mensen genieten van 28e Oogstfeest BELAAS 1lil UrrVEWCöd r HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 10 SEPTEMBER 2014 Vervolg van voorpagina Zevenhuizen - Marco Hoogendoorn, een van de organisatoren van het Oogstfeest, loopt zaterdag 6 september met een tevreden glimlach over de Dorpsstraat. "Het is ideaal weer! Als het zonnetje volop schijnt, gaan mensen eerder naar huis om in de tuin te zitten. Nu is er geen zon en geen regen. Dan kun je niks anders dan naar het Oogstfeest gaan.Hoogendoorn gokt dat er, over de gehele dag dertigduizend mensen de Dorpsstraat afstruinen. Daar is - op die trekkers na - van alles te zien, doen en proeven. Op de rommelmarkt bij de (klokloze) Hervormde Kerk zoekt men in bakken naar koopjes. Kinderen drukken hun knuffelbeest bij papa, mama of oma in de handen om met konijnen te kroelen bij de dierenweide. Verzadigd van beenhambroodjes kippenvlerken stukjes 'taart' van granaatappelgelei ploffen de mensen neer op de bierbanken bij de pleinen. Kortom: het 28e Oogstfeest was misschien minder traditioneel, maar beslist niet minder gezellig. V:" O Beregezellige Night of Harmony, het muziekfestijn aan de vooravond van het Oogstfeest. O Kinderburgemeester Jeroen Bac geeft het startsein voorde klompenloop. O Klompen en koffie - traditioneel begin van het Oogstfeest. O Op zoek naar iets moois op de rommelmarkt bij de hervormde kerk. 0 Duo Hoog Bezoek overzag de Dorpsstraat en speelde vrolijke deuntjes boven de hoofden van de bezoekers. 0 Echte konijnen zijn schattiger dan knuffels. 0 Uilen zijn de kwaadste niet - ze poseren graag voor de foto. 0 De ballonnenman krijgt de kinderen aan het lachen. 0 De one man band van draaiorgelman Gert van den Heuvel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 11