Gratis bewaakte fietsen stalling tijdens Oogstfeest ^IBf We Serve Dingen van vroeger op Rommelmarkt Marlo niet meer naamloos door Europa Met grote letters staat het op de trailer: Marlo Expeditie B.V. Vermijd parkeerproblemen en kom op zaterdag 6 september per fiets naar het Oogstfeest. Bij de loswal aan de Noor delijke Dwarsweg bij de Hotel Vos-brug bevindt zich de GRATIS fietsenstalling die consciëntieus bewaakt wordt door leden van Lions Club Zevenhuizen. De fietsenstalling zal bewaakt zijn van 9.30 tot 17.00 uur. Lions Club Zevenhuizen is blij iets terug te kunnen doen voor de middenstand en het bedrijfsleven van Zevenhuizen, want zij steunen al jarenlang de goede doelen die steeds vaker ten goede komen aan de lokale gemeenschap. Het zal duidelijk zijn dat ondanks de gedegen bewaking de fiets wel voor eigen risico gestald wordt. Lions Club Zevenhuizen maakt deel uit van de grootste serviceclub ter wereld met 1,3 miljoen leden in 205 landen. In Nederland zijn meer dan 400 clubs actief onder het motto 'We Serve/Wij dienen'. De Lions Organisatie werd door de Verenigde Naties uitgeroepen tot de beste 'Niet Gouvernementele Organisatie' (NGO) ter wereld. Een van de belangrijkste doelstel lingen is het tonen van een actieve belangstelling voor het maatschap pelijk, cultureel, sociaal en moreel welzijn van de samenleving, met als oogmerk hieraan materieel dan wel immaterieel een positieve bij drage te leveren. In Zevenhuizen/Moerkapelle is Li- ons Club Zevenhuizen al bijna 30 jaar actief en werden reeds meer dan 60 verschillende goede doelen ondersteund en/of gefinancierd. Als het om de financiële onder steuning gaat werd reeds een be drag van meer dan ^150.000 bijgedragen aan vooral maatschap pelijk en sociaal welzijn. Bij de in stanties/verenigingen etc. die een bedrag ontvangen vindt een gede- Zoals gezegd is de fietsenstalling gratis, maar de leden van de Lions- club stellen het zeer op prijs als u een vrijwillige bijdrage wilt doneren voor één van de goede doelen. gen controle plaats, zowel vooraf als achteraf, want de club zelf kent nagenoeg geen organisatiekosten: 100% van de verworven gelden komt dan ook ten goede aan de gekozen doelen! Naast materiële ondersteuning kan ook immateriële support van grote waarde zijn. Dit varieert van hulp bij het voeren van oefen-sollicita tiegesprekken voor eindexamen kandidaten tot en met het bewa ken van een gratis fietsenstalling. Door het organiseren van allerlei activiteiten verwerft Lions Club Ze venhuizen de nodige fondsen. Be kende voorbeelden hiervan zijn de Lions-Rottemerenloop, het Lions- Voorjaarsconcert, de geranium- markt etc. De tot nu toe bereikte resultaten vormen voor de leden van Lions Club Zevenhuizen een aansporing om vooral op de inge slagen weg door te gaan. www .lionsnl/zevenhuizen Al jaren een succes: de Rommelmarkt op het kerkplein in de Dorpsstraat. Al vóór 10.00 uur staan veel mensen te wachten tot de hekken opengaan. De Rommelmarkt krijgt veel oude spullen van (oude) mensen uit Zevenhui zen en wijde omgeving en die blijken zeer gewild te zijn: potten, pannen, boeken, antiek, fietsen, speelgoed, tuinspullen, elektra. En ga zo maar door. Het gezellige plein staat vol met kramen en in het midden staan de populaire graaikratten, waar u heerlijk in kunt zoeken naar spullen voor kleine prijsjes. Ook is er een bloemenhoek en een koffie- en theehoek gemaakt. Tevens is de monumentale kerk uit ca. 1600 te bezichtigen. ExoeditipRV Expeditie B.V. Marlo Expeditie B.V. Tel. 0180 632230 Dorpsstraat 202a, 2761 AJ Zevenhuizen Fax 0180 634015 The Netherlands E-mail info@marlo.nl Tot voor kort reed het expeditie bedrijf met naamloze trailers door Europa, maar sinds kort is voor iedereen duidelijk zichtbaar wanneer er een trailer van Marlo Expeditie rijdt. Het bedrijf, opgericht in 2000, heeft inmiddels acht man personeel in dienst en verzorgt wegtransporten door heel Europa met als specialisa tie Benelux, Duitsland, Engeland en Ierland. Marlo Expeditie B.V. staat voor klantgerichtheid en service en mag zich een betrouwbare partner in het wegvervoer noemen. Oogstfeestkrant 3 september 2014 MABl» MABl«

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 58