Autobedrijf van Reeuwijk Kinderkunst in de bieb m- Open Deur Dienst met jongerenkoor Anthem Parencompetit IJsselbridge A.derKRAATS Sinds 1967 uw Fiat specialist ie Voor al uw watersport accessoires watersport randstad Naast de verkoop van boten en motoren verkopen wij ook stallingstrailers en wegtrailers voor boten J Oudheidkamer open Specialist in Italiaanse auto's HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 3 SEPTEMBER 2014 Lezing kustgebieden E5 Muziek eïïa Cultureel erfgoed www.senz.nl - info@scnz.nl Prins Alexanderlaan 38, 2912 AM Nieuwerkerk a/d IJssel T (0180)312200 E info@autovanreeuwijk.nl W www.autovanreeuwijk.nl Bredeweg 96 - Zevenhuizen Tel. 0180-631666 Onze specialisten in Fiat worden doorlopend bijgeschoold. Voor reparatie, onderhoud en schadeherstel hanteren wij concurrerende tarieven. U kunt bij ons ook terecht voor aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto. Autobedrijf van Reeuwijk ziet graag dat u zonderzorgen kunt genieten van uw auto, daar is onderhoud en vervanging van onderdelen door vakmensen een deel van. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de bibliotheek aan het Raadhuisplein is in september het werk te zien van kinderen die de cursus 'tekenen en schilderen voor kinderen' hebben gevolgd, onder begeleiding van Fi- orella Holterman. De expositie bevat een compilatie van werkstukken van elke cursist Bij het maken van de werkstukken zijn verschillende materialen ge bruikt en meerdere technieken toe gepast. De expositie is te bezoeken tijdens de openingsuren van de bibliotheek. i M Vw Vy V Nieuwerkerk aan den IJssel - Chris telijk jongerenkoor Anthem verleent zondag 14 september haar mede werking aan de eerste Open Deur Dienst van het nieuwe seizoen. Het koor, dat bestaat uit negentien leden en dat geleid wordt door Vin cent Spoeltman, brengt een aantal liederen ten gehore in de dienst die om 17.00 uur plaatsvindt in het Ontmoetingscentrum aan de Bos polderstraat 10 en die geleid wordt door dominee Arend Noordam. Het orgel wordt bespeeld door André de Jager. Samenzang vanaf 16.50 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jan Trapman geeft woensdag 10 sep tember een lezing in het hervormd kerkelijk centrum aan de J.A. Bij- erinkstraat. De lezing, op initiatief van de PCOB Zuidpias, gaat over de kustgebieden van Nederland, met name over de Wadden en het duin gebied. ledereen is welkom, aanvang 14.30 uur, zaal open 14.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Oudheidkamer van de Historische Vereniging Nieuwerkerk aan den IJssel (HVN) is zaterdag 6 septem ber open van 14.00 tot 17.00 uur. Er is een mini-expositie van veertig poëzie-albums uit Zuidpias, groten deels bruiklenen. Op de stalzolder is de wisseltentoonstelling 'Nieuwer kerk aan den IJssel 25 jaar geleden' met tekeningen van Hans van Hel den voor het laatst te zien. De Oudheidkamer is te vinden op 's-Gravenweg 6a in het rijksmonu ment Nooit Gedacht. De toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - De eerste zitting van de eerste ronde van de parencompetitie bij BC IJs selbridge is in de A-lijn met een percentage van 60,42 gewonnen door Jaap Zeedijk en Herman Hol leboom; 2. Toon de Kort en Ton Re- ijers 57,00; 3. Meta Rietman en Jan Saers 55,50. B-lijn: 1. Marian Bot en Guus van Krevelen 59,38; 2. Bas en Herma Dullaart 57,64; 3. Nettie Kremers en Riet Scheele 56,25. C- lijn: 1. Hanny Kruythoff en Jannie Otterspeer 64,06; 2. Wenneke van Veldhuizen en Ina Teeuwen 58,85; 3. Riet van de Sman en Corrie Ro sier 54,17. Ook in de Dorpsstraat vond afbraak en herbouw plaats. Vrijdag 5 september - 19.30 uur Muziekspektakel Night of Harmony, Dorpsplein Zevenhuizen lnfo:www.oogstfeestzeven- huizen.nl Zaterdag 6 september om 15.00 uur Diverse optredens op Oogstfeest Zevenhuizen Zaterdag 6 september om 20.00 uur Orgelconcert Moerkapelle met Arjen Leistra in de oude kerk van de Hervormde Gemeente in Moerkapelle Toegang: gratis Zaterdag 6 september - 19.00 uur Dansfeest ter gelegenheid van het afscheid van Projectensemble Mladost Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen Info: www.mladost.nl en www. stichtinginterdans.nl Zaterdag 6 september - 14.00 uur Oudheidkamer open 's-Gravenweg 6a, Nieuwerkerk aan den IJssel Westringdijk 23 - 2913 LK Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel: 0180 - 324 321 - www.watersportrandstad.nl 1 NEDERLANDSE VERENIGING VAN ONDERNEMERS IN HET CARROSSERIEBEDRIJF

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 8