^Het Mekka NIEUWE OOGST! Wijn-Preuvement bij Gastrovino Het Mekka Win een Ford Ka'as Wie doet mee met de klompen loop? Monniken Oer-Hollands Rogge Monniken Oer-Hollands Gerst Monniken Oer-Hollands Haver Wijn en Versspecialiteiten Dorpsstraat 168 - Zevenhuizen Tel.: (0180) 63 18 68 Bij iedere 500 gram Stompetoren kaas ontvangt u een lot met unieke code en maakt u kans op een Ford Ka 1.2 Limited t.w.v.^11.750,- Zevenhuizen - Tijdens het Oogst feest op zaterdag 6 september a.s. wordt voor het zevende ach tereenvolgende jaar de "klom penloop" georganiseerd. Deze tien kilometer lange wandel tocht start om 10.00 uur op het Dorpsplein en is speciaal bedoeld voor mensen die op de originele "oud-Hollandse" klompen lopen. Rond 12.45 uur arriveren de lo pers weer op het plein. Bent u één van deze mensen of lijkt het u leuk om eens 10 ki lometer op klompen te lopen, dan kunt u zich aanmelden via de website: www.oogstfeest- zevenhuizen.nl of stuur een briefje onder vermelding van "klompenloop" met uw naam en adres naar: Oogstfeest Zevenhuizen, 2760 AB Zevenhuizen. Vezels zijn gezond, maar roggevezels zijn zo mogelijk nog gezonder. Niet alleen is het vezelgehalte in rogge hoog, het grote aantal mineralen in rogge voor een positief effect. Zo levert rogge een gezonde bijdrage aan de bloedsuikerspiegel en bevat het veel stoffen en enzymen die de spijsvertering gunstig beïnvloeden. Bovendien is er tijdens de spijsvertering een proces gaande waardoor er minder energie wordt opgenomen dan in principe mogelijk is. Maar ja, u koopt Monniken Oer-Hollands rogge vooral omdat u het zo lekker vindt! Ook gerst heeft volop bijzondere kwaliteiten: het zit boordevol mineralen en vezels Honderd gram Monniken Oud-Hollands Gerst is goed voor 27% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (ADH). Juist de combinatie van alle vitaminen en fytonutriënten (dat zijn plantaardige stoffen met medicinale eigenschappen) bij elkaar heeft een versterkend effect waardoor de gerstekorrel prima als antioxidant werkt! Dat is allemaal leuk en aardig, maar Monniken Oer-Hollands gerst is bovenal ontzettend lekker. De Latijnse naam van haver is Avena Sativa, wat 'gezond gekweekt' betekent. Dat zegt genoeg. Haver is een beetje een vergeten gewas. Jammer, want haver is zo gezond! Het bevat meer eiwitten dan tarwe en heeft een iets hoger vetgehalte. Wezenlijke vetzuren in dit geval, die in exact de juiste verhouding staan en dus onmisbaar zijn. Haver werkt ook zeer goed bij aandoeningen aan het zenuwstelsel, nervositeit, depressie en slapeloosheid. Zo worden in Monniken Oer-Hollands haver het nuttige (vitaliteit) en het aangename (bijzonder lekker) perfect gecombineerd. En natuurlijk ons alom bekende pistoletje WARME BEENHAM, onze overheerlijke oliebollen en appelbeignets van Jongerius Bakker. Het Mekka Dorpsstraat 168 - 2761 AJ Zevenhuizen Tel: 0180-63 18 68 hetmekka@gastrovino.nl www.gastrovino.nl Oogstfeestkrant 3 september 2014 pagina 11 De afgelopen maanden zijn ze in de winkel van Gastrovino Het Mekka druk bezig geweest om nieuwe wijnen in het assortiment te selecteren. Bent u op zoek naar de juiste wijn bij een mooi diner, voor een gezellig samenzijn of om cadeau te geven? Bij Gastrovino Het Mekka valt uit de totale collectie van meer dan 100 soorten altijd wel een keuze te maken.Tijdens het Oogst feest worden enkele bijzondere wijnen in de winkel extra onder de aandacht gebracht. Waarom smaakt de wijn zoals die smaakt? Bij welk gerecht drink je deze wijn? Hoelang is de wijn houdbaar? Al lemaal vragen waar u graag antwoord op wilt hebben. Bij Gastrovino Het Mekka hebben ze de juiste antwoorden op al uw wijnvragen. Antwoord tijdens het Oogstfeest Gedurende het Oogstfeest is Gert Poffers, een zeer ervaren Register Vi noloog in de winkel aanwezig en staat voor u klaar om antwoord te geven op al uw wijnvragen. Want met de juiste achtergrondinformatie kunt u gerich ter kiezen uit het wijnaanbod en is het thuis nog meer genieten van een goed glas wijn. Kom dus op zaterdag 6 september naar Gastrovino Het Mekka, Wijn en Versspe cialiteiten en kies uw favoriete wijn(en) uit de geheel vernieuwde collectie. Tij dens het Oogstfeest met zeer aantrek kelijke aanbiedingen! Maar ook na het Oogstfeest staat Jan Dijkshoorn met zijn team klaar om u voor elke gelegenheid de juiste wijn- of versspecialiteiten aan te bieden. Het Mekka, al meer dan 35 jaar verstand van wijnen en versspecialiteiten. WK..S «Jrtuchniii* ft I t.w.v. ^1 1.750,- bij 500 gram Stompetoren kaas van Gastrovino Go Further De actie loopt tot en met 28-09-2014 De op de communicatiemiddelen van de actie getoonde beelden van de prijs, kunnen afwijken van de aan de winnende deelnemer uit te keren prijs. Aan de afbeeldingen kunnen geen rechten worden ontleend. Postbus 80, Go Further Bij iedere 500 gram Stompetoren kaas ontvangt u een lot met unieke code en maakt u kans op een Ford Ka 1.2 Limited t.ui.u. 11.750,- De actie loopt tot en met 28-09-2014. De op de communicatiemiddelen van de actie getoonde beelden van de prijs, kunnen afwijken van de aan de winnende deelnemer uit te keren prijs. Aan de afbeeldingen kunnen geen rechten worden ontleend. Wijn en Versspecialiteiten

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 49