Uw oren, ogen en stem op het Oogstfeest In onze kraam op het Oogstfeest: bakker <9 amMerlaan Oogstkroon 2,75 www.bakkerammerlaan.nl Peugeot-nieuws van Garage Schmidt BV PEUGEOT Volkorenbol van ca 400 gram, gevuld met o.a. rozijnen, noten en stukjes appel In onze winkel is het brood van 5 t/m 14 september te koop. Oogstfeestkrant 3 september 2014 pagina 29 Het Oogstfeest in Zevenhui zen is een feest vol tradities. Daarbij hoort de aanwezigheid van presentatoren. Wij stellen ze graag even aan u voor. Dit jaar loodsen Robin, Sander en Geert u door het programma. Wat hebben een leraar Nederlands van het Grafisch Lyceum Rotter dam, een goudsmid bij Artison in Zevenhuizen en een teamleider op Wolfert Dalton in Rotterdam Hille- gersberg met elkaar gemeen? Alle drie hebben ze er plezier in om tij dens het Oogstfeest de microfoon te hanteren om het de bezoekers toch allemaal iets makkelijker te ma ken en de sfeer te creëren die voor het Oogstfeest van Zevenhuizen zo kenmerkend is. Zij informeren u bij toerbeurt over de verschillende pro grammaonderdelen. Robin Metselaar, 49 jaar oud, staat al voor de 23" keer met een micro foon in zijn hand op het Oogstfeest. Hij is geboren en getogen Zevenhui- zenaar. Als leraar staat hij al 26 jaar voor de klas. De laatste 13 jaar op het Grafisch Lyceum in Rotterdam. Ook daar voert hij regelmatig het woord. Vanzelfsprekend in de klas, maar ook tijdens de jaarlijkse diplo ma-uitreikingen in het Hofpleinthea ter. Robin is getrouwd en vader van twee kinderen. In zijn vrije tijd is hij niet alleen presentator bij allerlei ge beurtenissen (Koningsdag, concer ten en andere culturele activiteiten), maar ook trombonist bij de Paradise Big Band en een gelegenheidsgezel schap dat werkt aan de muziek van The Song Reader van Beck Hansen. Ook organiseert Robin al een aantal jaar de jaarlijkse talentenpresentatie SNOOT! in het theater van Zeven huizen. Sander Simons, 23 jaar oud, is weliswaar geboren in een ziekenhuis in Rotterdam, maar woont ook al zijn hele leven in Zevenhuizen. In het dagelijks leven is hij goudsmid in het familiebedrijf Artison in Zevenhui zen, dat werd opgezet door zijn opa Gerard van der Kruk en werd over genomen door zijn moeder Meta. Sander werkt daar na het volgen van de vakschool in Schoonhoven sinds 2009. Hij wil ook in de dagelijkse praktijk nog zoveel mogelijk van het vak leren. Hij vindt het het leukste om uit oud goud een nieuw sieraad te maken. Hij legt daar graag zijn creativiteit in. Zijn vrije tijd vult hij ook met het bouwen van decors van de musicals en toneelproducties in Zevenhuizen. De decorploeg waar hij deel van uitmaakt, is bijvoorbeeld ook verantwoordelijk voor al de ge kleurde fietsen die de afgelopen we ken in de gemeente Zuidpias ston den om aandacht te vragen voor de Z-uitmarkt. Ook werkt hij ieder jaar mee aan de intocht van Sint Nico- laas. Sander presenteert dit jaar voor de tweede keer het Oogstfeest. Geert van der Burg. 56 jaar oud, is de enige presentator die zijn jeugd niet in Zevenhuizen heeft gesleten. Hij is geboren en getogen in Den Haag, maar woont al zeventien jaar in Zevenhuizen en zou daar niet meer weg willen. Geert is getrouwd, vader van vier kinderen en grootva der van een kleindochter. Hij werkt als teamleider op Wolfert Dalton, een daltonschool voor Mavo, Havo en Vwo in Rotterdam Hillegersberg. Op het Oogstfeest is hij inmiddels een vertrouwd gezicht, want hij pre senteert zeker al voor de dertiende keer. Daarnaast is hij als presentator vaak te zien op Koningsdag, bij de Lionsloop, bij de intocht van Sin terklaas, tijdens de Lampionnenop- tocht en tijdens de lawaaioptocht. Al vanaf zijn zevende jaar zingt hij en speelt hij toneel en ook dat doet hij vaak in Zevenhuizen. Zo vertolkte hij dit jaar nog de rol van de zwarte ko ning in de familiemusical Lang leve de Koningin van de Stichting Turf. Geert is zanger bij de Paradise Big Band en werkt net als Robin aan het muziekproject rond The Song Rea der van Beck Hansen. Ook Geert organiseert (en presenteert) al jaren de talentenshow SNOOT! in theater Swanla. Nieuw: Peugeot 108 Peugeot heeft de hagelnieuwe Peugeot 108 uitgebracht, de op volger van de zeer succesvolle Peugeot 107. De nieuwe 108 is leverbaar met twee zuinige ben zinemotoren, een 1.0 met 68 pk (ook leverbaar als automaat) en een 1.2 met 82 pk. Er is keuze uit 3 of 5 portieren en ontel bare personalisatieopties, zoals two-tonelak, stickersets en drie soorten interieurs. Ook zijn er diverse opties die voorheen al leen in hogere segmenten lever baar waren, zoals een achter- uitrijcamera, climate control en Keyless Entry. Er is ook een cabrio-variant:de I08TOP!, standaard voorzien van een elektrisch be diend canvas vouwdak. De nieuwe Peugeot 108 is leverbaar vanaf ^=9.690 exclusief kosten rijklaarmaken, recyclingbijdrage en leges. De 108 TOP! (cabrio) is leverbaar vanaf 11.740 ex clusief kosten rijklaarmaken, recyclingbij drage en leges. Voor de zakelijke rijders behoort 14% bijtelling tot de mogelijk heden. is leverbaar met Euro 6 benzine- en die selmotoren, die garant staan voor opti male prestaties en een lage uitstoot Bin nenin zorgt de moderne en innovatieve Peugeot i-Cockpit voor een geheel nieu we rijsensatie voor zowel de bestuurder als zijn passagier. De nieuwe Peugeot 308 5-deurs is le verbaar vanaf 9.250 exclusief kosten rijklaarmaken, recyclingbijdrage en leges. De nieuwe Peugeot 308 SW is leverbaar vanaf ^^21.800 exclusief kosten rijklaar maken, recyclingbijdrage en leges. Garage Schmidt De nieuwe Peugeot 108 en 308 zijn te bezichti gen bij Garage Schmidt aan de Dorpsstraat 38 in Zevenhuizen. Geïn teresseerden zijn van harte welkom voor een bezichtiging en een proefrit Auto van het Jaar: Peugeot 308 Er is nog meer nieuws bij Peugeot De nieuwe Peugeot 308 is gekozen tot Auto van het Jaar 2014. De 308 is gekozen uit zeven genomineerden door de interna tionale jury, bestaande uit 58 autojourna listen uit 22 landen. Inmiddels staat ook de stationwagen-variant van de 308 in de showroom. Deze 308 SW is momenteel zeer populair als lease-auto, wegens 14% bijtelling voor de zakelijke rijder. De auto

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 67