Visser techniek profileert zich binnen nieuwe markten TEAM ZE PA RO 'TRAPOP, TRAP^AF' VISSERV TECHNIEK Roparun Verheugt u zich vooral alvast op de feestelijkheden, maar niet voordat u dit oogstfeestpuzzeltje heeft opgelost. Dat doet u zo: vul de trap in, uitgaande van de gegeven omschrijvingen. Zet de letters uit de genummerde vakjes in de oplossingsbalk. Als u dat goed doet, leest u daar de oplossing. Een koekje van eigen deeg of een sigaar uit eigen doos? Zevenhuizen-Moerkapelle Koningsdag heeft Koningsnach, Oogstfeest heeft The Night of Harmony. Met het openlucht muziekfestijn op het dorpsplein wordt de aftrap gegeven voor het jaarlijkse Oogstfeest in Zevenhuizen. Vrijdagavond muziekfeest op het plein, gevolgd door een zaterdag lang kijken, kopen, eten, drinken en vooral genieten op de minstens één kilometer lange Dorpsstraat. Wees welkom! Team Zeparo heeft zich voor de 11e keer ingeschreven voor de Roparun en gaat proberen weer zo veel mogelijk geld op te halen voor diegenen die het in een moeilijke periode van hun leven zo goed kunnen gebruiken. De le activiteit in dit seizoen zal plaats vinden op het Oogstfeest. In de kraam staan masseurs klaar en kan ie dereen die dat wil kiezen uit een ontspannende stoelmas sage of voetreflexmassage. Stoelmassage duurt ongeveer 20 minuten en geeft nieuwe energie, ontspanning en rust. De masseur zal druk uitoefenen op specifieke drukpunten op de nek, schouders en rug om diverse lichamelijke functies te stimuleren en blokka des in het lichaam te verhelpen. Het doel is dat de energie weer vrij door het lichaam kan stromen en het lichaam zich weer kan herstel len. Voetreflexmassage helpt om het lichaam te ontspannen en helpt daarmee om eventuele blokkades te verwijderen en de energiedoor stroming te bevorderen, waardoor lichaam en geest weer in evenwicht raken. Deze vorm van drukpunt- massage zorgt voor een algehele weibevinding van het lichaam en zorgt voor een betere doorbloe ding van de bloedvaten. De opbrengst van deze dag wordt gedoneerd aan de Roparun. De masseurs hopen dan ook dat veel bezoekers plaats nemen in de stoel. Oogstfeestkrant 3 september 2014 pagina 31 In de Oogstfeestkrant van vorig jaar hebben we onze trouwe sponsor, Visser Techniek, reeds aan u voorgesteld: een all-round staalbedrijf. In 2014 heeft Visser Techniek haar activiteiten uitgebreid met het ontwerpen en produceren van stalen puien. Een product waar de traditionele kennis en vakmanschap noodzakelijk blijft, maar daarbij komt ook een stuk precisie, nieuwe kennis en perfecte afwerking om de hoek kijken. Waar de traditionele constructies, waar het vooral om sterkte en kracht gaat, aan het oog onttrokken wordengaat het bij de profielen juist om de uitstraling die het in het uiteindelijke pand moet genereren. De profielen worden vooral toegepast als kozijnen, deursponningen, puien en andere in het oog springende objecten. Architecten kiezen bewust voor deze metalen 'bouwstenen' en willen hiermee een specifiekere uitstraling krijgen dan met hout of kunststof. Dit vergt van de medewerkers dan ook een grote mate van precisie, hoogstaand laswerk en een perfecte afwerking waaraan helemaal niets mag mankeren. Cursus en bijscholing Visser techniek besteedt veel aandacht aan opleiding. Dus om deze nieuwe ma nier van werken op de juiste manier te kunnen toepassen zijn bijna alle mede werkers, inclusief de mensen van kantoor, in april jl. een tweetal dagen naar Essen in Duitsland geweest om de fijne kneep jes van het verwerken van de profielen meester te worden. Genomineerd voor de beste leercultuur Voor het tweede jaar op rij organiseert stichting OOM (Opleiding Ontwikkeling Metaalbewerking) in de regio Zuid-Hol land de verkiezing van het bedrijf met de beste leercultuur. Pieter Langeveld, regio manager Rijnmond van de stichting:"Voor de nominatie van de OOM-Award heb ben we 2500 bedrijven in Zuid- Holland beoordeeld op de mate waarin ze actief zijn in het scholen van het eigen per soneel, leerlingen begeleiden en daarin succesvol zijn." Visser Techniek behoort door haar beleid tot één van de drie ge nomineerden. Medio september wordt bekend of Visser Techniek de OOM- Award een mooi plaatsje in de kantine mag gaan geven. Productie Als men rondloopt in de grote hallen waar geproduceerd wordt, dan valt meteen de enorme rust op die er heerst. Vroeger hoorde men vooral veel slijpgeluiden, tegenwoordig wordt alles grotendeels braamvrij uitgelaserd met een enorme laser-snijmachine. Dit heeft als voordeel dat men naderhand het staal veel minder hoeft te bewerken. Alle vormen zijn mo gelijk en met een maximale plaatdikte van zo'n 25 millimeter snijdt de laser bijna ge ruisloos door het dikke plaatstaal. Daarna worden de gelaserde vormen verder ver werkt tot half-fabrikaat of eindproduct. Enorme zetbanken buigen het metaal tot de gewenste vormen en vakkundige las sers zorgen dat alles tot in perfectie aan elkaar wordt gelast. Het team van Visser Techniek bestaat uit zo'n 20 enthousiaste medewerkers die hart hebben voor het bedrijf. Geen klus is te groot of te ingewikkeld, samen zetten zij de schouders eronder om de opdrachten voor hun trouwe klanten tot een goed einde te brengen.Vakmanschap, passie en de bereidheid om aan te pakken zijn de kracht van het bedrijf. De klanten voelen dit en zorgen er voor dat de or derportefeuille goed is gevuld. We worden rondgeleid door Jeroen van derVen, directeur van het bedrijf. Hij ver telt dat hij trots is op zijn mensen en dat hij regelmatig onder de indruk is van het geen zij samen, soms in een zeer korte tijd, voor de klanten weten te presteren. "Hierdoor hebben wij tevreden klanten die ons bij de volgende opdracht weer weten te vinden", aldus Jeroen. Hij is dan ook positief over de verder groei van het bedrijf. Gezamenlijk zijn zij in staat om de veran derende markt en de steeds hogere tech nische eisen het hoofd te bieden. Voor meer informatie zie: www.vissertechniek.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 69