Bestaat 5 jaar! Elke de betalende klant ontvangt een gratis boeket! Drie dagen knutselen, roosteren, speuren, luisteren en zingen Bob Dylon Tribute Band in East End Tweedekanswinkel terug in Moerkapelle DE MEIDEN VAN VOETBAL VERENIGING GROENEWEG ZOEKEN JOU! Dat vieren we van 4-6 september. mc SeAjxecia£iAe^i3 -ÊToemiat Durf jij de uitdaging aan om lid te worden van de snelst groeiende sport van Nederland? Ben jij tussen de 6 en 12 jaar? Dan ben je van harte welkom bij v.v. Groeneweg. Kom eens langs op zaterdag en beleef de sfeer die damesvoetbal zo bijzonder maakt. Dames voetbal, kom maar op als je durft! HART VAN HOLLAND I ZUIDPLA5 I 3 Kindervakantiefeest hervormde gemeente Cs» SEPTEMBER 2014 29 Zevenhuizen - Het jaarlijkse kindervakantiefeest, voor kinderen van vijf tot en met twaalf jaar en georganiseerd door de hervormde gemeente, trok vo rige week een tachtigtal deelnemers. In en rond het hervormd centrum en de hervormde kerk waren kinderen, leiders en hulpkrachten met veel plezier urenlang bezig met activiteiten in het thema 'zeesterren'. Door Marianne Fortuin De regen was dinsdag geen echte spelbreker, omdat er die ochtend binnen werd geknutseld; zeepflesjes werden omgetoverd tot aquariums. Dat woensdag de zon zich veelvul dig liet zien, was een prettige bij komstigheid, want de ochtend werd doorgebracht met sport en spel. De jeugdige deelnemers vermaakten zich met een sponzenrace en brood jes roosteren boven een vuurtje. Het donderdagprogramma liep iets langer door, zodat er na de speur tocht door het dorp ook nog geza menlijk geluncht werd met pannen koeken. De afsluiting vond plaats in de kerk met een optreden door Vrolijk Theater. Voor de organisatie is het belangrijk kinderen met het geloof in aanra king te laten komen. Christine van Vuurde is één van de leiders van het kindervakantiefeest. "Elke dag wordt een bijbelverhaal verteld en wordt er gezongen. We hadden ook Bram en Britt, het cabaretduo dat gedurende de week voor de rode draad zorgde. Het kindervakantie feest is niet alleen voor kinderen die de kerk al kennen. We willen alle kinderen graag laten zien wat het geloof voor ons betekent." Moordrecht - Het podium van East End wordt zaterdag 6 sep tember ingenomen door BOB, the Bob Dylan Tribute Band. Vanaf 21.30 uur brengt BOB songs van Dylan, die in de vijftig jaar dat hij actief is als singer-songwriter al meer dan veertig albums op zijn naam heeft gezet. Het oeuvre van Dylan bestrijkt naast blues, akoes tische folk en folk-rock ook pop, rock 'n' roll and country-rock en heeft veel artiesten geïnspireerd, waaronder The Stones, Neil Young, John Lennon en Bruce Springsteen. BOB speelt een selectie uit de meer Verenigingsgebouw De nieuwe rank wordt het nieuwe onderkomen van de tweedekanswinkel. Moerkapelle - Naast de hervormde dorpskerk van Moerkapelle keert op 13 september de tweedekanswinkel terug. Na jaren aan de Waddinxveense Abraham Kroesweg te hebben gezeten, bevindt de winkel die ooit begon in de oude drogisterij naast de kerk, zich straks weer in het centrum van Moer kapelle. In verkleinde vorm, dat wel. Je eigen broodje roosteren boven het vuur. dan vijfhonderd Dylan-songs die in middels verschenen zijn. Het optre den begint om 21.30 uur. Eetcafé East End is gevestigd aan het Oosteinde 7a. Voor meer informatie: 0182-374957 of www.eastendmoordrecht.nl. Door geplande nieuwbouw aan de Dorpsstraat moest de winkel een paar jaar geleden uitwijken naar een tijdelijke locatie. Die werd ge vonden in een ruim 500 m2 grote loods aan de Abraham Kroesweg in Waddinxveen, waar echter een agrarische bestemming op rust en de winkel niet langer mag blijven. Nu het nieuwe verenigingsgebouw van de hervormde gemeente in het hart van Moerkapelle klaar is, kan de winkel terug naar de oude stek, waar nog maar 120 m2 beschikbaar is. Levering van spullen blijft voor lopig aan de Abraham Kroesweg 17 in Waddinxveen. Tijdens Open Monumentendag op zaterdag 13 september openen burgemeester Gert-Jan Kats en wethouder Jan Hordijk de nieuwe winkel met tweedehands goederen in de kelder van verenigingsgebouw De nieuwe rank. De opbrengst van de winkel is volledig bestemd voor goede doelen, waaronder zendings werk wereldwijd en plaatselijk ker- kenwerk. Openingstijden: donderdagmiddag van 13.00 - 15.30 uur en zaterdag ochtend van 09.30 - 12.30 uur. Meer informatie: www.tweede- kanswinkel.nl Trouwarrarigementen - Rouwarrangementen - Bedrijfsarrangementen www.flowersandfeelings.nl Dorpsstraat 53 - Zevenhuizen (0180) 63 81 00

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29