Autobedrijf van Reeuwijk If HORECA CMKIUENT Toch zebrapad in dertigkilometerzone Middelweg Matige vangst voor Moordrechtse vissers Griezelen in Hitlandbos Op reis met Oud Zevenhuizen-Moerkapelle Feest voor veertigjarig Swanla Sinds 1967 uw Fiat specialist 80VAG HART VAN HOLLAND 10 SEPTEMBER 2014 27 /ill, J h I l V Hengelsport Fietstocht op Open Monumentendag Autobedrijf van Reeuwijk ziet graag dat u zonder zorgen kunt genieten van uw auto, daar is onderhoud en vervanging van onderdelen door vakmensen een deel van. Onze specialisten in Fiat worden doorlopend bijgeschoold. Voor reparatie, onderhoud en schadeherstel hanteren wij concurrerende tarieven. U kunt bij ons ook terecht voor aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto. Prins Alexanderlaan 38,2912 AM Nieuwerkerk a/d IJssel T (0180)312200 E info@autovanreeuwijk.nl W www.autovanreeuwijk.nl Specialist in Italiaanse auto's De Horeca Concurrent is leverancier van nieuwe en gebruik te horeca-keuken apparatuur. T.b.v. de service, het onder houd en het plaatsen van deze apparatuur zoeken wij een: Koelmonteur Grootkeukentechniek Functie eisen: - MBO Installatie- of elektrotechniek of gelijkwaardig - F-gassen en VCA certificaat, Rijbewijs B - Minimaal 3 jaar ervaring in gelijksoortige functie Servicemonteur Grootkeukentechniek Functie eisen: - MBO Installatie- of elektrotechniek of gelijkwaardig - Rijbewijs B, VCA certificaat - Minimaal 3 jaar ervaring in gelijksoortige functie Schoonmaker/monteur Voor het weer als nieuw maken van gebruikte apparatuur Functie eisen: - Niet bang voor vuile handen - Technisch inzicht - Teamplayer Wij bieden: Goed salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, een prettige werksfeer in een klein familiebedrijf. Uw motivatie en CV kunt u mailen naar: Michel Pont, Michel@horecaconcurrent.com Horecaconcurrent Jan van der Heydenstraat 62 2665JB Bleiswijk attenderen op de maximumsnelheid is ook besloten tijdelijk een zebra- en de voorrangsregels. pad aan te brengen. Hierop hebben Gezien de verkeerssituatie nabij de voetgangers voorrang op alle ver- brug en de Meester Lallemanschool keer. /'lil, rl J i 1 V Y -\ V- Moordrecht - Bij de Moordrechtse Meester Lallemanschool aan de Middelweg ligt sinds eind vorige week weer een zebrapad. Een tijde lijke, maar broodnodige oplossing, volgens wethouder André Muller, die vrijdag flyers uitdeelde op de herin gerichte weg, om extra aandacht te vragen voor de nieuwe situatie en verkeersregels. Afgelopen zomer heeft de gemeente de Middelweg opnieuw ingericht. Een groot deel van de weg - vanaf het Land voor Water het dorp in - is nu 30 km/uur-weg, wat aansluit bij de geldende maximumsnelheid in heel Moordrecht. Dat betekent onder andere dat alle bestuurders van rechts in zo'n gebied voorrang hebben, dus ook fietsers. Normaal gesproken komen in een 30km/uur-zone komen geen zebrapaden voor. In de eerste week na de schoolva kantie bleek dat niet iedreeen zich aan de nieuwe regels houdt. Om die reden heeft de gemeente extra borden geplaatst die weggebruikers Zevenhuizen - Dorpshuis Swanla bestaat dit jaar veertig jaar. Ter gelegenheid hiervan worden di verse activiteiten georganiseerd. De aftrap hiervan vindt plaats op zaterdag 13 september. Dan treedt vanaf 20.30 uur de band Best of Five op in het jarige theater. Best of Five is een professionele band die zowel originele als gearrangeer de versies van bekende covers uit de jaren '70, '80, '90 en '00 op het repertoire heeft staan. DJ Fernando staat deze avond achter de draai tafels. De jarige trakteert, dus de toegang tot het muziekfeest is vrij. Voor meer informatie: www.dorps- huis.nl. Moordrecht - Hengelsportver eniging Moordrecht heeft za terdag 6 september de vijftiende competitiewedstrijd gevist in de Amsteldrecht. De vangsten wa ren zeer matig. Uitslag A-korps: 1. Peter van der Hoek 2.750 Nieuwerkerk aan den IJssel - Circa 350 deelnemers waren zaterdag avond 6 september naar het Hit landbos gekomen voor een grie zelige tocht door het donkere bos. Toen bekend werd gemaakt dat Zevenhuizen - Het thema van de landelijke Open Monumentendag op zaterdag 13 september is 'Op reis'. De stichting Oud Zevenhuizen- Moerkapelle speelt op dit thema in door deze dag drie fietsroutes ter beschikking te stellen. De fiets routes variëren van 'zeer kort' (half uur) tot 'lang' (1,5 uur) en voeren voornamelijk langs de rijks- en ge- gram, 2. Ron Hofland 2.330 gram, 3. Peter Kuster 2.100 gram. B-korps: 1. René van Veen 2.100 gram, 2. Aad Veelenturf 1.990 gram, 3. Hannie van der Hoek 1.100 gram. zich een duivelse sekte ophield in het bos werd het menigeen toch wat wit om de neus, maar een weg terug was er niet. Uiteindelijk wist iedereen toch levend en wel bij het eindpunt terug te keren. meentemonumenten die Moerka- pelle, Oud Verlaat en Zevenhuizen rijk zijn. De fietsroutes zijn op 13 september van 10.00 tot 14.00 uur verkrijgbaar in het historisch centrum Ons Verle den aan de Tweemanspolder 15. Voor donateurs zijn de kaarten gra tis verkrijgbaar, anderen betalen 2,50 euro.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27