li Mr. Mitch's Groove Sensation ft. the Sweet Lake City Horns The River Bigband te gast bij de Night of Harmony PROGRAMMA Slagwerkgroep Afslag 9 Vrijdagavond 5 september om 20.15 uur barst het weer los: The Night of Harmony. Hét openlucht muziekspektakel van Zevenhuizen. Lokale en regi onale artiesten, bands en muzikanten zetten zich in om u een onvergetelijke avond op het Dorpsplein te bieden. We stellen ze graag aan u voor: Mr. Mitch's Groove Sensation ft. the Sweet Lake City Horns is een twaalfkoppige disco-, soul- en funkformatie, die met zijn geoliede basisband, ijzersterke vocalen van drie zangeressen en een super strakke blazerssectie iedere gele genheid weet om te zetten in een dampend feest waar zelfs de vloer van in beweging komt. Mr. Mitch's is in 2002 opgericht door een groep collega's met erva ring in verschillende bandjes voor een eenmalig optreden tijdens een personeelsfeest van de provincie Zuid-Holland. Dat werd uiteindelijk een complete show voor 1700 uit gelaten collega's en hun partners in de Anton Philipszaal in Den Haag. Daarna was stoppen geen optie meer en Mr. Mitch's Groove Sensation ft. The Sweet Lake City Horns was een feit. Sindsdien worden bruiloften opgeluisterd, festijnen als Koningsdag en de Wereldhavendagen opgefunked en bedrijfsfeesten losgegrooved. Zo stond de band in 2013 nog garant voor de knallende afsluiting van de eerste Z-Uitmarkt in Zevenhuizen, ook toen in samenwerking met percussiegroep Afslag 9. Sinds de oprichting in 2002 is de bezetting van de band met regel maat gewijzigd, maar de kern is gebleven en het enthousiasme en de "Party-Power" van de band zijn alleen maar toegenomen. Ster ker nog, de huidige bezetting van Mr. Mitch's is de beste ooit. Mr. Mitch's bestaat uit Ada, Nicolette en Mariëlle (zang), Menno (bas, gitaar), Jaap (gitaar), Ger (drums), Erik (toetsen, bas), Rob (percussie), Yde (baritonsax), Ineke (tenorsax), Ferry (altsax) en Maurice/Nico (trompet). Op vrijdagavond 5 sep tember, tijdens de Night of Harmony, DE feestavond als start van het jaarlijkse Oogstfeest in Zevenhuizen, speelt de The River Bigband een aantal nummers met Af slag 9 en met Mr. Mitch. Het belooft een bijzonder spek takel te worden... Jazz is een muziekstijl met tijdloze energie. Dat laat de River Bigband zien en horen! De band bestaat uit een groep goed op elkaar afge stemde, enthousiaste muzikanten. Arrangementen uit de vroege El lington periode, worden met net zoveel passie gespeeld als muziek van Stevie Wonder, zonder daarbij de stijl van een Bigband uit het oog te verliezen. De verschillende per soonlijkheden in deze band komen tot uiting in de solo's waarmee het publiek verrast wordt. Aanvang 20.15 uur op het Dorpsplein te Zevenhuizen met medewerking van: Slagwerkgroep "Afslag 9" The River Bigband Mr. Mitch's Groove Sensation ft. the Sweet Lake City Horns De presentatie is in handen van Wanda van der Spek Een greep uit de titels die gespeeld gaan worden, in willekeurige volgorde, individueel of in een willekeurige combinatie: Caravan Kan ik het niet alleen Isn't she lovely Talkin Trash Disco Inferno Shout Girl from Ipanema Programmawijzigingen voorbehouden. Als bijna vaste klant van ieder Oogstfeest is ook dit jaar Slag werkgroep Afslag 9 van de partij tijdens de Night of Harmony. Een uitgebreide introductie van de jon gens is bijna niet nodig. De naam loze nummers overstemmen met veel kracht en enthousiasme ieder plein. De River Big band staat onder lei ding van de vaste bandleider Da vid Rockefeller, trompettist van de New Cool Collective band. De River Bigband....als het maar swingt! Sinds november 2012 staan de jongens onder de muzikale leiding van Linda Blom. Iedere woensdag avond repeteren zij in hun vaste honk, dorpshuis "Swanla". Tegen woordig gaat het ook steeds meer om de show om de muziek heen. Er zijn geen coupletten om luid keels mee te lallen, dus moet ook het slagwerk sexy worden. In de loop der tijden zijn er daarom een hoop "huis-tuin-en-keuken spul len" toegevoegd aan het instru mentarium. Maar tijdens de Night of Harmony komen ze nu met wat zwaarder geschut om te knallen. Toch zijn de jongens op zoek naar versterking in de vorm van nieuwe leden. Vanaf 8 jaar kun je je bij de slagwerkkids aansluiten, maar je kunt je ook zo bij 'de grote groep' aansluiten. Lijkt dit je wat? Kom dan eens kijken op een woensdagavond in dorpshuis "Swanla". Om 18.30 uur repeteren de slagwerkkids en om 20.00 uur repeteert Afslag 9. Oogstfeestkrant 3 september 2014 pagina 3

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41