Gewoon gratis? k Kom genieten van wat onze tuinders bieden GARAGEDEUR VERVANGEN? NU GRATIS ELEKTRISCHE AANDRIJVING AB TECHNIEK iGARAGEDEUREN 0Lflt0 Sponsors 2014: fotn ik de lOv 500?W? BBS DBO Heiiumstraat 280, 2718 RS Zoetermeer Telefoon 079- 360 12 20 Fax 079- 360 12 21 Website www.degaragedeur.nl Oogstfeestkrant 3 september 2014 .ierdaad: gewoon gratis! Maar is dat wel zo 'gewoon'. Eigenlijk niet. maar dankzij de financiële bijdragen en het kosteloos beschikbaar stel- Hen van middelen blijft het Oogstfeest voor de bezoekers gratis. Mogelijk maakt dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers van de verenigingen, H steun van de Gemeente, politie en brandweer, steun van de plaatselijke middenstand en in het bijzonder de steun en medewerking van het bedrijfs leven uit zowel Zevenhuizen en Moerkapelle en zelfs daarbuiten.Wederom een gevarieerd Oogstfeestprogramma en de toegang is vrij. Heel veel plezier en iedereen bedankt voor de steun! Van den Akker accountants B.V. Alfa Accountants en Adviseurs Bed Breakfast "Zuidplas" Bac hoogwerkers Bac - wonen, mode, schoenen en woninginrichting Bakker Ammerlaan Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque" Boode Bike Totaal Boode BV Vakgarage Boode Dekker Zevenhuizen Dijkshoorn grond- en straatwerk Elgersma Media/Hart van Holland Gemeente Zuidpias De Graaf bouwbedrijf Greenfield Musicprojects De Haij v.d. Wende advocaten Hoi sloopwerken B.V. Hoogendoorn optiek en hoortechniek Knaap Maatwoningen/Bouwbedrijf Marlo Expeditie BV Master's Tea Coffee Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten Middenstandsvereniging Zevenhuizen NDS Surgical - Imaging Perdijk Makelaardij Rabobank Gouwestreek Schaatsplus Garage Schmidt lOOfygp Novy - Schotte - Fixet doe-het-zelf Veerman Diensten BV Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang Visser techniek H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines Voorbrood Meubelen De tuinders uit de Zuidplaspolder laten tijdens het Oogstfeest voor de zevende keer op rij zien welke mooie producten er in onze regio worden geteeld. De Vrijzinnig Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat wordt omgetoverd tot een kleurrijke bloemen- en groenteshow door Nelian van Bergen van "De Wonderlijke Verleiding" uit Zevenhuizen. Nelian en haar team staan garant voor sfeer en een mo ment van rust op het verder wervelende Oogstfeest. Deze presentatie wordt mo gelijk gemaakt door de hoofd sponsor: Stichting Zuidplaspolder (Kom in de kas) De bloemen- en™ groenteshow wordt dit jaar weer mogelijk ge maakt door de "Stichting Zuidplas polder", welke al voor de 15e keer de open dag in de tuinbouw, het evenement "Kom in de kas" orga niseert. Editie 2014 in april was weer een groot succes. 25 Bedrij ven uit Nieuwerkerk aan den IJssel en omgeving hadden hun deuren kassen) voor het publiek geopend. Volgend jaar wordt "Kom in de kas" wederom georganiseerd op de le zaterdag van april. Let op de aankondigingen. Bij de ingang van de Vrijzinnig Hervormde Kerk in de Dorpsstraat kunt u kennisma ken met allerlei groenten en bloe men die onze tuinders kweken. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om de groenten te proeven. Dat wordt dus gezond 'smikkelen' op het Oogstfeest! De Kerk is de ge hele dag vrij toegankelijk en een ieder is van harte uitgenodigd om een kijkje te komen nemen. De bloemen en planten worden geleverd door: Oosterzon Marjoland Royal Flowers Kwekerij De Zuidpias LKP plants Evanty Double Check Lily Lansbergen Roses Bregman potplanten Sjaloom (plantenwinkel) Jac Oudijk Lots of Flowers Gerbera Gebr. Bac Anthuriums en Orchideeën Rozenhof Tas tomaten Oussoren tomaten Koolhaas aardbeien OtUcraVU jneifLttl hums -Oürtjk „macln Kor- ui Üjt üvanty 1 oosrwzw GRATIS!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 59