Loomwedstijd uitslag Werkkostenregeling/Wet werk en zekerheid Voorbrood Meubelen shirt sponsor nieuwerkerk D1 Flowers Feelings, vijfjaar passie en gevoel voor bloemen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 3 SEPTEMBER 2014 23 WKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊIÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Vanaf 1 januari 2015 kunnen we er niet langer omheen. De werkkos- tenregeling wordt ingevoerd. Na dat werkgevers de afgelopen jaren nog een keuze hebben gehad in de methodes van vergoeding en ver strekking (waaronder kostenver goedingen) aan werknemers, komt deze keuze mogelijkheid te verval len en wordt de werkkostenrege- ling een feit. Deze workshop mag je als werkgever niet missen. De werkkostenregeling heeft een enorme invloed op de loonadmi nistratie, het arbeidsvoorwaar denbeleid en de financiële ad ministratie. Naast het feit dat er veel verandert en dit veel admi nistratieve rompslop op zal leve ren ziet Michels Administratie Et Belastingadvies ook kansen! Ver goedingen die voorheen niet kon den worden verstrekt kunnen nu ineens onbelast blijven in de vrije ruimte! Dit kan veel fiscaal voor deel opleveren. Ondertussen is ook de invoering van de Wet Werk en Zekerheid in werking getreden. In meerdere tranches gaat het arbeidsrecht op de schop. Dit heeft verstrek kende gevolgen voor onder andere arbeidsovereenkomsten en ont slagvergoedingen. Wij vinden het belangrijk dat onze relaties goed voorbereid zijn op wat er komen gaat. Daarom organiseren wij op 25 september 2014 een workshop: "Werkkostenregeling en Wet Werk en Zekerheid (met arbeidsrecht specialist Nanouk Cancian" Deze workshop is gratis voor re laties van Michels Administratie Belastingadvies, maar ook niet relaties zijn welkom. Inschrijven kan door een email te sturen naar workshop@michelsbv.nl De workshop wordt gehouden bij Hotel van der Valk Nieuwerkerk aan den IJssel vanaf half vier. Michels Administratie Belas tingadvies Michels Administratie Belastingadvies bestaat bijna 10 jaar en is een van de grotere administratiekantoren in de regio. Michels richt zich op administra ties van starters, ZZP'ers en onder nemers met personeel en onder scheidt zich door het persoonlijk contact met haar klanten. Ook op fiscaal gebied is Michels een sparringpartner en weet zij wat er speelt. Meer informatie op www.michelsbv.nl Na de grote rage van de afgelopen zomer, hebben wij vele originele inzendingen mogen ontvangen op onze oproep leuke foto's te sturen. Veel jongens en meisjes zijn heel creatief bezig geweest met loom- bands. De eerste prijs is gewonnen door Jos Sloof 11 jaar, uit Moerkapelle, met een leuk ontwerp van diertjes in de dierentuin. De tweede prijs is gewonnen door Laura van der Waal, uit Zevenhuizen, met een ei gen ontwerp springtouw. De derde prijs is gewonnen door Liz de Vrij 8 jaar, uit Enschede, met figuurtjes uit de film Frozen. Het was moeilijk een keuze te maken uit alle inzen dingen. leder kind heeft ontzettend zijn best gedaan. Heel hartelijk be dankt daarvoor. De kinderen krijgen persoonlijk bericht. Met ingang van het nieuwe korf balseizoen is Voorbrood Meubelen uit Zevenhuizen de shirtsponsor van Nieuwerkerk Dl. Voorbrood Meubelen is een begrip in de regio en heeft in de grote showroom in Zevenhuizen prachtige meubelen staan. De PR-commissie is erg blij met deze nieuwe sponsor. enige tijd een prachtig groot doek van Voorbrood bij de Kleine Vink gehangen. Helaas bleek ons hek niet bestemd tegen de combinatie van wind en sponsordoek. Er wordt gezocht naar een oplossing. Voor brood steunt CKV Nieuwerkerk dus op meerdere manieren er daar zijn wij hen zeer dankbaar voor! De komende drie seizoenen speelt Nieuwerkerk D1 in de prachtige shirts met het logo van Voorbrood. Voor alle leden van CKV Nieuwer kerk die nieuwe meubels zoeken: ga eens kijken in deze prachtige zaak waar onder andere de voor zitter en de trainer van Nieuwer kerk 1 met veel plezier hebben geshopt! Reeds tijdens het vorige korfbalseizoen werd er overeen stemming met Voorbrood bereikt over de sponsoring bij CKV Nieu werkerk. Besloten werd om de shirts pas met ingang van het nieuwe sei zoen te gaan dragen. Afgelopen zaterdag was het zover! De D1 be trad het veld in de nieuwe prach tige Voorbrood-shirts! Ook heeft er Voorbrood Meubelen is een echt familiebedrijf en zoals gezegd een begrip in onze regio. De hui dige sympathieke eigenaren Piet en Johan Voorbrood hechten veel waarde aan het service-pakket. Daarom heeft Voorbrood Meube len een eigen meubelmakerij, stof- feerderij en een meubelspuiterij. Kortom: Bij Voorbrood Meubelen vindt u kwaliteitsmeubelen tegen de scherpste prijs met een uitmun tende klantenservice! De showroom is inmiddels uitge breid tot meer dan 6000m2! Dus ga snel eens langs, u vindt altijd wat u zoekt! Voor meer info:www.voorbrood.nl/ PR Cie CKV Nieuwerkerk Zevenhuizen - Sandra Wessels begon vijf jaar geleden haar eigen bloe- "Ik ben creatief, gek op bloemen, menzaak in de Dorpsstraat: Flowers Feelings. Een droom die ze al de natuur en de wisseling van de heel lang had en die, doordat de Parasol stopte, ineens bewaarheid kon seizoenen", vertelt Sandra. "Ik worden. Om het eerste jubileum te vieren ontvangt iedere vijfde klant wist toen ik klein was al dat ik op 4, 5 en 6 september een gratis boeket. een bloemenwinkel wilde." Na werkzaam te zijn geweest bij verschillende bloemenzaken in de regio en ze alle ins en outs van V. het vak kende, startte ze haar ei- y jjÉ 9en zaa'<- "Ik richt me op het luxe li* assortiment: aparte bloemen, bij- mi zondere planten en sfeervolle in- terieuraccessoires, maar ook voor ieen Euro kun- nen de mensen me Sandra verzorgt trouwbloemwerk volgens de laatste trends en in verschillende stijlen en rouwar- rangementen geheel volgens de wensen van de klanten: "Ik neem daar de tijd voor, kom zelfs bij de mensen thuis, als ze dat pretti ger vinden. Je hebt te maken met emoties en dat is het leuke van Zevenhuizen: je krijgt daardoor een band met je klanten." Ook voor bedrijven heeft zij moge lijkheden. Natuurlijk verzorgt zij boeketten voor jubilea en andere bijzondere momenten, maar het is ook mogelijk om een bedrijfs abonnement voor bloemwerk te nemen. Wekelijks levert Sandra dan een mooi bloemstuk of boeket voor het bedrijf. Voor een bijzondere gelegenheid is het zelfs mogelijk om de hele aankleding van een zaal door haar te laten verzorgen. Flowers Feelings Dorpsstraat 53 T: 0180-638100 www.flowersandfeelings.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23