Een plein met een hoog 'aaigehalte' Oogstfeest vieren bij Hoogendoorn Optiek Hoortecftfiiek BIJ AANKOOP VAN EEN PAAR GLAZEN mk Optiek Hoortechniek Burgemeester Boerstraat 2 2761 VP Zevenhuizen Telefoon: (0180) 633 050 www.hoogendoornoptiek-hoortechniek.nl Het boerenerf is in de loop der jaren een vast onderdeel van het Oogstfeest geworden. De opzet van het erf wordt echter steeds breder en daardoor zeker interes santer voor ouders met hun kin deren. We noemen het boerenerf daarom steeds vaker het "aaiplein", aangevuld met andere voor kleine kinderen interessante objecten. De leden van de vereniging KDS/DW of wel de Klein Dierensport Vereni ging "Door Veredeling Verbetering" zorgen ervoor dat een groot aantal Nederlandse hoenderrassen en ras konijnen te bewonderen is. In vroe gere eeuwen betekende het bezit van bijzondere hoenderrassen sta tus en daardoor ook een kostbaar bezit voor de eigenaar. De huidige fokkers zijn er in geslaagd om deze prachtige uiterlijke eigenschappen in kleur en de trotse uitstraling van de dieren vast te houden en zelfs te verbeteren. Van de hoenderrassen zijn o.a. de Braha's, Barnevelders (groot en dwerg), Lakenvelders, Noord-Hollandse Blauwe en de Hollandse kriel te bewonderen. De raskonijnen vormen een internatio naal gezelschap met o.a. de Duitse hangoor, de Hollander, de Pool, de Russen, de Lotharingen en het Ne derlandse hangoorkonijn. Tijdens het Oogstfeest kunt u op het boerenerf meedoen aan een leuke prijsvraag, met de mogelijkheid om een leuk prijsje te winnen. Op het boerenerf krijgt ook het wildbeheer ruime aandacht. Kortom, een bijzonder ingericht boerenerf. U vindt het erf op het plein naast de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat-Zuid tussen de huisnummers 100 en 102. Op het centrale plein voor het voormalige gemeentehuis en op het plein voor de J zorgen de volleybal- en voetbalvereniging voor de nodige verfrissingen. U hoeft dus te hebben tijdens het Oogstfeest. In plaats van een Heineken Tapbiertje graag een j Op het centrale plein kan dat. De wijn is geleverd door Het Mekka Wijn- en Versspecialiteiten: Santé! is het Oogstfeest geldt: Géén alcohol onder de 18. Tijdens het Oogstfeest op zaterdag 6 september a.s. heeft Hoogen doorn Optiek Hoortechniek voor het zevende jaar de Oogst feest-aanbieding alle monturen 1 euro! Alleen op deze zaterdag kosten alle monturen 1 euro bij aankoop van een set glazen naar keuze. Het is een collectie die speciaal hiervoor is ingekocht. Deze collec tie bestaat uit diverse varianten, nl. glasbrillen, kunststof- en meta len monturen, zonnebrillen en een kleurrijke collectie kindermontu ren. Het meten van de ogen wordt in overleg met de klant direct ge daan of u kunt hiervoor later een afspraak maken. De klant krijgt goede kwaliteit die men van ons verwachten kan. Tijdens de Oogst feest-aanbieding leveren wij de kwaliteitsglazen die wij altijd leve ren en de service die wij verlenen blijft gegarandeerd, zegt Herman Hoogendoorn, de eigenaar. Dit jaar verwachten zij een grote opkomst en een drukke gezellige dag. Veel klanten komen elk jaar Optiek Hoortechniek terug vanwege deze Oogstfeest aanbieding en even wachten vindt men geen probleem, want onder het genot van een kopje koffie kan men vast de collectie bekijken waarna weloverwogen een keuze kan worden gemaakt. U bent van harte welkom, tijdens het Oogst feest, in de winkel een kijkje te komen nemen: Burgemeester Boerstraat 2, Zevenhuizen. wwwhoogendoor noptiek-hoor- techniek.nl Vraag naar de voorwaarden Oogstfeestkrant 3 september 2014 r:*ï< i"Yraii> .V r. 1 Nl^ OOGSTFEESTACTIE! ALLE MONTUREN €1,-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 66