.00 uur. Bezoekers kunnen rondkijken in de molen en kunnen in de bijbehoren de winkel terecht voor allerhande 'molenproducten'. Er zijn diverse consumpties verkrijgbaar, waaron der pannenkoeken en speltbrood. Muzikale medewerking wordt ver leend door fanfarekorps DKV, dat tussen 12.30 en 14.00 uur een aan tal optredens verzorgt. Vv Nieuwerkerk en Stichting Zuidpias Helpt hebben al aardig wat muntjes verzameld. Nieuwerkerk aan den IJssel - Door munten te sparen bij winkelcen trum Reigerhof kunnen clubs ge sponsord worden. Gedurende de actieperiode die vrijdag 29 augus tus van start ging en loopt tot en met vrijdag 3 oktober, ontvangt het winkelend publiek bij iedere besteding van 10 euro een muntje dat vervolgens in één van de vijf spaarpotten in het midden van het winkelcentrum gedeponeerd kan worden. Hoe meer munten een vereniging ontvangt, des te meer sponsorgeld beschikbaar gesteld wordt. Het totaal beschikbare spon sorbedrag bedraagt 10.000 euro. De deelnemende verenigingen zijn Scouting Nieuwerkerk/Water- scouts, voetbalvereniging Nieu werkerk, watersportvereniging Buurman uit Nesselande, de Nieu- werkerkse Gymnastiek Vereni ging en Stichting Zuidpias Helpt. Extra sponsormunten verdienen Wie via een bericht op de Facebook- pagina van winkelcentrum Reiger hof de origineelste reden kan aan voeren waarom juist die bepaalde vereniging zou moeten winnen, wordt beloond met 25 extra Reiger hof Sponsormunten. Zevenhuizen - Wereldwinkel Z-M heeft voor het Oogstfeest op zater dag 6 september een aantal acties in petto. Naast een loterijspel, waarbij diverse geschenkpakketten te win nen zijn, kunnen er ook enveloppen getrokken worden waarbij de win naars een keuze mogen maken uit het uitgestelde assortiment. Verras singstasjes gaan deze dag voor een klein prijsje van de hand en bij de koopjeskraam van de Wereldwinkel kan men voor een spotprijs restan ten van de opruiming aanschaffen. In de winkel zelf is inmiddels plaats gemaakt voor nieuw assortiment, waarin opvallend veel rode artikelen een plaatsje gekregen hebben. De kramen van de Wereldwinkel Z-M zijn gesitueerd aan de straat kant ter hoogte van Dorpsstraat 202a; de winkel zelf is gevestigd op nummer 202D en is geopend van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur; op vrijdag tot 17.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJs sel - Het Computerleercen trum aan de Vijf Boeken 12 biedt tal van cursussen voor 50plussers die behoefte hebben aan advies en on dersteuning bij het gebruik van hun pc, laptop of tablet. Het cursusaanbod omvat naast een beginnerscursus ook cursussen voor onder meer veilige internetbankieren en voor het bewerken van foto's. De cursussen worden gegeven op dinsdag, woensdag of don derdag; van 9.30 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. De cursisten worden begeleid door een groep vrijwilligers. Voor meer informatie (van 19.00 tot 20.00 uur): 0180- 314923 of 0180-314839, her- wil@xs4all.nl, gcwestmaas@ gmail.com of www.pcob- nieuwerkerk. empire silk koele zomerdekbedden Nieuwerkerk aan den IJssel - Het seizoen van ehristelijk-maatschap- pelijke vrouwenbeweging Passage gaat donderdag 11 september van start met een avond waarop 'Prins jesdag' centraal staat. Aan de hand van filmbeelden wordt uitleg gegeven over de gebeurtenis sen die op deze dag plaatsvinden. De avond vindt plaats in het Her vormd Kerkelijk Centrum aan de J.A. Beyerinkstraat 53 en begint om 20.00 uur. Inloop vanaf 19.45 uur. Ook niet-leden zijn welkom. Voor hen bedraagt de toegang 2,50 euro. Voor informatie over vervoer: 0180- 312402. empire silk heerlijk zijden beddengoed persoonlijke vormgeving "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak, vertelt Rutger Hofman van Slapen in Eigen Stijl. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen." Rutger Hofman lJjdJjHofman Wim Hofman "We maken bedden en matrassen voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart. "Dat kan zijn als er sprake is van Parkinson of in geval van rug- of nekklachten. Natuurlijk ontmoeten we ook veel mensen die gewoon echt lekker willen liggen. Wat de vraag ook is, we vinden altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat is al heel goed mogelijk voor 710,- euro," benadrukt Bart. Beter en voordeliger "Door eigen productie zijn we ook veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstel bare modellen met verborgen hoog/laagfunctie. Het fijne voor mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." kasten op maat Bezoek aan huis "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." Global Bedden Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht dinsdag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur koopavond: donderdag tot 21.00 uur www.slapenineigenstijl.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 15