7 m 3 mk Informatieavond over hoofdpijn bij beweegcentrum FitFïrst Zilvervlootparade RegioBank groot succes sf> f I 4 Terugkijken op een liefdevol en persoonlijk afscheid met Sereen Uitvaartbegeleiding fi mmi HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 10 SEPTEMBER 2014 21 \->V 1 Ng •- v Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - Hoofdpijn is een van de meest voorkomende gezondheids klachten. Maar liefst één op de vijf mensen heeft last van steken, dreunen of een beklemmend gevoel in het hoofd. Helaas gaan die klachten vaak gepaard met mindere prestaties en bovendien blijkt het oplossen van de pijn niet gemakkelijk omdat de oorzaak voor veel mensen onbekend is. Om hierover meer duidelijkheid te scheppen organiseert beweegcentrum FitFirst op vrijdag 12 september een speciale informatieavond. Sportfysiotherapeut Christiaan Vink kijkt zal samen met zijn col lega's de bezoekers uitleggen hoe de verschillende specialisten bin nen FitFirst kunnen bijdragen aan het verminderen van de hoofd pijnklachten. Hij geeft toe dat het voor mensen lastig kan zijn om te weten hoe hoofdpijn veroorzaakt wordt. "Hoofdpijn kan namelijk heel veel oorzaken hebben, zoals een verkeerde zithouding of een spierknoop in de nek. Helaas is het ongemak niet altijd te behandelen, maar mensen kunnen met hoofd pijnklachten prima terecht bij een fysio- of cesartherapeut. Zo had onze manueel therapeut onlangs een vrouw in behandeling die al jaren een vervelende pijn boven haar wenkbrauwen voelde. Door middel van het kraken van haar nek was zij acuut van haar klacht af." Tijdens de informatieavond zelf zullen er geen behandelingen plaatsvinden, maar interactie met de bezoekers stelt Vink zeer op prijs. Ook heeft hij nu alvast een tip: "Zit altijd rechtop en neem af en toe een goede pauze op het werk." Maar niet alleen mensen met hoofdpijnklachten zijn welkom op de informatieavond, ledereen die benieuwd is naar de verschil lende specialisaties binnen FitFirst kan een kijkje komen nemen in de praktijk op vrijdagavond 12 sep tember vanaf 19.30 uur. Beweegcentrum FitFirst, Nijverheidscentrum 42 T: 0180-634465 www.fitfirst.nl Zevenhuizen - Tijdens het Oogstfeest organiseerde Veerman Diensten B. V., adviseur van RegioBank in Zeven huizen, de Zilvervlootparade. RegioBank organiseerde dit spektakel om Zilvervloot Sparen voor kinderen in de spotlights te zetten. Met Zilvervloot Sparen worden kinderen op jonge leeftijd gestimuleerd om te begin nen met sparen. CD QC OÊk Voor de kinderen was er een springkussen, een pannaveld om te voetballen en het wervel windspel. Bij dit spel was het de bedoeling om zoveel mogelijk dukaten te vangen. Als feestelijke afsluiting van de Zilvervlootpa rade heeft Afslag 9 gespeeld op het plein. 'De Zilvervlootparade was een groot succes. Het was erg leuk om te zien hoe alle kinderen met veel enthousiasme gingen voetballen of dukaten vangen bij het wer velwindspel. Dat hierbij ook enig inzicht is vereist bleek wel uit het aantal creatieve truckjes die werden bedacht om de dukaten te vangen', aldus Marina Veerman, één van de adviseurs van Regio- Bank Veerman Diensten B.V. Winnaars In de diverse leeftijds categorieën zijn: tot 4 jaar Mi- lena uit Zevenhuizen zij heeft 660 Euro gevangen. Tussen 4-6 jaar Yentl van Beek uit Gouda, zij heeft 600 Euro gevangen. Tussen 7-9 jaar Fiene Kort/Bolsterlee uit Zevenhuizen en Ryan van Vliet uit Waddinxveen, die beiden 580 Euro vingen. Tussen 10-12 jaar Boy Kienjet uit Rotterdam. Hij heeft 740 euro gevangen. In de leeftijdscategorie 13 jaar en ouder was Rianne Nap uit Waddinxveen winnares met 480 Euro. De prijs voor het juiste bedrag in de pot met geld is gewonnen door Floor Rodenburg en Timon Zintel. Zij delen de prijs. Het juiste be drag was 223,87 Euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - Af scheid moeten nemen van iemand die u lief is, is een zeer ingrijpende gebeurtenis. In een korte tijd moe ten er veel zaken worden geregeld rondom de uitvaart. Omdat men sen vaak niet weten wat de mo gelijkheden zijn, kiezen ze meestal voor het gangbare. Terwijl elk mens anders is en dus ook elk afscheid anders mag zijn, gekleurd door ie mands leven. Petra Verschoor van Sereen: "Wij gaan samen met de nabestaanden op zoek naar een voor hen juiste manier van afscheid nemen. Door tijd en aandacht te besteden aan wat wenselijk en mogelijk is, komt men tot weloverwogen keuzes. Zo wordt het afscheid en de uitvaart een gebeurtenis die er toe doet, voor nu en voor later." Kosten en verzekering "Wij kijken heel nadrukkelijk naar welk budget beschikbaar is. Wij dragen informatie en ideeën aan. Door specifieke keuzes te maken voor zaken waaraan nabestaanden extra veel waarde hechten, kan fi nanciële ruimte ontstaan om een afscheid te realiseren binnen het beschikbare budget. Ook wanneer u een uitvaartverzekering heeft, kunnen wij voor u de uitvaart ver zorgen. Door samen te werken met plaatselijke collega's kunnen we van de uitvaartcentra in uw eigen omgeving gebruik maken", aldus Petra. "Dat maakt ons flexibel. Ook zijn er steeds meer mensen die voor opbaren thuis kiezen." Kinderen nemen een belangrijke plaats in bij Sereen. Door kinderen te betrekken bij het afscheid hebben ze het ge voel dat ze er bij horen. Dat helpt hen om hun verdriet een plek te geven. Meer informatie of een vrijblijvend gesprek? Wij zijn dag en nacht be reikbaar op 0180 - 39 70 70.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 21