OPEN HUIS de pater Uitslaande brand verwoest woning VEDJ horrotocht in Hitandbos N456 afgesloten DG Sound Live Nieuw seizoen Zeven Muzen 20 HART VAN HOLLAND ZUIDI 3 SFP, N Noordeinde 115a te Waddinxveen Justus van Effenlaan 66 te Waddinxveen S makelaardij I www.depater.nl fc!Vvan dondert**^ DE PRIJSWIKKAARS VAK DEZE WEEK - Snoeppakket van TAART kUNST: Karin Boode-Braat - Bon Zuid Underwear: Ineke Eikenbroek - Delicatessenpakket van Het Mekka: Mevr. de Jong (Raadhuishof 20) - Fles wijn van Gall Gall: Didy Verwaal - Boeket van Flowers Feelings: N. Kapteijn - Fietstas van Bike Totaal Boode: Connie Dullaart LID VAN DEMVZ: Moordrecht - De brandweercorpsen van Moordrecht en Gouda rukten vrijdag 29 au gustus kort voor middernacht uit voor een wo ningbrand aan het Vijf Akkersplein. Ook op de Middelweg werd een brand gemeld maar ter plaatse bleek dit om hetzelfde inci dent te gaan. Aan de achterzijde van de woning, officieel gelegen aan het Vijf Akkersplein, waren de vlammen goed zichtbaar. Bij deze woningen Nieuwerkerk aan den IJssel - Groepjes van maximaal acht personen gaan zaterdag 6 september het Hitlandbos in om - op eigen risico - mee te doen aan de jaarlijkse VEDJ horrortocht. De start is bij de eerste parkeer- Moordrecht - Van donderdag 4 september (21.00 uur) tot vrijdag 5 september (05.00 uur) is de N456 afgesloten tussen de rotonde in de N207 en de Middelweg bij Moordrecht. Rijkswaterstaat maakt dan de aansluiting Zevenhuizen - Dertien bands staan zater dag 6 september op het podium van de derde editie van DG Sound Live. De regionale bands brengen non-stop van 14.00 tot 23.00 uur een diversiteit aan muziek; van rock, soul en disco tot pop, latin en reggae. Opgetreden wordt onder meer door Kiss the Groove, Fun- plaats aan de Hitlandselaan. Inschrijven van af 23.00 uur. Deelname is gratis, aanmelden verplicht: 06-14606126 of www.vedj.info. De tocht is niet voor kinderen onder veertien jaar. naar de verhoogde N456 parallel aan het spoor. De werkzaamheden zijn onderdeel van het project A20 aansluiting Moordrecht. Meer informatie: www.rijkswaterstaat.nl/A20moor- drecht of www.vanAnaarBeter.nl/A20 ky Tabasco, Back on Track en Band at Seven. Het festivalterrein bevindt zich tegenover het gebouw van de KLPD aan de Bredeweg 118, onderaan de A12 bij Zevenhuizen. Kinde ren kunnen zich vermaken op springkussens en er zijn diverse consumpties verkrijgbaar. Voor meer informatie: www.dgsound.nl. Zevenhuizen - Het nieuwe programma van de Zeven Muzen is verschenen. Naast voor een workshop schrijven, kan men zich ook aanmel den voor bijvoorbeeld een museumbezoek aan het Haagse Mauritshuis, voor een schrijvers avond in dorpshuis Swan la, voor diverse groen- decoratieworkshops, teken- en schilderlessen, kunstlezingen en amateurmuziekavonden. Voor kinderen is er de cursus Lol met wol. Voor meer informatie en aanmelden: info@ dezevenmuzen.nl en www.dezevenmuzen.nl. Voor muziek- en musicailessen kan men voor meer informatie terecht bij www.moz-art- zuidplas.nl, www.zingendoemaarmee.nl en www.stepsonstage.nl. 40-jarig bestaan De Zeven Muzen, de opvolger van de Cultu rele Commissie, bestaat volgend jaar veertig jaar. Dit jubileum wordt gevierd tijdens het nieuwjaarsconcert van het nieuwe Symfonie Orkest Midden Holland (SOMH) op 3 januari in Swanla. Schitterend afgewerkte halfvrijstaande woning met een onder architectuur aangelegde voor- en achtertuin direct grenzend aan het 'Gouwebos'. Aan de voorzijde en achterzijde een uniek vrij uitzicht. Deze royale en complete woning is in 2011 volledig verbouwd en met kwalitatief hoogwaardige materialen afgewerkt, tevens zijn de voor- en achtertuin plus oprit opnieuw aangelegd en bestraat. 529.000,- k.k. (foto: Rens de Haan/112hm) ligt één bouwlaag half ondergronds. Hier is de brand waarschijnlijk begonnen. De bewoners waren inmiddels in veiligheid gebracht, maar de kat was nog zoek. De brandweerlieden die het pand ingingen heb ben het dier niet kunnen redden. Na ongeveer een uur werd het sein brand meester gegeven. De schade bleek behoorlijk; de onderste verdieping is nagenoeg uitge brand en de verdieping erboven heeft ernsti ge brand-, rook- en waterschade opgelopen. Vraagprijs Vraagprijs Zaterdag 6 september van 12.45 tot 14.15 uur. Perfect afgewerkt 2-kamer appartement op de begane grond met tuin en ruime houten berging, gelegen in een kleinschalig appartementen complex aan een sloot in de nabijheid van winkels en uitvalswegen. Bouwjaar: ca. 1964, woonoppervlakte: ca. 46 m2. Zoekt u een woning die u zo kunt betrekken, dan is dit de woning die u zoekt! 118.500,- k.k. Waddinxveen tel. 0182 - 61 38 22 waddinxveen@depater.nl tel. 0172-21 54 09 boskoo p@depater.nl Hazerswoude Rijndijk tel. 071 - 341 89 90 rijndijk@depater.nl De prijzen kunnen opgehaald worden bij Zuid Underwear, Dorpsstraat 208a in Zevenhuizen Apotheek Zevenhuizen Bac Bakker Ammerlaan Bengel Biketotaal Taart kUNST Fietsklaar FitFirst Flowers Feelings Graanhuys Gastrovino het Mekka Hoogendoornoptiek - Jumbo Kleinood La Baraque Hart van Holland Old Bakery Perdijk Makelaardij Rabobank DA drogist Rombout kappers Boekhandel van Delft Veerman Adviseurs Restaurant de Viergang Voorbrood Meubelen Visser verwarming Fixet Novy Wonderlijke Verleiding Gall en Gall Café Hof van Holland Look Tours Versprille Zuid Underwear Reisburo de Zwaluw

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 20