Oogstfeest WBM korte berichten: twikker Geniet van Duo "Hoog Bezoek" Oogstfeestkrant 3 september 2014 Uniek in Nederland! Twee bijzonder gedreven en ervaren muzikanten hebben de stoute stelten ondergebonden en laten uit de hoogte hun swingende muziek klinken. Soepele sax, gedreven gitaar en aanstekelijke accordeon vormen samen met zonnige zang de sound van Hoog Bezoek, i Van Joe Cocker tot Rocco Granata en van Mary i Hopkin tot James Brown; voor gevoelige ballades bent u bij Hoog Bezoek aan het verkeer- s de adres! Interactief, humoristisch en -vanzelf- sprekend- uiterst I muzikaal. Met ruim I 2,50 meter lengte is Hoog Bezoek I een echte blikvanger. Optredens om 10.30, 112.30 en 14.15 uur in de Dorpsstraat Volg het Oogstfeest op Twitter: twitter.com/oogstfeestzvh Statiegeldgiazen (polycarbonaat) Zoals gebruikelijk worden tijdens het Oogstfeest bij de bar van VC Nes- selande op het Dorpsplein en bij de bar van w Groeneweg op het Jum bo-plein, alleen nog maar kunststof polycarbonaatglazen gebruikt. Voor deze glazen wordt statiegeld gerekend, die u bij inlevering van de glazen natuurlijk terugkrijgt. Beter voor het milieu, beter voor de veiligheid en veel minder rommel op straat na afloop! Sanitaire voorzieningen Op de Dorpsstraat en op de pleinen zijn sanitaire voorzieningen voor diegene die hoge nood heeft. De toiletten en urinoirs staan vermeld op de plattegrond van het Oogstfeest (pagina 23) Wildplassen is wettelijk niet toegestaan. Het veroorzaakt (stank-)overlast, dus houd het schoon en droog, want de boete is zeer hoog! Het Oogstfeest is GEEN vrijmarkt Uit veiligheidsoogpunt is het ABSOLUUT VERBODEN om grond- plaatsen in te nemen binnen het gehele Oogstfeestgebied. Het is dus NIET toegestaan (om uw kinderen) met kleedjes e.d. eigen spulletjes te (laten) verkopen. Het Oogstfeest is géén vrijmarkt. Eventuele overtredin gen hierop worden in samenwerking met de politie aangepakt. Gratis fietsenstalling Wilt u eventuele parkeerproblemen voor zijn? Kom dan op de fiets naar het Oogstfeest. Zet uw fiets dan in de gratis, bewaakte fietsenstalling. Uw fiets staat veilig tegen schade en diefstal (wel voor eigen risico). U vindt de gratis fietsenstalling aan de Noordelijke Dwarsweg, op de laad- en losplaats bij de Hotel Vosbrug.Het Oogstfeestcomité biedt u deze gratis fietsenstalling aan in samenwerking met de Lionsclub van Zevenhuizen. Ten tijde van het Oogstfeest op zaterag 6 september in Zevenhuizen zal de 4Ambachten Groep Vroeger' interactieve demonstraties vertonen van oude beroepen. De groep is interactief wat betekent dat de toeschouwers mee mogen doen. Dit jaar zijn vooral de kinderen aan de beurt om interactief mee te komen doen en kennis te maken met de oude beroepen. Een tiental oude ambachten vindt u op het parkeerterrein naast de Jumbo supermarkt, de overige vijf oude ambachten staan in het noordelijke deel van de Dorpsstraat tussen de Catgesbrug en de Opril. Onderstaand een opsomming van de oude ambachten die u kunt komen bewonderen en beleven: 1 tinnen soldaatjes gieten (met kinderen 2 boter en karnemelk maken (met kinderen 3 hout branden/pyrografie (met kinderen) 4 papier scheppen (met kinderen) 5 manden maken 6 kantklossen 7 zee schilder 8 kralen rijgen (met kinderen) 9 dichter/dichten (met kinderen) 10 portret tekenaar 11 poppenhuizen maker 12 poppenhuizen miniaturen maker 13 pottenbakken (met kinderen) 14 potten riffen 15 glasblazer za'erdag 1 pagina 25 Oude tijden herleven

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 63