Primeur met 3D oogmeting bij Kijk op Ogen Sportcentrum Brothers viert vierjarig bestaan HART VAN HOLLAND I BEDRIJVIGHEID I 3 SEPTEMBER 2014 27 WÊÊÊÊ Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van El art van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Moordrecht - Herken je dat? Als je naar een 3D film kijkt, heb je het ge voel dat je helemaal geen diepte ziet of je word duizelig, misselijk of krijgt hoofdpijn. "Dat zou het gevolg kunnen zijn van een slechte samenwer king tussen beide ogen,vertelt optometrist Edwin Raghunath van Kijk op Ogen, "en dat kunnen we met onze nieuwe driedimensionale meetappara tuur nog beter vaststellen. "Dit soort problemen, maar ook leer- ,lees- en eoncentratieproble- men vinden hun oorzaak vaak in oogafwijkingen. De optometrist is opgeleid om deze afwijkingen op te sporen en te verbeteren", vertelt Edwin. "Deze afwijkingen zijn allemaal vast te stellen door middel van onder- zoekjes, maar met de nieuwe 3D meetapparatuur kunnen we nog preciezer meten en zijn de onder zoeken minder saai!" De klant kijkt via de pasbril op een 3D scherm, waarvan de beelden door de opto metrist worden bestuurd vanaf een l-pad. Door de driedimensionale effecten, kan hij de samenwerking tussen de ogen vaststellen. En ja, voor de sterkte van de gla zen moeten nog steeds de letters worden gelezen, maar ook dat gebeurd vanaf het beeldscherm en dan is het niet meer nodig om een oog af te dekken. "Het is voor de klant gewoon veel leuker!" Nieuwerkerk aan den IJs- sel - Wie de komende tijd door de Dorpsstraat wan delt, fietst op rijdt, en even op de wandklok bij juwelier Van Someren wil kijken hoe laat het is, komt bedrogen uit. In verband met de verbou wing van het pand aan de Dorpsstraat 54 is de klok tijdelijk weggehaald. Half november zal het uur werk de pui van de dan geheel vernieuwde winkel weer sieren. Juwelier Van Someren is tijdens de verbouwings werkzaamheden gesloten tot vrijdag 21 november. Klanten zijn wel welkom op www.juweliervansomeren. nl en voor meer informatie op info@juweliervansome- ren.nl Kijk op Ogen is de eerste optiek in Nederland die de 3D apparatuur in gebruik neemt, die in samen werking met de vakhogeschool in Berlijn is ontwikkeld. Hans Zwijs- sen, directeur van Optibytes, is distributeur in Nederland en erg enthousiast over de nieuwe Paskal 3D meetapparatuur. "Het biedt een betere onderzoeksbeleving, een preciezere meting en hopelijk leidt het tot verdere vernieuwing in het optometrievak." Kijk op Ogen, Kerkplein 15T: 0182- 370825 www.kijkopogen.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Met het oog op haar vierjarig bestaan, op zaterdag 13 sep tember, pakt Sportcentrum Brothers deze maand groots uit met onbeperkte fitness voor 9,95 euro per maand, zonder in schrijfkosten. Sportcentrum Brothers is in middels een begrip in de ge meente Zuidpias. Eigenaar Bappie Tetteroo is trots op het behaalde resultaat in de afge lopen jaren, waarbij hij ook de leden wil betrekken die met veel plezier naar de sport school komen met als hoofd doel om te trainen; koffie drin ken is gezellig, maar pas als er eerst goed gepresteerd is! Ook een sauna of een stoombad zal je bij Sportcentrum Brothers niet aantreffen; het draait hier alleen maar om de sport waar bij iedereen, van jong tot oud, de ander in zijn of haar waarde laat. Tetteroo wil zijn sportschool in de toekomst nog uitbreiden; hij wil sporters een plek (blijven) bieden waar ze graag naar toe gaan voor hun trainingen. De grootste hoeft hij niet te wor den, wel de beste. Vrijblijvend een kijkje nemen bij Sportcentrum Brothers, ge vestigd aan De Maalderij 16, is mogelijk. Voor meer informatie: www.sportcentrumbrothers.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27